דלג לתוכן

תמי 4 חדש: איך יודעים מתי להחליף מכשיר?

לרבים מאיתנו יש בבית מכשיר תמי 4, בחלק מהמקרים כבר עשור לפחות ואף יותר עם אותו המכשיר. אולם איך יודעים שהגיע הזמן להחליף למכשיר תמי 4 חדש ומה המחיר שנשלם?

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מתעניינים בתמי 4 חדש?

איך יודעים שהגיע הזמן להחליף את התמי 4 והאם בכלל צריך מכשיר חדש? גם אנשים שבכלל אין להם מכשיר תמי 4 יודעים בדיוק מה זה, זהו בר מים לסינון מי ברז, הוותיק ביותר בישראל. המכשיר נמכר בארץ כבר משנת 1987 והוא משרת לקוחות רבים מאוד בארץ ובעולם, כיום תחת ניהולה של חברת שטראוס מים. כמובן שאי אפשר להשוות בין המכשיר של פעם לתמי 4 חדש, כשהמכשירים של היום מבטיחים מים איכותיים, צלולים וטעימים יותר מאי פעם, והם מעוצבים באופן מרהיב שמשתלב במטבח כאביזר עיצובי ולא סתם גוש שתופס מקום על השיש. 

אם כבר יש לכם מכשיר לסינון מים, ייתכן מאוד שהוא ממשיך לתפקד היטב גם לאחר שנים ארוכות של שימוש, במיוחד אם אתם מקפידים על תחזוקה נכונה, החלפת סננים והחלפת נורת UV בזמן. אבל המכשיר שרכשתם לפני עשור שונה ממכשיר תמי 4 חדש, משום שהחברה ממשיכה לפתח ולעדכן את מכשיריה. 

מכשיר תמי 4 חדש - ברי מים מתקדמים

ב-2022 תמי 4 מציעה חמישה ברי מים בגדלים ובעיצובים שונים, עם פונקציות ופיצ׳רים ייחודיים, כך שכל אחד ואחת מכם יכולים למצוא בר מים תמי 4 מחיר שמתאים לכם. בדקנו אילו מכשירים יש לחברה כדי שתוכלו להחליט אם אתם צריכים תמי 4 חדש. כמובן שגם אם יש לכם מכשיר מים ותיק של חברה אחרת, תוכלו לשקול להחליף לתמי 4 אם המחיר משתלם עבורכם:

הוותיק - בר מים tami4family: אם יש לכם מכשיר מים ותיק, זה כנראה גם פאמילי של תמי 4. מדובר במכשיר מים אמין ופשוט להפעלה, נוח למזוג ממנו מים לכוסות או למלא  בקבוקים וכדים, ואפילו סירים. דגם פאמילי הוותיק של תמי 4 מגיע במגוון צבעים, ובהם לבן, שמנת, כסוף, שחור, אדום, וכחול. הבר מגיע עם נורת UV שמיועדת לעיקור החיידקים ומטהר מים מתקדם. המים נמזגים בשלוש מצבי חום - חמים, קרים, ופושרים.

הנפוץ - בר מים tami4primo: בר מים תמי 4 דגם פרימו נחשב לדגם הקלאסי של החברה והנפוץ מבין הדגמים שנמכרים. הוא מגיע בצבעי שמנת, שמפניה, לבן, אפור מטאלי, אדום, ירוק, כחול, ושחור, דגם אמין שלא מחייב תמי 4 חדש אם אתם שומרים על תחזוקה נכונה. המים הרותחים מגיעים ל-96 מעלות ואפשר למזוג גם מים צוננים בטמפרטורה של 5 מעלות בלבד, כמה נעים בימי הקיץ החמים. 

