דלג לתוכן
הוט חשמל- הוט אנרג'י אספקת חשמל

הוט חשמל- הוט אנרג'י אספקת חשמל

חברת HOT מצטרפת לשוק החשמל בישראל ומספקת שירותי חשמל במותג HOT energy, מעבר לחבילות חיסכון בחשמל קיימות גם הטבות ייחודיות ללקוחות הוט.

הצטרפות להוט אנרג'י

HOT energy- הוט מצטרפת למהפכה בחשבון החשמל

קבוצת הוט חתמה על הסכמי התקשרות לאספקת חשמל עם קבוצת דליה אנרגיה וקבוצת דוראד אנרגיה, והשיקה חבילות חשמל HOT energy לצרכנים הביתיים. איך זה עובד, מה יקרה לתשלום החשמל, אילו הטבות קיימות בחבילות חשמל הוט אנרג'י ואיך גם אתם תוכלו להצטרף למהפכת החשמל, המשיכו לקרוא.  

הכל התחיל ביולי 2018, בשנה זו יצאה רפורמת החשמל לדרך, אבל מעבר לכמה כותרות בעיתונות הכלכלית זה לא אמר הרבה לצרכנים. אבל בשנת 2023 הבנו לעומק את משמעות הדבר כאשר עוד ועוד חברות הפכו לספקיות חשמל וכעת משווקות חבילות חשמל שונות עם הנחות משתנות למשקי הבית הפרטיים. לאט לאט הכוח עובר לידיים של הלקוחות, שיכולים לעבור בין ספקיות חשמל ולבחור את החבילה שהכי מתאימה לאופי צריכת החשמל שלהם. 

איך הוט הפכה לחברה לאספקת חשמל

את הוט כולנו מכירים מתחום הטלוויזיה בכבלים, תשתית אינטרנט וספקית אינטרנט, הוט מובייל בטלפון הנייד, ושירותי תקשורת קווית. כעת הוט מעניקה שירות נוסף ללקוחותיה בכך שנכנסה לשוק אספקת החשמל. קבוצת הוט חתמה על הסכם התקשרות עם קבוצת דליה אנרגיה וקבוצת דוראד אנרגיה שהן שתיים מיצרניות וספקיות החשמל הפרטי בישראל. קבוצת דליה וקבוצת דוראד מספקות חשמל ללקוחות עסקיים וארגונים גדולים, וכעת באמצעות חוזה הרכישה, הוט יכולה למכור חשמל ואלה יספקו אותו ללקוחות הפרטיים. את החשמל מספקת קבוצת הוט תחת הזרוע- HOT energy (הוט אנרג'י).

אילו חבילות חשמל הוט אנרג'י צפויה להציע לצרכנים

לצד ההוזלה הצפויה בחשבון החשמל, וזאת באמצעות מגוון מסלולי חשמל הכוללים הטבות, הוט מציעה גם חבילות תקשורת משולבות עם חבילות חשמל, המעניקות הטבות ייחודיות ללקוחות HOT טריפל, הוט מובייל ו- NEXT.

פירוט מסלולי הוט חשמל HOT ENRGY:

 • חוסכים 24/7: הנחה קבועה בכל שעות היממה, בכל השבוע. שנה ראשונה 5% הנחה, שנה שניה 6% הנחה ושנה שלישית ואילך 7% הנחה.
 • חוסכים ביום: הנחה של 15% על החשמל בימים א'-ה' מהשעה 7:00 ועד השעה 17:00. 
 • חוסכים בלילה: הנחה של 20% על החשמל בימים א'-ה' מהשעה 23:00 ועד השעה 7:00 למחרת.
 • חוסכים קבוע HOT (ללקוחות הוט טריפל בלבד): הנחה קבועה בכל שעות היממה, בכל השבוע, ללקוחות הוט במסלול טריפל (טלפון, אינטרנט וטלוויזיה). 7% הנחה על החשמל.
 • חוסכים קבוע e- triple (למנויי הוט טריפל יחד עם הוט מובייל בלבד): הנחה קבועה בכל שעות היממה, בכל השבוע, ללקוחות הוט במסלול טריפל ו-HOT MOBILE (יחד). 10% הנחה על החשמל.
 • חוסכים קבוע NEXT (ללקוחות דאבל NEXT בלבד): הנחה קבועה בכל שעות היממה, בכל השבוע, ללקוחות NEXT במסלול דאבל. 6% הנחה על החשמל.

חבילות חשמל הוט אנרג'י

חבילת חשמל הוט אנרג'י לחיסכון קבוע בכל שעות היום וימות השבוע

הנחה קבועה בכל ימות השבוע ולכל שעות היממה
5% הנחה בשנה הראשונה
6% הנחה בשנה השנייה
7% הנחה בשנה השלישית
%7 - %5 הנחה

פרטים נוספים:

 • יש צורך במונה חכם

חבילת חשמל הוט אנרג'י לחיסכון בחשמל בשעות היום בימים א'-ה' מהשעה 7:00 ועד השעה 17:00

הנחה בימים א'-ה' בין השעות 7:00 ועד 17:00
חיסכון בשעות היום
15% הנחה
%15 הנחה

פרטים נוספים:

 • יש צורך במונה חכם

חבילת חשמל הוט אנרג'י לחיסכון בחשמל בשעות הלילה בימים א'-ה' מהשעה 23:00 ועד השעה 7:00 למחרת

הנחה בימים א'-ה' בשעות 23:00 ועד 7:00 למחרת
חיסכון בשעות הלילה
20% הנחה
%20 הנחה

פרטים נוספים:

 • יש צורך במונה חכם

חבילת חשמל הוט אנרג'י המיועדת רק ללקוחות HOT במסלול טריפל לחיסכון קבוע בכל שעות היום וימות השבוע

הנחה רק ללקוחות HOT טריפל
הנחה בכל ימות השבוע ולכל שעות היממה
7% הנחה קבועה
%7 הנחה

פרטים נוספים:

 • יש צורך במונה חכם

חבילת חשמל הוט אנרג'י המיועדת רק ללקוחות HOT במסלול טריפל ו- HOT MOBILE לחיסכון קבוע בכל שעות היממה

הנחה ללקוחות HOT טריפל ו- HOT MOBILE בלבד
הנחה בכל ימות השבוע ולכל שעות היממה
10% הנחה קבועה
%10 הנחה

פרטים נוספים:

 • יש צורך במונה חכם

איך עובדת התקשורת בין המונה להוט

על מנת להצטרף לשירות אספקת החשמל של HOT חשמל יש להחליף את המונה הביתי למונה חכם. המונה החכם משדר נתונים מדויקים על צריכת החשמל שלכם אחת ל-15 דקות, שזה כ-35 תשדורות מידע בשנה. כשמשווים את זה לבדיקת המודדים של חברת החשמל במונה הישן אחת לחודשיים, כלומר שש פעמים בשנה, מבינים את גודל הנתון. הוט תוכל לנתח את דפוסי השימוש של הצרכנים לפי שעות, ובהתאם לנתונים שתקבל היא תוכל להציע הנחות על צריכת חשמל בשעות הפחות עמוסות. לפי ההצעות שתקבלו, תוכלו להבין מתי כדאי לכם להפעיל מכשירים זוללי חשמל כמו מכונת כביסה ומייבש, מדיח כלים, ואפילו באילו שעות הטענת סוללה לרכב חשמלי לא תכאב לכם בכיס.

מה יוצא לצרכנים מהשירות החדש של הוט חשמל

חשבון חשמל נמוך יותר - זה היתרון הראשון והגדול ביותר ברפורמת החשמל. ממש כמו בתחומים האחרים שהוט מתחרה בהם, גם בשוק אספקת החשמל קיימת תחרות בין כמה ספקיות, תחרות שצפויה להתרחב ולהוריד את המחיר. 

איך אפשר לדעת אם אפשר להצטרף כבר עכשיו ל-HOT חשמל?

זוכרים את המונים החכמים שסיפרנו לכם עליהם? אז רק בבניינים ועסקים שכבר הותקנו מונים חכמים ניתן להצטרף לשירות. כדי לדעת אם אתם יכולים להצטרף לשירות החשמל של הוט, עליכם לברר אם כחלק מהפריסה, הותקנו מונים חכמים בכתובת המגורים שלכם, או אם מתוכננת התקנה בעתיד הקרוב. אם לא, תוכלו לברר מול חברת החשמל על התקנת מונה חכם בעלות של כ- 274 שקלים.

גם הוט או כל ספקית חשמל אחרת לא יכולה להשפיע על אופן פריסת המונים, וזה נתון אך ורק להחלטתה של חברת החשמל. אל תתבלבלו בין המונים הדיגיטליים שייתכן שכבר הותקנו אצלכם בעבר לבין המונה החכם. מונה דיגיטלי אינו מונה חכם והוא לא מאפשר מעבר בין ספקי שירות אספקת חשמל.

מלאו פרטים ונציג הוט חשמל יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור באפשרות אחת

חשמל הוט אנרג'י חוות דעת, ביקורת והמלצות