דלג לתוכן
HOT חשמל- הוט אנרג'י אספקת חשמל

HOT חשמל- הוט אנרג'י אספקת חשמל

חברת הוט מצטרפת לשוק החשמל בישראל ובקרוב תתחיל לספק שירותי חשמל. HOT energy צפויה להשיק חבילות משולבות שיכללו שירותי תקשורת וחשמל באותה החבילה.

HOT energy- הוט מצטרפת למהפכה בחשבון החשמל

קבוצת הוט חתמה על הסכמי התקשרות לאספקת חשמל עם קבוצת דליה אנרגיה וקבוצת דוראד אנרגיה, כך שבקרוב ישווקו חבילות חשמל HOT energy לצרכנים הביתיים. איך זה יעבוד, מה יקרה לתשלום החשמל, אילו הטבות הוט צפויה להציע ללקוחות שירות החשמל החדש, ומתי גם אתם תוכלו להצטרף למהפכת החשמל, המשיכו לקרוא.  

הכל התחיל ביולי 2018, בשנה זו יצאה רפורמת החשמל לדרך, אבל מעבר לכמה כותרות בעיתונות הכלכלית זה לא אמר הרבה לצרכנים. אבל בשנת 2023 הבנו לעומק את משמעות הדבר כאשר עוד ועוד חברות הפכו לספקיות חשמל וכעת משווקות חבילות חשמל שונות עם הנחות משתנות למשקי הבית הפרטיים. לאט לאט הכוח עובר לידיים של הלקוחות, שיכולים לעבור בין ספקיות חשמל ולבחור את החבילה שהכי מתאימה לאופי צריכת החשמל שלהם. 

איך הוט הופכת לחברה לאספקת חשמל

את הוט כולנו מכירים מתחום הטלוויזיה בכבלים, תשתית אינטרנט וספקית אינטרנט, הוט מובייל בטלפון הנייד, ושירותי תקשורת קווית. כעת מתכוונת הוט לתת שירות נוסף ללקוחותיה ולהיכנס לשוק אספקת החשמל החדש. הוט לא תייצר את החשמל בעצמה ולא תקים תשתית חדשה, אלא רק תשווק את השירות ותגבה עבורו תשלום.

על כן, קבוצת הוט חתמה על הסכם התקשרות עם קבוצת דליה אנרגיה וקבוצת דוראד אנרגיה שהן שתיים מיצרניות וספקיות החשמל הפרטי בישראל. קבוצת דליה וקבוצת דוראד מספקות חשמל ללקוחות עסקיים וארגונים גדולים, וכעת באמצעות חוזה הרכישה, תמכור חשמל להוט ואלה יספקו אותו ללקוחות הפרטיים. את החשמל תספק קבוצת הוט תחת הזרוע- HOT energy (הוט אנרג'י).

איך תעבוד התקשורת בין המונה להוט

על מנת להצטרף לשירות אספקת החשמל של הוט או כל ספק פרטי אחר שנותן שירות, יש להחליף את המונה הביתי למונה חכם. המונה החכם משדר נתונים מדויקים על צריכת החשמל שלכם אחת ל-15 דקות, שזה כ-35 תשדורות מידע בשנה. כשמשווים את זה לבדיקת המודדים של חברת החשמל במונה הישן אחת לחודשיים, כלומר שש פעמים בשנה, מבינים את גודל הנתון.  

הוט תוכל לנתח את דפוסי השימוש של הצרכנים לפי שעות, ובהתאם לנתונים שתקבל היא תוכל להציע הנחות על צריכת חשמל בשעות הפחות עמוסות. לפי ההצעות שתקבלו, תוכלו להבין מתי כדאי לכם להפעיל מכשירים זוללי חשמל כמו מכונת כביסה ומייבש, מדיח כלים, ואפילו באילו שעות הטענת סוללה לרכב חשמלי לא תכאב לכם בכיס.

מתי אפשר לעבור להוט אנרג'י (HOT energy)?

הוט הודיעה על כניסתה לתחום אספקת החשמל ובמהלך שנת 2023/24 השלימה פיילוט מוצלח. כעת החברה נערכת לעליית התחום והרחבת השירות לכלל הלקוחות. 

מה יוצא לצרכנים מהשירות החדש של הוט

חשבון חשמל נמוך יותר - זה היתרון הראשון והגדול ביותר ברפורמת החשמל. ממש כמו בתחומים האחרים שהוט מתחרה בהם, גם בשוק אספקת החשמל קיימת תחרות בין כמה ספקיות, תחרות שצפויה להתרחב ולהוריד את המחיר. 

אילו חבילות הוט אנרג'י צפויה להציע לצרכנים

לצד ההוזלה הצפויה בחשבון החשמל, וזאת באמצעות מגוון מסלולי חשמל הכוללים הטבות, לפי ההערכות הוט תציע גם חבילות תקשורת משולבות עם חבילות חשמל. ניתן להניח כי החבילות יהיו במתכונת טריפל, ואפילו קוואדרופל (חבילות של ארבעה משירותי החברה) שיכללו את שירותי התקשורת של הוט וגם את שירות אספקת החשמל של HOT Energy.

איך אפשר לדעת אם אפשר להצטרף כבר עכשיו להוט חשמל?

זוכרים את המונים החכמים שסיפרנו לכם עליהם? אז רק בבניינים ועסקים שכבר הותקנו מונים חכמים ניתן להצטרף לשירות. כדי לדעת אם אתם יכולים להצטרף לשירות החשמל של הוט ברגע שהחברה תודיע על השקתו, עליכם לברר אם כחלק מהפריסה, הותקנו מונים חכמים בכתובת המגורים שלכם, או אם מתוכננת התקנה בעתיד הקרוב.

אם לא, תוכלו לברר מול חברת החשמל על התקנת מונה חכם בעלות של כ- 260 שקלים (כולל מע"מ). גם הוט או כל ספקית חשמל אחרת לא יכולה להשפיע על אופן פריסת המונים, וזה נתון אך ורק להחלטתה של חברת החשמל. אל תתבלבלו בין המונים הדיגיטליים שייתכן שכבר הותקנו אצלכם בעבר לבין המונה החכם. מונה דיגיטלי אינו מונה חכם והוא לא מאפשר מעבר בין ספקי שירות אספקת חשמל.

חשמל HOT חשמל חוות דעת, ביקורת והמלצות