בר מים | מתקן מים - מחירים, חברות וחבילות

בר מים השוואה - מחירי ברי מים מומלצים: תמי 4, מי עדן, נועם 1, נביעות, מי יולי, אי בר, אפיקים, פאוזה, אייקיו בר, צלול, בר מים לשבת, בר מים אלקטרה, כל המידע המסייע בבחירת בר מים במקום אחד.
מתעניינים בבר מים?

בר מים השוואה - חברות בתחום

Actions
מיני בר מים
מחפשים מיני בר מים? הגעתם למקום הנכון: עמוד השוואת ברי מים. כאן תוכלו למצוא השוואת מחירי ברי מים וסקירות מקיפות על השירות שמציעות כל אחת מחברות ברי המים בישראל: תמי 4, מי עדן, פאוזה, אלקטרה, נביעות, צלול, אי-בר, אייקיו בר, בר מים אלקטרה, בר מים לשבת, בר מים לעסק ועוד.
מאילו חברות תרצה/י לקבל הצעה?
loading

ברי מים - סקירות בתחום

למה בכלל צריך בר מים?

ישראלים רבים לא מסתפקים באיכות ובטעם של מי הברז, הם מעוניינים במים נקיים יותר, בטעם משופר, בטמפרטורה הניתנת לשליטה, ומוצאים את ברי המים כפתרון לשדרוג איכות החיים והבריאות.
לא ניתן להפריז בחשיבות של שתיית מים נקיים בכמות מספקת, במיוחד במדינה חמה כמו ישראל. 

איך לבחור בר מים? 

בעמוד זה תוכלו לקרוא על כל החברות אשר מציעות ברי מים בישראל, וסקירות השוואה של שירותי החברות ומחירי ברי המים השונים. כמו כן תוכלו לקרוא על ברי מים שומרי שבת וגם על פתרונות חלופיים לברי מים קלאסיים, דוגמת מי עדן בר מים (כדי מים מינרלים) ודוגמת מערכות סינון מים אשר ניתן להתקין מתחת לכיור הביתי. לאחר קריאה תוכלו לבחור בחוכמה את בר המים המדוייק ביותר לצרכים שלכם. 

בר מים מחיר - כמה עולה בר מים? 

את המחירים המדוייקים תוכלו לקרוא בסקירת השוואת ברי מים , המחיר מורכב מתשלום חודשי קבוע החל מ-29 ש"ח לחודש ועד 222 ש"ח לחודש תלוי בחברה, תלוי בדגם בר המים הספציפי ותלוי במסלול האחריות והשירות שתבחרו. 

בר מים לשבת - מה האפשרויות המוצעות עבור הציבור הדתי והמסורתי?

רוב חברות ברי המים מציעות פתרון המאפשר מזיגת מים קרים במהלך השבת, אולם חברת נועם 1 מציעה פתרון מאושר הלכתית גם למזיגת מים רותחים במהלך השבת. תוכלו לקרוא עוד בסקירה מעלה בר מים לשבת.

אילו חברות פועלות כיום בישראל בתחום של ברי המים?

לצד ברי המים המובילים של תמי 4 ומי עדן בר מים, תוכלו למצוא גם ברי מים מוצלחים של חברת נועם 1, אי בר, צלול בר מים, מי יולי, אפיקים, פאוזה ועוד.


עוד בבר מים

בר מים השוואה - שאלות ותשובות

איזה אפשרויות לטיהור מים קיימות היום בישראל?
אם גם אתם לא מסתפקים באיכות המים בברז עודמות בפניכם כמה אפשרווית לטיהור מים: 
בר מים, בר מים לשבת, מים מינרלים בכדים גדולים או בכדים קטנים, ומערכות טיהור מים אשר מחברים מתחת לכיור. 
מי הן החברות המובילות בתחום ברי המים?
ברי המים הפופלאריים הם: בר המים של תמי 4, מי עדן בר מים, צלול בר מים ואי בר. לצדן נמכרים ברי מים של חברות נוספות, תוכלו לקרוא על כולן אצלנו באתר. 
מה ההבדל בין בר מים קלאסי למי עדן בר מים?
ההבדל הוא שבעוד בר מים מסנן ומקרר/ מחמם את מי הברז, מי עדן בר מים הוא בר של מים מינרלים, ומיודע לאלה ששותים מים מינרלים בבקבוקים ורוצים לעבור לפתרון נוח יותר עם פחות סחיבות. 
מהו בר מים שומר שבת?
חלק מחברות בר המים מציעות בר מים שומר שבת המיועד למגזר הדתי, ומחליף את פעילותו הפחות בטיחותית של המיחם הגדול אשר בו היה נהוג להשתמש בעבר. בר מים זה שומר על טמפרטורת המים במהלך השבת ולא מבצע הרתחה וקירור בזמן השבת. את החברות המציעות ברי מים שומרי שבת תוכלו למצוא אצלנו באתר.