התוסס - בר מים tami4bubbleX: אם אתם חובבי משקאות מוגזים, תמי 4 סודה (באבל בר) הוא המכשיר עבורכם. אם יש לכם מכשיר ותיק שלא כולל את הפונקציה הזו, כדאי לשקול תמי 4 חדש שמגיע עם מים בשלוש רמות הגזה, עדין, בינוני וחזק. כמובן שהמכשיר כולל את כל מה שיש בתמי 4 הקודם שלכם, שזה מים קרים, פושרים וחמים. תמי 4 חדש באבלX מגיע בצבעים לבן, כסוף, שמנת, אפור כהה, ושחור. המכשיר יכול למזוג מ-86 כוסות עד 159 כוסות, בהתאם לרמת ההגזה שבחרתם. מכשיר תמי 4 חדש מדגם זה מגיע עם ארבע מכלי הגזה בעת הרכישה. 

המתקדם - בר מים tami4edge: בר מים חדיש תמי 4 אדג' בארבעה צבעים, שחור, לבן, אדום ושמנת. למה אנחנו קוראים לו המתקדם? משום שזהו מכשיר תמי 4 חדש שמאפשר לעקוב אחרי צריכת המים שלכם, כל אחד מבני הבית יכול להגדיר משקה אישי, להרתיח מים מרחוק באפליקציה ייעודית מבלי לקום כדי ללחוץ על הכפתור במכשיר ואז לחכות לרתיחה, ויש הוראות נוספות שתוכלו לתת מרחוק.  

תמי 4 חדש - +tami4edge: דגם פלוס משופר של דגם אדג׳ עם תאורה חכמה, לחצן מזיגה לילדים, מילוי נוח במיוחד לקנקנים וסירים, וגם הוא נשלט באמצעות יישומון. תמי 4 חדש מדגם פלוס מגיע בצבעי לבן, אבן, אדום, כחול כהה, ושחור. המכשירים מסדרת edge ואדג׳ פלוס קטנים בהשוואה למכשירים האחרים, כך שאם יש לכם מכשיר אך אתם רוצים בר מים קטן יותר, החלפה למכשיר תמי 4 חדש יחסוך לכם מקום על השיש. 

מתעניינים במכשיר תמי 4 חדש? מלאו פרטים כאן ונציגי תמי 4 יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

תמי 4 חדש - מחירים

אם אתם שואלים בנוגע לתמי 4 מחיר מכשירים חדשים, החברה מציעה שלושה מסלולי תשלום בחלוקה לשנתיים, שלוש שנים, וארבע שנים. תמי 4 מחיר בכל המסלולים כולל הובלה והתקנה ללא עלות נוספת על המחיר שנציין כעת, שירות, אחריות וביקורי טכנאי למשך כל תקופת מסלול השירות שתבחרו, החלפת מטהר maze כל חצי שנה עם שליח עד הבית, והחלפת נורת UV כל שנה עם שליח עד הבית. 

תמי 4 מחיר לפי מכשיר

פאמילי: 113 לחודש בשנתיים (2,712), 93 שקלים לחודש בשלוש שנים (3,348), ו-83 שקלים לחודש בארבע שנים (3,984).
פרימו: 129 לחודש בשנתיים (3,096), 105 שקלים בחודש לשלוש שנים (3,780), ו-94 שקלים לחודש בארבע שנים (4,512).
תמי 4 מחיר מכשיר אדג׳: 129 שקלים לחודש בשנתיים (3,096), 105 שקלים לשלוש שנים (3,780), ו-94 שקלים לחודש במסלול ארבע שנים (4,512).
תמי 4 מחיר מכשיר מתקדם אדג׳ פלוס: 148 שקלים לחודש במסלול שנתיים (3,552), 119 שקלים במסלול שלוש שנים (4,284), ובמסלול ארבע שנים העלות החודשית היא 105 שקלים (5,040).
תמי 4 חדש באבלX: המחיר לחודש במסלול שנתיים עומד על 177 שקלים (4,248), 139 שקלים בשלוש שנים (5,004), ו-119 שקלים במסלול ארבע שנים (5,712).

