חבילות סלולר השוואת מחירים

השוואת מחירי חבילות סלולר, חבילות גלישה, מחירים ומבצעים של חברות הסלולר פלאפון, סלקום, פרטנר אורנג', גולן טלקום, הוט מובייל, We4G, רמי לוי תקשורת, 012 מובייל, 019 מובייל
להשוואת מחירים

חברות סלולר

עוד בחבילות סלולר

השוואת מחירים - מסלולי סלולר

בחר מסלולים

?
בחר את מסלולי הסלולר אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור מסלול אחד, מספר מסלולים או את כולם על ידי סימון "כל המסלולים"
הוסף / הורד מסלולים
כל המסלוליםמבצעים מוביליםעד 110 ג'יגהבין 110 ל-180 ג'יגהבין 180 ל-230 ג'יגה230 ג'יגה ומעלהחבילה משפחתיתדור 5Gבנק דקות לממעטים לדברחיילים וסטודנטיםפריפייד (תשלום מראש)מסלול כשרחבילות גלישה ותוכןעסקי קטן
מבצעים מובילים

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותסלקוםפלאפוןפרטנרHOT mobileגולן טלקוםwecom (לשעבר we4G)012 מוביילPmobileרמי לוי תקשורת019MobileSawaGINI Mobileקרביץ מוביילNEXT mobile
סלקוםפלאפוןפרטנרHOT mobileגולן טלקוםwecom (לשעבר we4G)012 מוביילPmobileרמי לוי תקשורת019Mobile

בחר חבילות משולבות: (מסלולי סלולר עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות מסלולי סלולר עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
ספק אינטרנטשיחות לחו"ל טלוויזיה
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

רשת דור 5G

סים חינם

איזה חברת סלולר הכי טובה?

מהירות גלישה סלולרית

סים כשר

eSIM בישראל

Actions
השוואת מחירים סלולר
בישראל פועלות כיום חברות סלולר רבות, ביניהן: סלקום, פלאפון, פרטנר, 012 מובייל, רמי לוי תקשורת, גולן טלקום, הוט מובייל, we4G ו-019 מובייל. כל אחת מהחברות משווקת מספר חבילות סלולר במסלולים שונים.
אתר כמהזה בא לעשות לכם סדר בהצעות הרבות והמגוונות של חברות הסלולר השונות. כברירת מחדל, מוצגת בפניכם חבילת סלולר משתלמת אחת עבור כל חברה. החבילות מסודרות לפי מחירן, מההכי זולה ועד היקרה. ניתן לסנן את המסלולים לפי חברות או לפי קטגוריות שונות כגון: ללא הגבלה, משפחה, חיילים ועוד. חלק מהחבילות כוללות גם שירותי תקשורת נוספים כגון שיחות לחו"ל או אינטרנט ביתי, חברות רבות אף מציעות סים חינם למצטרפים דרך האתר או סים כשר למעוניינים. כדאי לשים לב שבהרבה מהמקרים, המצטרפים ליותר מקו אחד יוכלו ליהנות מחבילות סלולר זולות יותר.
מותגי סלולר נוספים בשיתוף פעולה עם חברות הסלולר: סאני מובייל (סאני תקשורת והוט מובייל), קרביץ מובייל | Kmobile (קרביץ והוט מובייל), פוסט מובייל (דואר ישראל וגולן טלקום), ג'יני מובייל (מותג של פלאפון).

איך לבחור חבילת סלולר

מכשיר הסלולר כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, הוא איתנו כל הזמן, מלווה אותנו בכל רגע כדי שנוכל לתעד כל אירוע, לעדכן את האינסטגרם, להראות נוכחות בטיקטוק, להיות זמינים בווטסאפ, ואולי לפעמים גם לדבר בטלפון :)
מלבד חשיבות בחירת המכשיר, חשוב לא פחות לבחור את חבילת הסלולר שמתאימה עבורנו ויכולה לתת לנו מענה לכל הצרכים שלנו שלרוב יכללו מחיר חודשי משתלם, רשת אינטרנט יציבה, קליטה טובה ואולי גם תכונות נוספות כמו שיחות לחו"ל ו/או מחו"ל, שירותי הגנת סייבר, אפליקציות צפייה ועוד.

אז איך אפשר לבחור את חבילות הסלולר הכי מתאימה לנו? הנה כמה נקודות וטיפים שכדאי לשים אליהם לב בעת בחירת חברת סלולר וחבילה.

חברות סלולר מומלצות

נתחיל בזה שאנחנו צריכים להודות על כך שבעידן שלנו התשלום החודשי עבור חבילת הסלולר יחסית נמוך ואפשר די בקלות למצוא חבילת סלולר זולה. הבעיה מתחילה בזה שיש היום הרבה חברות שמציעות שירותי סלולר וקשה לדעת במי הכי כדאי לנו לבחור. לכן, לפני בחירת חברת סלולר אנו ממליצים לכם לבחון את הנקודות הבאות:

  • האם יש קליטה טובה במקום מגוריכם / מקום העבודה. ישנם אזורים בארץ שהקליטה בהם טובה רק בחלק מהחברות וכדאי לוודא את זה טרם בחירת חברת הסלולר. במדריך שלנו  "איזו חברת סלולר הכי טובה" שנמצא באתר תוכלו לראות לאיזה רשת סלולרית שייכת כל חברה וכך לדעת מי עשויה להיות רלוונטית עבורכם.
  • יש אנשים שאוהבים להחליף חברה ולשפר מחיר כל שנה ויש כאלה שמעדיפים ראש שקט לשנתיים שלוש או אפילו לתקופות ארוכות יותר. כדאי לבדוק איזה סוגי חבילות מציעות החברות שאתם מעוניינים בהן ואם הן מתאימות לצרכים שלכם גם מבחינת תוקף חבילה.
  • שאלו מכרים וחברים האם הם מרוצים מחברת הסלולר אליה הם מנויים והאם הם ממליצים להצטרף אליה, כך תוכלו לקבל מידע מהימן גם על איכות השירות ונוחות ההתנהלות מול החברה.

