ספקיות אינטרנט השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות ספק אינטרנט של החברות: בזק בינלאומי, נטוויז'ן, 012 סמייל, 018 אקספון, טריפל סי, הוט נט, 019 טלזר, פרטנר אורנג', אינטרנט רימון
להשוואת מחירים

ספקיות אינטרנט

עוד בספקיות אינטרנט

השוואת מחירים - ספקיות אינטרנט

בחר מהירויות

?
בחר את מהירויות האינטרנט אותן ברצונך להשוות. ניתן לבחור מהירות אחת, מספר מהירויות או את כולן על ידי סימון "כל המהירויות"
הוסף / הורד מהירויות
כל המהירויות15Mb30Mb40Mb100Mb200Mb300Mb500Mb600Mb1000Mb
15Mb100Mb

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותבזק בינלאומי012 נטוויז'ןHOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרHOTבזקUNLIMITEDסלקום
בזק בינלאומי012 HOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנר

בחר חבילות משולבות: (ספק אינטרנט עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות ספק אינטרנט עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרטלפון קווי שיחות לחו"ל טלוויזיה תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

בדיקת מהירות גלישה

Actions
השוואת מחירים ספק אינטרנט
על מנת להתחבר לאינטרנט ביתי, יש להתחבר גם לתשתית אינטרנט וגם לספק אינטרנט. לאחר שהתחברנו לתשתית האינטרנט, ניתן להתחבר לספק.
כיום קיימות בארץ מספר רב של ספקיות אינטרנט אשר מציעות שירותי ספק במגוון מהירויות גלישה בהתאם לאלו שמציעות חברות התשתית. בנוסף, רוב ספקיות האינטרנט מציעות גם חבילות משולבות של ספק ותשתית אינטרנט (חבילות שוק סיטונאי) אשר מאפשרות ללקוח להתנהל הן מבחינת התשלום החודשי והן מבחינת השירות הטכני, רק מול חברה אחת. לחילופין, תמיד ניתן להתחבר לאינטרנט במודל הישן של התקשרות מול שתי חברות.