ככל שהמסלול שרכשתם ארוך יותר, כך תמי 4 מחיר חודשי יהיה נמוך יותר. העלות הסופית גבוהה יותר משום, שכאמור, המחיר כולל מכשיר תמי 4 חדש, אחריות ושירות, מספר החלפים של מטהר מים ונורת UV, וכמובן הגעת טכנאי הביתה בעת הצורך. בתום תקופת השירות תוכלו לבחור אם לרכוש חלפים בעצמכם ולשלם על טכנאי בעת הצורך, להצטרף למסלול תשלום חודשי קבוע שימשיך לתת לכם זכאות לשירות מלא, או לרכוש מכשיר תמי 4 חדש בהתאם להיצע המכשירים שיהיה קיים באותו הזמן.  

מה עוד חשוב לדעת על בר תמי 4 מחיר

אם יש לכם כבר מכשיר תמי 4 בבית ואתם מעוניינים לדעת אם כדאי לשדרג לתמי 4 חדש, בחברה מציעים מסלולי הצטרפות מוזלים ומבצעים ללקוחות קיימים. כשאתם מקבלים מכשיר תמי 4 חדש, חשוב לוודא שהמכשיר מוצב במרחק של 10 ס״מ לפחות מהקיר, על מנת לאפשר אוורור מספק. החברה מפרטת בהוראות באילו מרחקים יש להציב את המכשיר ממקורות חמים כמו כיריים או תנור, ובאיזה מרחק להציבו מהכיור. כדי שהמכשיר יחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב להקפיד על תחזוקה, ניקיון, החלפת חלקים כמו סננים ונורת UV בזמן, ולא להזניח תקלות אם יש כאלה. 

למה צריך לסנן מים עם מכשיר תמי 4

כשאנחנו מוזגים מים היישר מהברז, אנחנו לא רואים איזשהו הבדל מהותי בעין בלתי מזוינת בהשוואה למים שנמזגו מבקבוק או מבר מים. אולם אם נשים את המים מהברז תחת עדשת המיקרוסקופ, נבחין בחלקיקים שיש בהם ואנחנו ממש לא רוצים שיגיעו למערכות הגוף שלנו. אנחנו מדברים על חלודה, אבנית וחול שיכולים להתגבש בצנרת, כך שאפילו אם המים עצמם ראויים לשתייה, הצנרת, במיוחד אם היא ישנה, עלולה להרוס אותם. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שצרכנים רבים פונים לחברות ברי מים, ובהם תמי 4, ומבקשים מים שמסננים את מה שאנחנו לא רוצים, סופחים כלור, מעלימים ריחות לוואי, אך שומרים על המגנזיום, האשלגן והסידן שבמים. מכשיר תמי 4 חדש הוא הזדהות מצוינת למים צלולים, בריאים, וטעימים. 

מתעניינים במכשיר תמי 4 חדש? מלאו פרטים כאן ונציגי תמי 4 יחזרו אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

תמי 4 | tami 4

מכשיר תמי 4 חדש - שאלות ותשובות

אילו מכשירי תמי 4 חדשים החברה מציעה?

תמי 4 מציעה לצרכניה חמישה מכשירים, המוכרים והוותיקים שבהם הם דגמי פאמילי ופרימו. בנוסף מציעה החברה שני מכשירים מתקדמים מדגם אדג׳ ואדג׳ פלוס, וכן מכשיר תמי 4 חדש מדגם באבלX שבנוסף למים חמים, קרים ופושרים מאפשר גם מים בשלוש רמות הגזה.

תמי 4 מחיר המכשירים - מה חשוב לדעת?

תוכלו לקרוא בסקירה המלאה פירוט של כל מסלולי התשלום עבור כל אחד מהמכשירים. בכל מכשיר ניתן לבחור בין תשלומים ושירות לשנתיים, שלוש שנים, או ארבע שנים. המחיר כולל שירות ואחריות, ביקורי טכנאי, החלפת סננים ונורת UV לכל תקופת השירות שנבחרה. 

איך אפשר לשמור על מכשיר תמי 4 לאורך זמן?

שם המשחק הוא תחזוקה שוטפת והחלפת חלקי חילוף בזמן. יש לנקות בר מים תמי 4 באופן קבוע, להחליף סננים אחת לחצי שנה, ולהחליף נורת UV מדי שנה. החלפים יגיעו היישר לביתכם בתקופת השירות שנבחרה, ולאחריה ניתן לבחור בין הארכת תקופת השירות, רכישת החלפים אחת לתקופה בתשלום, או רכישת תמי 4 חדש עם תקופת שירות חדשה. 

יש לי בר מים, איך יודעים אם יש צורך בתמי 4 חדש?

אם המכשיר שלכם כבר מיושן ואתם מעוניינים לעבור למכשיר מתקדם, זה הזמן לתמי 4 חדש. המכשירים המתקדמים יכולים להיות אדג׳+ שמגיע עם מגוון תכונות חכמות שעליהן תוכלו לקרוא בסקירה המלאה, או מכשיר באבלX שמאפר מזיגת מים מוגזים. אם כבר יש לכם בר מים, תמי 4 מחיר מיוחד מוצע ללקוחות שמעוניינים לשדרג. 

תמי 4 מכשירים | דגמים

תמי 4 אדג': משדרגים לכם את חווית השתייה

כל המידע על בר המים תמי 4 אדג': מתקן המים המתקדם של חברת שטראוס. ככל שהטכנולוגיה מתפתחת עם השנים כך הכל הופך לנגיש יותר ומותאם יותר לאדם ולחיי היום...

תמי 4 אדג' פלוס: בר המים המתקדם של תמי 4

בר המים תמי 4 אדג' פלוס: בר המים הקטן ביותר מסדרת Edge מבית שטראוס מים, עם הרתחה חכמה וחיישנים מתקדמים. כל המידע על מחירים, צבעים ותכונות.

תמי 4 פרימו: מים איכותיים וטעימים

תמי 4 פרימו צבעים, מחירים ומפרט של המכשיר, קלאסי ומעוצב במגוון צבעים: לבן, שחור, שמנת ואפור. פרימו תמי 4 עוזר לכם לשתות יותר מים, עם מטהר המים MAZE...

תמי 4 פמילי: אמינות ונוחות בבר מים לכל המשפחה

בר מים תמי 4 פמילי (Family). כל המידע שרציתם לדעת על מתקן המים הקלאסי של תמי4. בר מים משפחתי, פשוט ונוח לתפעול בארבעה צבעים.

תמי 4 סודה באבל בר | Tami 4 bubble X

תמי 4 עם סודה - תמי 4 באבל בר איקס: כל המידע, מחיר, מאפיינים, ומגוון האפשרויות- מים חמים, קרים, סודה והכל במתקן מים אחד.

בר מים - סקירות בתחום

תמי 4 או מי עדן?

איזה מים מומלץ לשתות בישראל, מה הבעיה עם איכות המים בברז ואיך לבחור בין בר מים דוגמת תמי 4, אלקטרה וכו' למי עדן בר מים? בדקנו

תמי 4 במגוון צבעים שישדרגו כל חלל

את חלל המטבח כבר מזמן לא מקשטים רק עם תמונות, מגשי נוי או אגרטלים. הכירו את הפריט שחוץ מהפן הבריאותי והפונקציונלי שבו, כבר מזמן נתפס כחלק מהדקורציה...

בר מים לשבת: הפתרון לדתיים ולשומרי מסורת

בר מים שומר שבת חיוני עבור שומרי מסורת ואנשים דתיים. הוא בטוח יותר ממיחם וסביבתי יותר מתלות בבקבוקי מים מפלסטיק, ויש לו אישור הלכתי שמבטיח שלא תחללו...

בר מים מומלץ לשנת 2022: מדריך לצרכנים

מיני בר מים או כד עם פילטר? מים קרים וחמים או אולי גם מים מוגזים? ואילו פתרונות יש לצרכנים שומרי שבת? בשוק מתקני המים יש אפשרויות רבות בעלויות...

ברי מים השוואת מחיר: כמה זה עולה?

מים מינרלים או מים מסוננים? עם שירות כדים עד הבית או החלפת סננים ונורות כל חצי שנה? התחייבות לשנה או לשלוש שנים? ריכזנו עבורכם את כל האפשרויות למים...

תגובות