דלג לתוכן
הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

הצטרפות למכבי: קל ופשוט לעבור קופת חולים. כל המידע על מעבר לקופת חולים מכבי. ביטוח מורחב- מכבי שלי, ועוד מידע על שירותי בריאות נוספים של הקופה

הצטרפות למכבי

מעבר לקופת חולים מכבי

מתי בפעם האחרונה עצרתם לחשוב האם אתם מרוצים מהשירותים שאתם מקבלים מקופת החולים? כמה זמן אתם מחכים לתור אצל רופא מומחה? האם אתם מרוצים מאיכות הטיפול? מהצוות המקצועי? 
מעבר בין קופות חולים הוא לא דבר שעושים אותו הרבה, לעיתים אפילו לעולם לא. ובכל זאת, ישנם זמנים שכדאי לשקול ביצוע שינוי בקופת החולים, לדוגמא: בעת מעבר דירה, חתונה, הריון, שינוי במצב הבריאותי וכדומה.

מכבי הצטרפות: רישום לקופת חולים מכבי

אם אתם מתעניינים בהצטרפות לקופת חולים מכבי, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם נציג הקופה ולבוא מוכנים עם כל השאלות שמעניינות אתכם. מכבי היא קופת החולים השנייה בגודלה בישראל והיא מציעה מגוון רחב של שירותי רפואה עם סניפים בכל רחבי הארץ. למכבי רשת מרפאות שיניים (מכבידנט) וחנויות אופטומטריה (מכבי ממבט ראשון), כמו כן מגוון שירותים לגיל השלישי, אתר אינטרנט ואפליקציות עם מגוון אפשרויות לשירות עצמי ועוד.
למכבי כמה תכניות ביטוח אליהן ניתן להצטרף: מכבי זהב ומכבי שלי, כאשר תכנית מכבי שלי מקנה את מירב הכיסויים.

איך עוברים קופת חולים

אנשים נוטים לחשוב שמעבר לקופת חולים אחרת הוא תהליך ארוך ומסורבל ולכן נמנעים ממנו מראש. בפועל, נציגי החברה אליה תרצו לעבור ילוו אתכם בתהליך ויסבירו לכם את כל מה שצריך לדעת. חשוב לדעת שיש שישה מועדים בשנה בהם ניתן לבצע את המעבר (פעם בחודשיים) ולעיתים יש תקופת אכשרה שיש לעבור בתחילת ההצטרפות.

למה כדאי לעבור לקופת חולים מכבי?

  • "סל מכבי"- הרחבה של סל הבריאות הממלכתי (גם ללא הצטרפות לתכניות המשלימות)
  • לאחר הצטרפות לקופת חולים מכבי תוכלו להצטרף גם למכבי שלי- ביטוח משלים המעניק הטבות בזכויות בנושאים כמו שיניים, אסתטיקה, הריון ולידה, חיסונים לחו"ל ועוד.
  • מכבי קידס- מגוון שירותי דיגיטליים ליעוץ רפואי בטלפון או בוידאו כשהמרפאות סגורות.
  • סדנאות אורח חיים בריא.
  • שירותים דיגיטליים מתקדמים- באתר, באפליקציה ובעמדות מידע.
  • מוקדי רפואה דחופה בפריסה ארצית.

רישום לקופת חולים מכבי - מה חשוב שתדעו לקראת הצטרפות?

הרישום למכבי הינו פשוט, אם אתם חברים כיום בקופת חולים אחרת, תוכלו לשוחח עם נציג (השאירו פרטים כאן בעמוד) והוא יסייע לכם לעבור בקלות באחד מששת מועדי המעבר האפשריים בכל שנה.
מבחינת רישום של תינוק למכבי - ילד/ה יכול/ה להרשם לקופת חולים בו נמצא אחד מהוריו, בעקרון בעת הלידה הרישום מתבצע אוטומטית לקופה בה חברה האם (או האב במקרה שהוא זה המקבל את קצבת הילדים מביטוח לאומי)- כך שאם האם חברה במכבי התינוק מצטרף אוטומטית. תהליך הקליטה האוטומטי לקופת החולים יכול לקחת עד חודש, לכן אם רוצים להאיץ את התהליך ניתן ליזום שיחה עם הקופה.
במקרה של רישום חייל/ת משוחרר/ת - חייל מצטרף באופן אוטומטי לקופה בה היה חבר טרם הגיוס. כאשר מעוניינים בהחלפת קופת חולים לאחר השחרור מצה"ל - יש לפנות טרם השחרור לקופת החולים אליה רוצים להצטרף.  

