ספקיות אינטרנט השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות ספק אינטרנט של החברות: בזק בינלאומי, 018 אקספון, טריפל סי, הוט נט, 019 טלזר, פרטנר אורנג', נטוויז'ן, 012 סמייל, אינטרנט רימון
להשוואת מחירים

ספקיות אינטרנט

עוד בספקיות אינטרנט

השוואת מחירים - ספקיות אינטרנט

בחר מהירויות

?
בחר את מהירויות האינטרנט אותן ברצונך להשוות. ניתן לבחור מהירות אחת, מספר מהירויות או את כולן על ידי סימון "כל המהירויות"
הוסף / הורד מהירויות
כל המהירויות15Mb30Mb40Mb100Mb200Mb300Mb500Mb600Mb1Gb 2.5Gb
100Mb200Mb500Mb

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותבזק בינלאומי012 HOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרHOTבזקסלקוםעמית נט
בזק בינלאומיHOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנר

בחר חבילות משולבות: (ספק אינטרנט עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות ספק אינטרנט עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרטלפון קווי שיחות לחו"ל טלוויזיה תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

בדיקת מהירות גלישה

מה זה כבל תת ימי?

ספק אינטרנט - איך לבחור?

Actions
השוואת מחירים ספק אינטרנט
על מנת להתחבר לאינטרנט ביתי, יש להתחבר גם לתשתית אינטרנט וגם לספק אינטרנט. לאחר שהתחברנו לתשתית האינטרנט, ניתן להתחבר לספק.
כיום קיימות בארץ מספר רב של ספקיות אינטרנט אשר מציעות שירותי ספק במגוון מהירויות גלישה בהתאם לאלו שמציעות חברות התשתית. בנוסף, רוב ספקיות האינטרנט מציעות גם חבילות משולבות של ספק ותשתית אינטרנט (חבילות שוק סיטונאי) אשר מאפשרות ללקוח להתנהל הן מבחינת התשלום החודשי והן מבחינת השירות הטכני, רק מול חברה אחת. לחילופין, תמיד ניתן להתחבר לאינטרנט במודל הישן של התקשרות מול שתי חברות.

שאלות ותשובות ספקית אינטרנט

מה זה ספק אינטרנט?
החברה שנונתנת את שירותי ספק האינטרנט (ISP) היא זאת אשר בעצם מקשרת בין הלקוח לבין פרוטוקול TCP/IP אשר מחבר אותו לרשת האינטרנט.
למה צריך להתחבר לספקית אינטרנט?
בישראל האינטרנט הביתי מורכב משני שירותים: ספק ותשתית. על מנת לגלוש באינטרנט יש להתחבר לשני השירותים. ניתן כיום להתחבר לחבילות אינטרנט המשלבות ספק ותשתית בחבילה אחת. יש לזכור שאם התחברתם לחברת ספק בלבד עליכם להתחבר גם לחברת תשתית במהירות זהה.
באיזה מהירויות אינטרנט ניתן לגלוש?
כיום ניתן להתחבר לאינטרנט ביתי רגיל במהירות של עד 200 מגה עם תשתית בזק או HOT. אם תבחרו באינטרנט סיבים אופטיים תוכלו לגלוש במהירות של עד 1000 מגה, בהתאם לחבילה שתבחרו (תחילה יש לבדוק כי פרוסה תשתית סיבים באזור מגוריכם).
אילו חברות מציעות חיבור לספק אינטרנט?

ישנן עשרות חברות בישראל המציעות שירותי ספק אינטרנט, המוכרות בינן הן: בזק בינלאומי, פרטנר (012), סלקום (נטוויז'ן), הוט נט, 018 אקספון, 019 מובייל ואינטרנט רימון.

כמה עולה חיבור לספקית אינטרנט?
מחירי ספקיות האינטרנט ירדו משמעותית בשנים האחרונות, כיום ניתן להתחבר לספקית אינטרנט במחיר של החל מכ-15 ש"ח במהירויות הנמוכות ועד לכ-45 ש"ח במהירויות הגבוהות. למחירים אלו יש להוסיף את עלות תשתית האינטרנט. אצלנו באתר תוכלו לראות את כל מחירי הספק ותשתית האינטרנט.