דלג לתוכן
אלקטרה פאוור : אלקטרה חשמל

אלקטרה פאוור : אלקטרה חשמל

אלקטרה פאוור (סופרגז חשמל) קיבלה רישיון לאספקת חשמל לצרכן הביתי כאלטרנטיבה לחברת החשמל. בהצטרפות לאלקטרה פאוור תוכלו ליהנות מהנחות של עד 10% בחשבון החשמל שלכם באחד מהמסלולים המשתלמים שמציעה החברה. ספקית החשמל החדשה electra power מאפשרת לכם לחסוך במחיר החשמל.

הצטרפות לאלקטרה פאוור

אלקטרה פאוור- אלקטרה חשמל ביתי

יש לכם מונה חשמל חכם? כך תוכלו להצטרף להנחות בחשבון החשמל בלי צורך בהגעת טכנאי הביתה, בלי התחייבות, ובלי קאץ'. 

בשוק החשמל קיימים שלושה מקטעים אשר היו מנוהלים בבלעדיות על ידי חברת החשמל ובעשור האחרון התחילו לעבור הפרטה: 
- מקטע ייצור החשמל אשר נפתח לתחרות של תחנות כוח פרטיות כבר בעשור הקודם.
- מקטע הולכת החשמל אשר כולל את כל רשת החשמל הפיסית, וממשיך להיות מנוהל בצורה בלעדית כמו היום על ידי חברת החשמל.
- מקטע אספקת החשמל אשר כולל בתוכו את שיווק החשמל ללקוחות הפרטיים. מקטע זה נפתח לתחרות, ומאפשר לחברות כמו אלקטרה פאוור לקבל רישיון לאספקת חשמל ולשווק אספקת חשמל לכל משקי הבית. 

בניגוד לחברת החשמל שמשווקת חשמל לצרכנים ביתיים תחת תעריף חשמל אחיד וקבוע כל היום, אלקטרה פאוור יכולה להציע ללקוחות מסלולים מותאמים לסוגי הצרכנים ולאופי צריכת האנרגיה שלהם,  לקבל אחוזי הנחה, ולהתחיל לחסוך כך שתמיד החשבון של אלקטרה פאוור יהיה נמוך יותר מזה של חברת החשמל. בנוסף, כחברת אנרגיה מובילה וחדשנית אלקטרה פאוור יכולה להציע מסלול משולב לחשמל וגז ביתי, ולתת ללקוחות אפשרות לחסוך בהוצאות האנרגיה הכלליות בבית.  

חברת החשמל ממשיכה להיות אחראית על רשת החשמל, מטפלת בכל התקלות ברשת החשמל, וגם בהולכת החשמל לכל לקוח קצה. אלקטרה פאוור אינה שולחת טכנאי הביתה, ואינה משנה דבר בתשתית החשמל בבית. 

על מנת לנייד את חשבון החשמל לאלקטרה פאוור יש לוודא שלבית מותקן מונה חשמל דיגיטלי "חכם" אשר בניגוד למונים הקיימים שהינם אנלוגיים ודורשים קריאה ידנית, משדרים את צריכת החשמל בעזרת תקשורת סלולארית, ובכך מאפשרים לבצע קריאות תכופות של צריכת החשמל בבית. במידה ולא מותקן מונה חכם בביתך, יש להזמין מונה חכם מחברת החשמל (להתקשר 103) או לחכות עד שחברת החשמל תבצע את ההחלפה בבית עפ"י תוכנית ההתקנה הרב שנתית שלה. התוכנית פרוסה על גבי שנים רבות לכן מומלץ להזמין התקנה של מונה בבית, הכרוך בתשלום חד פעמי לחברת החשמל. 

איך אפשר להצטרף לשירות אלקטרה חשמל של אלקטרה פאוור

כאמור, חברת אלקטרה פאוור (לשעבר סופרגז חשמל) קיבלה רישיון מרשות החשמל להתחיל לשווק חבילות חשמל וגז ביתי לצרכנים, בין אם ברשותם מונה חשמל חכם, ובין אם לא. אם אינכם יודעים אם מותקן בביתכם מונה חכם, תוכלו לבדוק זאת בחשבון שלכם מחברת החשמל, להסתכל על המונה בארון החשמל, או לבצע בדיקה עצמית אונליין באתר חברת חשמל כאן. על מנת להצטרף לאחד המסלולים של אלקטרה פאוור יש להזין את הפרטים ואחד מנציגי החברה יחזור עם פרטים והצעה עד ליום המחרת. אלקטרה פאוור ילוו את הלקוח עד לסיום מוצלח של תהליך הניוד, שעלול לקחת במקרי קיצון גם מספר חודשים בגלל הרגולציה של חברת החשמל.  

