דלג לתוכן

מתעניינים בביטוח לכלב או לחתול?

ביטוח לחיות מחמד מחירים, מידע וחברות

ביטוח בריאות לחיות מחמד: כמה עולה ביטוח לכלב ולחתול?

כן אתם קוראים נכון וזה גם הגיוני, ביטוחי הבריאות שלנו מזכים אותנו במחירים מוזלים במגוון טיפולים רפואיים ובמצבי חירום, אז למה שלא נדאג לביטוח בריאות לחיות המחמד שברשותנו. הוצאות הטיפול על בעלי חיים הם מלכתחילה לא זולים כי הרפואה הווטרינרית היא פרטית, אבל כשההוצאה היא אחת לתקופה אנחנו לא מרגישים את זה בארנק. אבל מה קורה כאשר יש מצב חירום או שבעל החיים נזקק לטיפול רפואי ממושך? ההוצאות יכולות להגיע לאלפי, אם לא לעשרות אלפי שקלים. כרגע חלק קטן מחברות הביטוח מציע פוליסות ביטוח לחיות מחמד והנפוצה מבניהם היא ביטוח לכלב.
מה מחיר ביטוח בריאות לכלב ? ביטוח לחתול? או לחיית המחמד שלכם? בין מגוון החברות המציעות ביטוח בריאות לכלב מחירים משתנים ויכולים לנוע בין 60 ₪ ל- 120 ₪ בחודש, תלוי מסלול וקריטריונים נוספים. ביטוח חיותא מחברת הביטוח שומרה, הפניקס וליברה מציעות גם גובה שונה של כיסוי והשתתפות עצמית במקרים רפואיים שונים, כמו: תאונות, אשפוזים, ניתוחים, בדיקות מעבדה, מחלות, טיפולים בגידולים, בעיות עיכול, בעיות אורתופדיות ועוד, ואפילו ביטוח צד ג'. כל סעיף כזה מוסיף או מפחית ובגלל זה מחיר ביטוח לכלב הוא דינאמי ולכן אנחנו ממליצים לכם לערוך השוואה בין שירותי ביטוח לכלב, לחתול ולכל חיה אחרת שבבעלותכם או לקרוא את המידע שאספנו עבורכם בנושא.

ביטוח לכלבים וחתולים - עוד מידע

כך תטפלו בחיית המחמד שלכם: 6 טיפים לחיים מאושרים

גידול חיית מחמד מכניס הביתה הרבה חום, אהבה ברמות בלתי ניתנות להסבר, ואין-ספור רגעים משעשעים, אבל טיפול בכלב או בחתול מצריך השקעה כדי להבטיח חיים...

ביטוח בריאות לחיות מחמד

ביטוח לכלבים: המדריך לביטוח חיות מחמד. הוצאות הבריאות על הכלבים שלנו יכולות להגיע לאלפי שקלים בטיפול אחד. כדי שלא ניקלע לבור כלכלי, חלק מחברות הביטוח...

למה כדאי לעשת ביטוח חיות מחמד?

כמה היינו רוצים שלכלב או לחתול שלנו, הייתה קופת חולים ציבורית שגובה רק דמי חברות ומסבסדת את כל הטיפולים, האשפוזים ועוד (ממש כמו אצלנו בני האדם). אבל...

ביטוח לכלבים - שאלות ותשובות

אילו חברות ביטוח מציעות פוליסות ביטוח חיות מחמד?

שלוש חברות הביטוח העיקריות שמציעות ביטוח לכלבים וחתולים הן חיותא במסגרת ביטוח שומרה, הפניקס ביטוח חיות מחמד, וביטוח BFF של חברת הביטוח ליברה. חלק מהמרפאות הפרטיות מציעות גם הן ביטוח בריאות לכלב ולחתול עם כיסויים ברמות שונות.

כמה עולה ביטוח לכלב?

עלויות ביטוח לכלבים נעות בין 60 ל-120 שקלים, והן משתנות בין חברות הביטוח, סוג חיית המחמד (לרוב חתול זול יותר לבטח בהשוואה לכלב), מסלולי הביטוח שהחברות מציעות, ובחלקן יש גם מסלולי השתתפות עצמית שונים. שימו לב שניתן להצטרף לביטוח כלבים וחתולים לפני שחיית המחמד מגיעה לגיל 8.  

אילו הוצאות מכוסות בביטוח לכלבים?

חברות הביטוח מכסות הוצאות שכוללות בדיקות הדמיה, אשפוזים, בדיקות מעבדה, טיפולי חירום, בדיקות דם, וניתוחים שהתעורר בהם צורך בשל פגיעות, תאונות, מחלות ופציעות. כל חברת ביטוח קובעת תקרת פיצויים שונה לשנה ולכל תקופת הביטוח. 

מה לא כלול בביטוח רפואי לכלב?

ביטוח חיות מחמד לא כולל טיפולי שגרה כמו חיסונים, טיפולים התנהגותיים, טיפולים קוסמטיים, ורפואה אלטרנטיבית. בחלק מהמקרים חלה תקופת אכשרה (זמן המתנה מרגע ההצטרפות לביטוח עד האפשרות להפעיל אותו עבור מקרה מסוים), ובזמן הזה אם יתעורר צורך בהפעלת הביטוח - אין כיסוי עבור המקרה.