חבילות סלולר השוואת מחירים

השוואת מחירי חבילות סלולר, חבילות גלישה, מחירים ומבצעים של חברות הסלולר פלאפון, סלקום, פרטנר אורנג', גולן טלקום, הוט מובייל, רמי לוי תקשורת, 012 מובייל, 019 מובייל, We4G
להשוואת מחירים

חברות סלולר

עוד בחבילות סלולר

השוואת מחירים - מסלולי סלולר

בחר מסלולים

?
בחר את מסלולי הסלולר אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור מסלול אחד, מספר מסלולים או את כולם על ידי סימון "כל המסלולים"
הוסף / הורד מסלולים
כל המסלוליםמבצעים מוביליםעד 110 ג'יגהבין 110 ל-180 ג'יגהבין 180 ל-230 ג'יגה230 ג'יגה ומעלהחבילה משפחתיתדור 5Gבנק דקות לממעטים לדברחיילים וסטודנטיםפריפייד (תשלום מראש)מסלול כשרחבילות גלישה ותוכןעסקי קטן
מבצעים מובילים

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותסלקוםפלאפוןפרטנרHOT mobileגולן טלקוםwe4G012 מוביילPmobileרמי לוי תקשורת019MobileSawaGINI Mobileקרביץ מוביילNEXT mobile
סלקוםפלאפוןפרטנרHOT mobileגולן טלקוםwe4G012 מוביילPmobileרמי לוי תקשורת019Mobile

בחר חבילות משולבות: (מסלולי סלולר עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות מסלולי סלולר עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
ספק אינטרנטשיחות לחו"ל טלוויזיה
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

רשת דור 5G

סים חינם

איזה חברת סלולר הכי טובה?

מהירות גלישה סלולרית

סים כשר

eSIM בישראל

Actions
השוואת מחירים סלולר
בישראל פועלות כיום חברות סלולר רבות, ביניהן: סלקום, פלאפון, פרטנר, 012 מובייל, רמי לוי תקשורת, גולן טלקום, הוט מובייל, we4G ו-019 מובייל. כל אחת מהחברות משווקת מספר חבילות סלולר במסלולים שונים.
אתר כמהזה בא לעשות לכם סדר בהצעות הרבות והמגוונות של חברות הסלולר השונות. כברירת מחדל, מוצגת בפניכם חבילת סלולר משתלמת אחת עבור כל חברה. החבילות מסודרות לפי מחירן, מההכי זולה ועד היקרה. ניתן לסנן את המסלולים לפי חברות או לפי קטגוריות שונות כגון: ללא הגבלה, משפחה, חיילים ועוד. חלק מהחבילות כוללות גם שירותי תקשורת נוספים כגון שיחות לחו"ל או אינטרנט ביתי, חברות רבות אף מציעות סים חינם למצטרפים דרך האתר או סים כשר למעוניינים. כדאי לשים לב שבהרבה מהמקרים, המצטרפים ליותר מקו אחד יוכלו ליהנות מחבילות סלולר זולות יותר.
מותגי סלולר נוספים בשיתוף פעולה עם חברות הסלולר: סאני מובייל (סאני תקשורת והוט מובייל), קרביץ מובייל | Kmobile (קרביץ והוט מובייל), פוסט מובייל (דואר ישראל וגולן טלקום), ג'יני מובייל (מותג של פלאפון).

חבילות סלולר כל מה שחשוב לדעת

לאיזה חבילות סלולר אפשר להצטרף?
חברות הסלולר מציעות מגוון חבילות. רוב החבילות כיום הן חבילות עם כמות דקות והודעות גדולה מאוד ונפח גלישה שמשתנה מחבילה לחבילה. חלק מהחבילות כוללות שירותים נוספים כגון: שיחות לחו"ל, גלישה חופשית באפליקציות נבחרות ועוד. ישנן גם חבילות משפחתיות, חבילות פריפייד, חבילות למדברים מעט, חבילות כשרות וכדומה.
איזו חברת סלולר הכי טובה?
בשוק הסלולר ישנן חברות רבות דוגמת: פלאפון, סלקום, פרטנר, הוט מובייל, we4G, גולן טלקום, רמי לוי תקשורת, 012 מובייל, 019 מובייל ועוד. באתר תוכלו לקבל מידע על כל אחת מהחברות ולהצטרף לחברה המתאימה עבורכם.
איך בוחרים חבילת סלולר?
רגע לפני שאתם מצטרפים לאחת מחבילות הסלולר, כדאי להשוות את מחירי החבילות ואת התכולה שלהן. שימו לב לנפח הגלישה המוצע בחבילה, לשירותים נוספים ולעלות הסים וההצטרפות. שימו לב שפעמים רבות מוצעים מבצעים למצרפים יותר מקו אחד. מומלץ גם לבדוק את הקליטה של החברה באיזור מגוריכם.
מה עוד חשוב לבדוק לפני הצטרפות?
חשוב מאוד לבדוק את תוקף החבילה. האם היא מוגבלת בזמן, לכל החיים או ללא הגבלת זמן? בכל מקרה אנחנו ממליצים לעקוב אחר החשבוניות ולהישאר עם היד על הדופק. תוכלו להשתמש גם במערכת התזכורות שלנו שתתריע לכם רגע לפני שהמבצע נגמר.