כמה עולה להצטרף לאלקטרה פאוור

מסלולי אלקטרה חשמל (סופרגז אנרגיה) הם מסלולים חכמים שכוללים הנחות שונות וניתן לבחור באחד מהם לפי הרגלי הצריכה של משק הבית. ההנחות הינן מתוך התעריף הביתי הקבוע של חברת החשמל:

מסלול POWER: הנחה קבועה בכל שעות היום, כל השבוע. שנה ראשונה - 5%, שנה שנייה - 6%, שנה שלישית - 7%.

מסלול הייטק: ההנחה במסלול זה היא בין 23:00 בלילה עד ל- 17:00 אחה"צ למחרת. שנה ראשונה - 8%, שנה שנייה - 9%, שנה שלישית - 10%. המסלול מתאים במיוחד ללקוחות אשר נמצאים או עובדים בבית במשך היום. במסלול הזה אתם יכולים להשפיע על פרופיל צריכת החשמל שלכם ע"י הפעלת מכשירי חשמלי הצורכים הרבה חשמל בשעות הערב המאוחרות או בשעות הבוקר, או לבעלי רכב חשמלי הטוענים אותו במשך הלילה, ובכך לנצל את ההנחה.

מסלול לילה: הנחה קבועה של 20% בכל ימות השבוע, בשעות הלילה, החל מהשעה 23:00 ועד לשעה 7:00 בבוקר שלמחרת. 

מסלול דאבל: מסלול זה נועד ללקוחות הצורכים מאלקטרה פאוור גם גז וגם חשמל, כך שבנוסף להנחות באחד ממסלולי החשמל, הלקוח יקבל הנחה נוספת בסך 120 ש"ח בשנה בחשבון הגז.

חבילות חשמל אלקטרה פאוור

חבילת חשמל אלקטרה פאוור לחיסכון קבוע בכל שעות היום וימות השבוע

הנחה קבועה בכל ימות השבוע ולכל שעות היממה
5% הנחה בשנה הראשונה
6% הנחה בשנה השנייה.
7% הנחה בשנה השלישית
%7 - %5 הנחה

פרטים נוספים:

  • יש צורך במונה חכם
  • הטבות למנויים על החשמל והגז

חבילת חשמל אלקטרה פאוור לחיסכון בשעות היום והלילה החל מ- 23:00 ועד 17:00 למחרת

הנחה בשעות 23:00 עד ל- 17:00 שלמחרת
8% הנחה בשנה הראשונה
9% הנחה בשנה השנייה
10% הנחה בשנה השלישית
%10 - %8 הנחה

פרטים נוספים:

  • יש צורך במונה חכם
  • הטבות למנויים על החשמל והגז

חבילת חשמל אלקטרה פאוור לחיסכון קבוע בכל ימות השבוע בשעות הלילה מהשעה 23:00 ועד 7:00

הנחה בשעות 23:00 עד ל- 7:00 שלמחרת
חיסכון בשעות הלילה
20% הנחה קבועה
%20 הנחה

פרטים נוספים:

  • יש צורך במונה חכם
  • הטבות למנויים על החשמל והגז

למה צריך מונה חכם כדי להצטרף לאלקטרה חשמל?

המונה החכם מאפשר למדוד את צריכת החשמל באופן רצוף ולבצע תקשורת דו-כיוונית כך שהמידע נשמר לטובת עריכת חשבון החשמל. המונה החכם מאפשר בקרה וניהול מיטביים של אספקת החשמל, גם בפן הצריכה הביתית האישית וגם עבור משק החשמל הארצי. 

עד כה הותקנו ברחבי הארץ כ-200 אלף מונים חכמים, כאשר כל הדירות החדשות שנבנו משנת 2022 כבר קיבלו את המונה החכם מראש ודייריהן יכולים להתנייד לשירות באופן מידי.

ניתן לבדוק באתר של חברת החשמל האם בדירתכם קיים מונה חכם, במקרה ולא, ניתן לבקש החלפת מונה תמורת תשלום (ללא קשר לתוכנית הפריסה של המונים החכמים).