הצטרפות למכבי

הריון במכבי

לאחר הצטרפות לקופת חולים מכבי תוכלי להנות מחברות בתוכנית הביטוח המשלים 'מכבי שלי' אשר מאפשרת זכאות לקבלת החזר על מגוון שירותים הקשורים להריון וללידה כגון: בדיקות, טיפולים ושירותים נוספים.
ניתן לקבל החזרים על שירותים במהלך ההיריון: סקירת מערכות, בדיקת מי שפיר, סיסי שליה, שקיפות עורפית, אקו לב עובר, היפוך עובר וכדומה. שירותים תומכי לידה: ימי הבראה, דולה תומכת לידה, שימור דם טבורי ועוד. או על שירותים לאחר לידה: ייעוץ שינה, ביקור של אחות פרטית, ייעוץ לפעילות גופנית וייעוץ לתזונה. תקרת ההחזרים בשירותים תומכי לידה או לאחר לידה יכולה להיות נמוכה מזו של השירותים הקשורים ישירות להריון.

מכבי דנט – טיפולי שיניים במכבי

לאחר הצטרפות לקופת חולים מכבי תוכלו לקבל טיפולי שיניים ברשת מרפאות שיניים שמונה למעלה מ-50 סניפים בפריסה ארצית. במרפאות תוכלו לקבל טיפולי שיניים מגוונים: בדיקות שגרתיות, שיקום הפה, רפואת חניכיים, יישור שיניים, טיפולי שורש, טיפולי שיניים לילדים, טיפולי שיננית ועוד. למכבידנט אתר אינטרנט ייעודי באמצעותו תוכלו למצוא את הסניף הקרוב למקום מגוריכם, להזמין תור בקלות, לברר על שירותי עזרה ראשונה ועל הזכויות שלכם מטעם הקופה.

מלאו פרטיכם ונציג קופת חולים מכבי יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

מכבי זהב | מכבי שלי

מכבי זהב ומכבי שלי: הביטוחים המשלימים של קופ"ח מכבי

מאמן כושר עד הבית, טיפולי שיניים בעלות מינימלית, טיפולים וניתוחים בחו״ל, סל הריון וחוות דעת שנייה ממומחים בכל התחומים: אילו הטבות והנחות מעניקים...

שירותים נוספים במכבי

טיפולי שיניים במכבי - מכבידנט

מה מציעה מכבי למבוטחי הקופה במסגרת טיפולי שיניים במרפאות "מכבידנט"? כל הפרטים על הזכאויות וההנחות למבוטחי מכבי שלי ומכבי זהב

סל הריון מכבי

הריון בקופת חולים מכבי: כל מה שחשוב לדעת על בדיקות ההיריון הנדרשות. העלויות וההטבות לחברות במכבי זהב ובמכבי שלי ומידע נוסף על חבילת הריון ולידה.

הסרת משקפיים בלייזר: מכבי שלי

קופות החולים השונות מציעות לסבסד חלק מהמחיר של הליכים רפואיים וקוסמטיים שונים ללקוחותיהם וזאת בתנאי שהצטרפת לביטוח המשלים שלהן. כך למשל, כאשר מדובר...

מכבי אונליין: אפליקציות מכבי UPAPP, מכבי קידס מכבידנט ועוד

לקופת חולים מכבי שירותי בריאות אונליין במגוון יישומונים שניתן להוריד לטלפון הנייד ודרכם להתנהל מול הקופה בנוסף למענה באמצעות השירותים השונים שהקופה...

גמילה מעישון בקופת חולים מכבי

מה מציעה קופת חולים מכבי בתחום של גמילה מעישון? כל המידע על גמילה מעישון במכבי בסקירה הבאה.

רפואה משלימה בקופת חולים מכבי: מכבי טבעי

מה מציעה קופת חולים מכבי למבוטחיה בתחום הרפואה המשלימה? דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה, המואופתיה ועוד, כל המידע בסקירה הבאה

מכבי אסתטיקה

מכבי אסתטיקה

קופת חולים מכבי מציעה ללקוחותיה מגוון ניתוחים פלסטיים בהשתתפות עצמית מופחתת וטיפולים אסתטיים, כמו הזרקות בוטוקס, הלבנת שיניים, וניתוחי אף וחזה. אילו...

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים - המדריך השלם

איך אפשר לבצע מעבר בין קופות חולים, מי זכאי לעשות מעבר לקופת חולים אחרת, האם יש הגבלות על החלפת קופת חולים, באילו תאריכים ניתן לעבור בין הקופות וכל...

איך עוברים קופת חולים?

חושבים על מעבר לקופת חולים אחרת? הגעתם למקום הנכון. כל מה שצריך לדעת על מעבר בין קופות חולים, עם אפשרות לפנות לחברות: כללית, מכבי, מאוחדת, לאומית.

השוואה בין קופות חולים

קופות חולים השוואה: כולנו חייבים להיות מבוטחים באחת מקופות החולים והן מחויבות לספק לנו סל שירותים בסיסי. איך תוכלו לעשות השוואת קופות חולים? בדקנו מה...

מעבר למכבי שאלות ותשובות

הצטרפות למכבי - מה מציעה קופת החולים מכבי למבוטחיה?

מכבי מציעה מגוון רחב של רופאים מומחים, מוקדי רפואה דחופה בסופ"ש, בערבים ובחגים.
כמו כן, מציעה מכבי שירותים דיגיטליים מתקדמים, ואף שירותים מסובסדים לחברי השב"ן בתחומי השיניים, הכושר, האופטיקה, רפואה משלימה ועוד. 

מכבי הצטרפות- כיצד מתבצע מעבר למכבי?

מעבר לקופת חולים מכבי ניתן לבצע בנוחות ע"י הזנת פרטים בעמוד הצטרפות למכבי באתר "כמהזה בריאות?", נציג יחזור אליכם בהקדם ויסייע לכם לבצע מעבר בקלות.

מהו שירות "מכבי שלי"? ומה ההבדל בין מכבי כסף למכבי זהב?

בעת הצטרפות למכבי ניתן להצטרף גם לביטוח המושלם "מכבי שלי"- ולקבל מחירים מיוחדים עבור השירותים הבאים: 
טיפולי שיניים, הסרת משקפיים, אימוני כושר, טיפולי רפואה משלימה ועוד.  
לביטוח המשלים במכבי יש שתי דרגות: זהב וכסף אשר שונות בינהן בגובה ואופי הכיסוי הביטוחי. 

מתי ניתן לבצע מעבר למכבי?

מעבר למכבי ובכלל מעבר בין קופות חולים ניתן לבצע באחד משישה תאריכים אפשריים במהלך השנה, כאשר את הבקשה יש להגיש לפחות חודש וחצי לפני המעבר בפועל. את התאריכים המלאים תוכלו לראות אצלנו בכמהזה בריאות.

מכבי טיפולי אסתטיקה

מכבי הלבנת שיניים

מכבי דיור מוגן בית בלב

בית בלב דיור מוגן

רשת בית בלב מכבי היא דיור מוגן מקבוצת מכבי שירותי בריאות שמעניקה לדייריה איכות חיים גבוהה בסביבה בריאה ובטוחה. בדקנו היכן בארץ נמצאים בתי הדיור המוגן...

מעבר קופת חולים מכבי חוות דעת, ביקורת והמלצות