חבילת סלולר זולה

אז אחרי שבחרתם את חברות הסלולר שיכולות להיות רלוונטיות עבורכם הגיע הזמן לבחור חבילת סלולר מתאימה. מעבר לזה שתמיד נרצה את המחיר הכי זול שאפשר, מומלץ לבחון עוד כמה פרמטרים:

כמה נפח גלישה אנחנו באמת צריכים. לא חייבים לקחת חבילה עם נפחי גלישה גבוהים כי זה נשמע טוב, אפשר לבדוק את הצריכה החודשית שלנו ולבחור את הנפח הרלוונטי עבורנו.

האם אנחנו צריכים גם שיחות לחו"ל בחבילה? ישנן חבילות חבילות הכוללות דקות שיחה בחיוג לחו"ל בחבילה ואחרות כוללות גם דקות וגלישה לשוהים בחו"ל. האם יש לנו צורך בשירות זה? או אולי אנחנו בכלל לא מחייגים באופן קבוע לחו"ל או טסים לחול לעיתים רחוקות ואז יכולים להסתפק בחבילות סלולר לחו"ל שמציעות החברות בנפרד?

חבילות סלולר משפחתיות יכולות להיות רלוונטיות למשפחה שרוצה לצרף כמה קווים יחד, החברות מציעות חבילות במחיר חודשי מוזל למצרפים מספר קווים ושווה לבדוק אם לחברה שאתם מעוניינים להצטרף אליה יש חבילות או מבצעים מסוג זה.

מומלץ לבדוק האם כלולות בחבילות עלויות נוספות כמו תשלום עבור כרטיס הסים או עבור ההתחברות. שימו לב שישנן חברות המציעות כרטיס סים חינם. אמנם מדובר בתשלום חד פעמי, אך אם אפשר לחסוך אותו אז למה לא? עלות זו משמעותית בעיקר עבור אלו המרבים לעבור בין חברות.

כדאי להתעדכן במבצעי סלולר והטבות משתנות שיכולות להוזיל עבורכם את החבילה, כפי שהזכרנו למעלה, כדאי גם לשים לב למשך החבילה ומתי עתיד לעלות המחיר שלה.

חבילות סלולר ב-10 שקלים - יש חיה כזו? 

כיום אנחנו רגילים בעיקר לקחת חבילות סלולר ללא הגבלת דקות שיחה והודעות (או שהם בשימוש סביר והוגן של כ-3000 דקות והודעות). עלות חבילות אלו היא לרוב החל מ-20 שקלים לחודש. עם זאת, לשימושים מועטים ממש עדיין מוצעות חבילות עם הגבלת דקות והודעות (נניח ל-100 דקות והודעות בחודש) עלות חבילות אלו יכולה לנוע בין 10 ל-20 שקלים לחודש.

השוואת חבילות סלולר

הכי חשוב מהכל, ואחרי שקראתם את המדריך שלנו וקיבלתם את הטיפים החשובים לבחירת חבילת סלולר ולמה כדאי לשים לב, בצעו השוואת חבילות ומחירים. אצלנו בכמהזה תוכלו למצוא את המידע על כל אחת מחבילות הסלולר ולקבל החלטה נכונה לבחירת חבילת הסלולר הכי מתאימה עבורכם.

חברות הסלולר: פרטנר, סלקום, פלאפון, we4G, גולן טלקום, הוט מובייל, רמי לוי תקשורת, 019 מובייל, 012 מובייל, פימובייל.

 


חבילות סלולר כל מה שחשוב לדעת

לאיזה חבילות סלולר אפשר להצטרף?
חברות הסלולר מציעות מגוון חבילות. רוב החבילות כיום הן חבילות עם כמות דקות והודעות גדולה מאוד ונפח גלישה שמשתנה מחבילה לחבילה. חלק מהחבילות כוללות שירותים נוספים כגון: שיחות לחו"ל, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות ועוד. ישנן גם חבילות משפחתיות, חבילות פריפייד, חבילות למדברים מעט, חבילות כשרות וכדומה.
איזו חברת סלולר הכי טובה?
בשוק הסלולר ישנן חברות רבות דוגמת: פלאפון, סלקום, פרטנר, הוט מובייל, we4G, גולן טלקום, רמי לוי תקשורת, 012 מובייל, 019 מובייל ועוד. באתר תוכלו לקבל מידע על כל אחת מהחברות ולהצטרף לחברה המתאימה עבורכם.
איך בוחרים חבילת סלולר?
רגע לפני שאתם מצטרפים לאחת מחבילות הסלולר, כדאי להשוות את מחירי החבילות ואת התכולה שלהן. שימו לב לנפח הגלישה המוצע בחבילה, לשירותים נוספים ולעלות הסים וההצטרפות. שימו לב שפעמים רבות מוצעים מבצעים למצרפים יותר מקו אחד. מומלץ גם לבדוק את הקליטה של החברה באיזור מגוריכם.
מה עוד חשוב לבדוק לפני הצטרפות?
חשוב מאוד לבדוק את תוקף החבילה. האם היא מוגבלת בזמן, לכל החיים או ללא הגבלת זמן? בכל מקרה אנחנו ממליצים לעקוב אחר החשבוניות ולהישאר עם היד על הדופק. תוכלו להשתמש גם במערכת התזכורות שלנו שתתריע לכם רגע לפני שהמבצע נגמר.