איך אלקטרה פאוור מעבירה חשמל דווקא אלי?

טוב, זה לא ממש קורה. כפי שציינו מקטע הולכת החשמל יישאר 100% בידיים של חברת החשמל וזו תהיה מטרתה העיקרית - להוליך את החשמל שהיא מייצרת או מקבלת מהיצרנים הפרטיים אלינו לבתים. משימת ניהול רשת החשמל בין היצרנים ללקוחות מנוהל על ידי גוף ממשלתי בשם מנהל המערכת (נוגה). לא משנה אם יש לכם חשבון של אלקטרה פאוור ובדירה ליד מקבלים חשבון מחברת החשמל, כולנו מקבלים את החשמל דרך חברת החשמל ואין חשש שהוא "יגמר" או לא יגיע אלי.

המשמעות של המבנה הזה היא שאלקטרה פאוור אינה מכשירה טכנאי חשמל משלה וכל תקלות החשמל יתוקנו על ידי חברת החשמל. כשיש הפסקת חשמל היא תורגש אצל כולנו ולא רק אצל לקוחות חברה אחת.

מלאו פרטים ונציג אלקטרה פאוור יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

אלקטרה פאוור- שאלות ותשובות

כמה עולה חשמל דרך אלקטרה פאוור?

לקוחות חשמל אלקטרה פאוור (סופרגז אנרגיה לשעבר) יכולים להצטרף לאחד משלושת המסלולים שמספקים הנחות. מסלול POWER שמקנה הנחות לאורך כל שעות היום, מסלול הייטק עם הנחות על החשמל החל מ- 23:00 ועד ל- 17:00 למחרת ומסלול דאבל שמיועד ללקוחות הגז והחשמל של החברה.

איך אפשר לדעת אם יש לי מונה חכם שמאפשר להצטרף לאלקטרה פאוור?

הסתכלו בחשבון החשמל שלכם מחברת החשמל ובדקו את מספרי החוזה והמונה. נציג אלקטרה פאוור שיצור איתכם קשר יוכל לבדוק אם אתם יכולים להצטרף לשירות אלקטרה פאוור (סופרגז לשעבר). אם אתם יודעים בוודאות שהמונה הוחלף או שאתם גרים בבית חדש שנבנה ב-2022, סביר להניח שאתם יכולים להצטרף לשירות ולהתחיל ליהנות מהנחות בחשבון החשמל שלכם. 

האם יש לערוך הכנות בבית או בדירה לקראת המעבר לאלקטרה פאוור?

לא, אין צורך בהכנות כלל. אין צורך בביקור פיזי של טכנאי, גם לא שינויים או חיווטים מחדש. אם יש לכם מונה חכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקבל את אחת ההצעות של אלקטרה פאוור ולהצטרף לשירות. 

איך עובד תהליך הניוד לאלקטרה פאוור?

כאמור, תהליך הניוד אפשרי רק למי שיש מונה חשמל חכם בבית. הניוד מחברת חשמל לחברת אלקטרה פאוור קורה באופן וירטואלי ולא מצריך שום ביקור טכנאי וכדומה. אישור הניוד מתרחש בהודעה לנייד או במייל. לאחר התהליך, ספק החשמל החדש שלכם יהיה אלקטרה פאוור וממנו תקבלו את החשבונית. במידה ותהיה תקלה בחשמל, חברת החשמל היא זאת שתהיה אחראית לטפל ברשת. 

במידה ואני גר/ה בשכירות בדירה האם ניתן לעבור עצמאית לאלקטרה פאוור?

אפשר בהחלט. לא צריך להיות בעל/ת הנכס כדי להתנייד לאלקטרה פאוור. 
אך, במידה ובדירתך נדרש להחליף את המונה למונה חכם, יש לעשות זאת בתיאום עם בעל/ת הנכס כי התשתית משויכת לנכס. 

אם אני לקוח הגז הביתי של סופרגז (אלקטרה פאוור כיום) מה עלי לעשות כדי להצטרף למסלול חשמל?

לקוחות הגז הביתי של אלקטרה פאוור (סופרגז לשעבר) יכולים להינות ממסלול הדאבל שכולל הנחות גם בחשמל וגם בגז, 
כדי להצטרף ניתן להשאיר פרטים באתר לקבלת מענה מנציג.