דיור מוגן

דיור מוגן מחירים, המלצות וחברות: מגדלי הים התיכון, בית בכפר, אחוזת רובינשטיין, עד 120, פרוטיאה ועוד. השוואה ומידע מקיף על דיור מוגן בישראל.
מתעניינים בדיור מוגן?

דיור מוגן: רשתות דיור מוגן בישראל

Actions
דיור מוגן הינו אזור מגורים יעודי לגיל השלישי, לרוב מיועד עבור מבוגרים עצמאיים, בשונה מבית אבות. מרכז דיור מוגן מציע מענה בתחומי הרווחה, הפנאי והבריאות, ומהווה פתרון לאחת הבעיות המרכזיות בגיל השלישי - הבדידות. בעמוד זה תוכלו למצוא את המידע המקיף בתחום של דיור מוגן בישראל: השוואת מחירי דיור המוגן, יתרונות הבחירה בדיור מוגן, הרשתות המובילות הפועלות בארץ דוגמת מגדלי הים התיכון, פרוטיאה, בית בכפר, אחוזת רובינשטיין ועוד.

דיור מוגן - סקירות בתחום

במקום דיור מוגן - שירותי דיור מוגן בבית

עוד בדיור מוגן

דיור מוגן - שאלות ותשובות

מה זה דיור מוגן ולמי זה מיועד?
דיור מוגן הוא מסגרת דיור לבני הגיל השלישי שמאפשרת לדיירים לשמור על מקסימום עצמאות ומינימום התערבות מסגרתית. הדיירים מתנהלים לפי אורח החיים והשגרה שלהם. יחידות הדיור מותאמות לגיל ולצרכים של הדיירים והבניינים מאובטחים על ידי שומרים. לרוב מדובר במסגרת שמוצעת לבני 65 ומעלה, עם דירות פרטיות ומאובזרות. 
אילו חברות דיור מוגן פועלות בישראל?
בין החברות הבולטות בשוק בתי דיור מוגן פועלות מגדלי הים התיכון עם בתים בבת ים, בכפר סבא, בנורדיה, בסביון, ברמת השרון, בירושלים, והבית החדש ביותר בגני תקווה. רשת דיור מוגן משען פועלת בכרמל, בגבעתיים, בחולון, באפעל, בירושלים, בבאר שבע, ושלושה בתים בתל אביב. בתי רשת בית בכפר ממוקמים בגינוסר, ביתן אהרון, כפר הדרים, גדרה, וכפר סבא. אחוזות רובינשטיין פועלות בראשון לציון, בקיבוץ תל יצחק, בשכונת צהלה בתל אביב, ובבית הכרם בירושלים, ובקרוב גם בגבעתיים ובחולון. שני בתי פרוטיאה ממוקמים במושב בני דרור ובמושב שורש, ובקרוב גם בראשון לציון ובאלקנה. 
מה ההבדל בין דיור מוגן לבית אבות?
בתי אבות הם מסגרת סגורה ומבודדת יותר לעומת דיור מוגן, בוודאי בתי האבות מהדור הישן. בתי אבות מיועדים לדיירים שאינם עצמאיים, בחלק מהמקרים ישנה לינה משותפת של שני אנשים או יותר בחדר. דיור מוגן מורכב מדירות פרטיות עבור הדיירים ובני הזוג בלבד, והם יכולים להחליט אם להכין אוכל בביתם או לאכול על פי זמנם במסעדת הדיור המוגן. 
אילו דירות מוצעות במסגרת דיור מוגן?
אפשרויות הדיור נרחבות ומתאימות לכל צורך ותקציב. ניתן למצוא החל מדירות חדר או סטודיו קטנות ועד פנטהאוזים רחבים. ישנן דירות צמודות קרקע עם חצרות רחבות ידיים וישנן דירות עם מרפסת שמש מפנקת. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחשוב מהו סגנון החיים שבו אתם מעוניינים ולפי זה לבחור את המקום הנכון עבורכם. 

הגיל השלישי - אולי יעניין אותך גם: