דיאטה

דיאטה- כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים: איזה סוגי דיאטות יש היום, כמה הן עולות ואיך לבחור את הדיאטה המתאימה ביותר? חלי ממן, שומרי משקל, Day two, אברהמסון, דיאטת לורן ועוד
רוצה לקבל ייעוץ לתוכנית דיאטה?

דיאטה ותזונה נכונה

Actions
דיאטות ושיטות הרזיה
אנשים רבים חיים עם עודף משקל ואף סובלים מהשמנת יתר, אולם תהליך של ירידה במשקל הוא מסע לא פשוט שדורש הרבה אנרגיות, התמדה והשקעה. זהו תהליך אשר מלווה רבים מאיתנו לאורך חלק נכבד מהחיים. כאשר מחליטים להתחיל דיאטה חדשה יש לזכור כי לכל אדם תתאים דיאטה שונה. מומלץ מאוד לבחון את האפשרויות הרבות שמוצעות בשוק הדיאטות, להבין מה המשמעות של כל אחת מהן, איך היא תשפיע על אורח החיים ולבחור את הדיאטה שהכי תתאים לכם!

רוצה לקבל ייעוץ לתוכנית דיאטה?
loading

אולי יעניין אותך גם:

דיאטות ותזונה נכונה

איזה דיאטות קיימות היום?
קיים מגוון רחב מאוד של דיאטות, החל בדיאטה מהירה, או דיאטת "כאסח"ועד דיאטות ממושכות בליווי קבוצת תמיכה. 
כדורי דיאטה, צמחי מרפא, דיאטות לפי סוג דם, לפי חיידקי המעי ועוד. בכמהזה? סקרנו את הדיאטות המובילות בישראל בימינו. 
 
מה הן הסיבות לעשות דיאטה?
הסיבות לעשיית דיאטה יכולות להיות סיבות בריאותיות או רצון לשפר מראה פיזי או תחושה נפשית, ובהרבה מקרים הסיבה לכניסה לתהליך הרזיה היא שילוב בן שלוש הסיבות האלה. 
מה היא תזונה נכונה?
תזונה נכונה מורכבת מאיזון נכון בין מרכיבי המזון השונים עם דגש על צריכה של רבה ירקות ופירות, כמות נכונה של חלבון ופחממות ממקור איכותי. רבים מתקשים לשמור לאורך זמן על אכילה של תזונה נכונה, ובכך מנסות לסייע חברות המציעות דיאטות, חלקן בשילוב קבוצות תמיכה/ מלווה אישית. כל אחת מהדיאטות המוצגות בכמהזה? מציעה את הפרשנות שלה לשמירה על תזונה נכונה וירידה במשקל. מוזמנים לקרוא ולבחור את זו המתאימה לכם. 
מה מעלה את סיכוי להצליח בדיאטה?
עלייה באחוזי ההצלחה נוסעת בעיקר מבחירת הדיאטה הנכונה ספציפית למבקשת/ת לרזות. 
דיאטה מוצלחת היא זו שתתאים לאורח החיים ולהעדפות האישיות. באתר "כמהזה?" מוצגות הדיאטות השונות, ניתן לפנות אל נציגי החברות אשר נראות מתאימות בקלות דרך אתרינו ולהתייעץ איתם לגבי סיכויי ההצלחה שלכם.