דלג לתוכן

חברות טריפל טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

להשוואת מחירים >

השוואת מחירים - טריפלים: טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

לא רוצה לבחור? אפשר לשלוח את הפרטים לנציגי כל החברות בלחיצת כפתור!

השוואת מחירים - טריפלים: טלוויזיה, אינטרנט וטלפון ‏()‏

מיון לפי:

סינון לפי
מיון לפי

טריפל – חבילות טלוויזיה ואינטרנט יחד עם טלפון קווי

בתחום התקשורת, המושג טריפל לרוב מיוחס לחבילות שונות המאגדות כמה שירותים יחד, תחת אותה חברה ואותה חשבונית. ואכן, חבילות טריפל של מגוון חברות התקשורת בישראל כוללות טלוויזיה, אינטרנט (או אינטרנט סיבים) וטלפון קווי. ניתן גם למצוא חבילות באנדל של טלוויזיה ואינטרנט בלבד. 

בחבילות השונות ניתן לבחור בין חבילת תוכן שונות יחד עם מהירות האינטרנט הרצויה, לפי מה שמתאים להרגלי השימוש של כל אחד ואחת. 

חבילת טלוויזיה ואינטרנט הכי משתלמת – איך בוחרים?

אם אתם רוצים לעבור לספק אחר, להחליף או לשנות, לפני שתיגשו לבחור חבילת טריפל הכי משתלמת מומלץ לשים לב לכמה קריטריונים, ביניהם: מה מהירות האינטרנט המתאימה לכם? האם אתם רוצים לשדרג לאינטרנט סיבים כחלק מחבילת הטריפל? איזה חבילת תוכן תרצו שתהיה כלולה בחבילה, האם יש ערוצים מסוימים שניתן לכלול והאם הם בתוספת תשלום? האם קיים צורך בטלפון קווי ודקות שיחה? וכדומה.

לאחר שהתבססתם על התשובות, אפשר לעבור לתהליך הבא ולבצע השוואת מחירי טריפל או השוואת חבילות טלוויזיה ואינטרנט. כדי להקל על ההשוואה, הקמנו עבורכם טבלת ייעודית הכוללת את החבילות השונות המוצעות בחברות התקשורת בישראל. בטבלת ההשוואה ניתן לראות מחירים, פרטים אודות החבילה, תשלומים נוספים על ציוד נלווה, על התקנה ועל חבילות תוכן נוספות (אם יש) ועוד. 

עוד המלצה קטנה, בעת השוואת חבילות טלוויזיה ואינטרנט או השוואת מחירים טריפל בחברות השונות, שימו לב גם למבצעים השונים. הרבה חברות מציעות הטבות ומבצעים למצטרפים חדשים, בין אם אלה מבצעי השקה או הטבות המשתנות מעת לעת. 

טריפלים ובאנדלים בחברות התקשורת- אינטרנט וטלוויזיה, טלפון קווי בשירות אחוד

סלקום טריפל

הוט טריפל

פרטנר טריפל

יס טריפל

נקסט טריפל

סטינג טיוי טריפל

וואלה FIBER טריפל

חבילת טריפל שאלות ותשבות

מה זו חבילת טריפל?

טריפל היא חבילה המכילה שלושה שירותים. חבילת הטריפל כוללת לרוב חבילת טלוויזיה, אינטרנט ביתי וטלפון קווי. בשנים האחרונות מוצעות גם חבילות דאבל הכוללות רק טלוויזיה ואינטרנט, או חבילות קוואטרו הכוללות גם קווי סלולר.

למה כדאי להצטרף לטריפל?

היתרון הגדול בהצטרפות לחבילת טריפל הוא ההתנהלות מול חברה אחת וחשבונית אחת. בדרך כלל הצטרפות לטריפל שכולל כמה שירותים גם מהווה חיסכון כספי.

איזה חברות מציעות חבילות טריפל?

החברה הוותיקה ביותר בתחום הטריפל היא חברת HOT, עם זאת בשנים האחרונות הצטרפו חברות נוספות שמציעות שירותי טריפל: yes, סלקום TV, פרטנר TV ובזק בינלאומי שמשווקת חבילות טריפל עם סטינג TV.

איך למצוא חבילת טריפל הכי משתלמת- כמה עולה חבילת טריפל?

ישנו טווח רחב של מחירי טריפל, אנו ממליצים לכם להשוות אצלנו מחירים לפני שתקבלו החלטה. המחיר משתנה בהתאם לחברה שבחרתם ולשירותים הנוספים. חשוב מאוד לשים לב אם הטריפל כולל גם ספק וגם תשתית אינטרנט או שתצטרכו להוסיף מוצר מחברה אחרת. כמו כן כדאי לקחת בחשבון עלויות נוספות כגון: ממירים, ראוטרים, התקנות וכדומה.