שיחות לחו"ל השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות השיחות לחו"ל של החברות: בזק בינלאומי, פרטנר 012, 013 נטוויז'ן, 018 אקספון, 019 טלזר, הוט 017
להשוואת מחירים

חברות שיחות לחו"ל

עוד בשיחות לחו"ל

השוואת מחירים - שיחות לחו"ל

בחר מסלולים

?
בחר את מסלולי השיחות לחו"ל אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור מסלול אחד, מספר מסלולים או את כולם על ידי סימון "כל המסלולים"
הוסף / הורד מסלולים
כל המסלוליםמסלולים מיוחדיםתעריפים מוזליםבנקי דקות
מסלולים מיוחדים

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותבזק בינלאומיפרטנר 012נטוויז'ן018 אקספוןhallo 015HOT 017019 מוביילגולן טלקום
בזק בינלאומיפרטנר 012נטוויז'ן018 אקספוןHOT 017019 מובייל

בחר מדינות:

?
בחרו את המדינה אליה אתם מעוניינים להתקשר, על מנת להקל על החיפוש ניתן להקליד את שם המדינה בתיבה העליונה. באפשרותכם לבחור יותר ממדינה אחת.

בחר חבילות משולבות: (שיחות לחו"ל עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות שיחות לחו"ל עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרספק אינטרנטטלוויזיה
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

Actions
השוואת מחירים שיחות לחו"ל:
חברות התקשורת מציעות לנו כיום מגוון סוגי חבילות של שיחות לחו"ל, כאשר רוב החבילות לחו"ל מוגבלות למספר יעדים לפי אזורים בעולם. יש חבילות עליהן משלמים תשלום חודשי קבוע והן נותנות הנחה קבועה בעלות שיחה ללא הגבלת דקות ליעדים מסוימים, יש חבילות שבהן משלמים תשלום חודשי קבוע והן בעצם מהוות בנק של מספר דקות שיחה מוגבל. ויש חברות אשר נותנות הנחה קבועה ללקוחות רשומים ללא עלות חודשית או בעלות חודשית סמלית. למרבים לשוחח עם חו"ל מומלץ להשוות בין ההצעות של החברות ליעד המבוקש ולמצוא את החבילה המתאימה ביותר בהתאם לצורך האישי. בכל אופן גם אם אתם לא מרבים לשוחח עם חו"ל ניתן לחסוך כסף ע"י רישום לאחת החברות ולא לחייג כלקוח מזדמן.

שיחות לחו"ל שאלות ותשובות

איך אפשר לחייג לחו"ל?
ישנן כמה חברות בארץ המספקות שירותי שיחות לחו"ל ביניהן: בזק בינלאומי, סלקום (נטוויז'ן), פרטנר (012), 019 מובייל, 018 אקספון והוט 017. רצוי להירשם אליהן לפני החיוג ולחו"ל ולקבל הדרכה על אופן החיוג.
לאיזה חבילות חיוג לחו"ל אפשר להצטרף?
ישנם כמה סוגים של חבילות שיחה לחו"ל: חבילות עם בנק דקות לניצול חודשי, חבילות עם תשלום חודשי קבוע והנחה קבועה על דקות השיחה וחבילות למספר יעדים מוגבל. תוכלו לראות את כל הפרטים על חבילות שיחות לחו"ל אצלנו באתר.
מהו מחירון חיוג לחו"ל?
מי שאינו מחייג לחו"ל באופן קבוע וצריך שיחה חד פעמית, או שמתקשר רק מדי פעם יכול לחייג לחו"ל בלי חבילה. לכל חברה מחירון שיחות לחו"ל משלה. כדאי לשים לב שאם אתם רשומים לחברה (בשיחת טלפון פשוטה) תשלמו לרוב מחיר מוזל מאשר לקוח שאינו רשום בחברה. בנוסף יש לשים לב אם אתם מחייגים ליעד נייח או נייד שכן העלות עלולה להשתנות.
איך מחייגים לחו"ל מהסלולרי?
בעיקרון באותה הדרך בה אתם מחייגים מהטלפון הביתי. עם זאת כדאי לבדוק האם חבילת הסלולר שלכם כוללת גם חיוג לחו"ל. אם אתם מרבים להתקשר לחו"ל מומלץ לבחור מראש חבילה הכוללת גם דקות שיחה לחו"ל.