הצטרפות למכבי: קל ופשוט לעבור קופת חולים. כל המידע על מעבר לקופת חולים מכבי. ביטוח מורחב- מכבי שלי, ועוד מידע על שירותי בריאות נוספים של הקופה

מעבר לקופת חולים מכבי

מתי בפעם האחרונה עצרתם לחשוב האם אתם מרוצים מהשירותים שאתם מקבלים מקופת החולים? כמה זמן אתם מחכים לתור אצל רופא מומחה? האם אתם מרוצים מאיכות הטיפול? מהצוות המקצועי? 
מעבר בין קופות חולים הוא לא דבר שעושים אותו הרבה, לעיתים אפילו לעולם לא. ובכל זאת, ישנם זמנים שכדאי לשקול ביצוע שינוי בקופת החולים, לדוגמא: בעת מעבר דירה, חתונה, הריון, שינוי במצב הבריאותי וכדומה.

מכבי הצטרפות: רישום לקופת חולים מכבי

אם אתם מתעניינים בהצטרפות לקופת חולים מכבי, אנו ממליצים לכם להתייעץ עם נציג הקופה ולבוא מוכנים עם כל השאלות שמעניינות אתכם. מכבי היא קופת החולים השנייה בגודלה בישראל והיא מציעה מגוון רחב של שירותי רפואה עם סניפים בכל רחבי הארץ. למכבי רשת מרפאות שיניים (מכבידנט) וחנויות אופטומטריה (מכבי ממבט ראשון), כמו כן מגוון שירותים לגיל השלישי, אתר אינטרנט ואפליקציות עם מגוון אפשרויות לשירות עצמי ועוד.
למכבי כמה תכניות ביטוח אליהן ניתן להצטרף: מכבי זהב ומכבי שלי, כאשר תכנית מכבי שלי מקנה את מירב הכיסויים.

איך עוברים קופת חולים

אנשים נוטים לחשוב שמעבר לקופת חולים אחרת הוא תהליך ארוך ומסורבל ולכן נמנעים ממנו מראש. בפועל, נציגי החברה אליה תרצו לעבור ילוו אתכם בתהליך ויסבירו לכם את כל מה שצריך לדעת. חשוב לדעת שיש שישה מועדים בשנה בהם ניתן לבצע את המעבר (פעם בחודשיים) ולעיתים יש תקופת אכשרה שיש לעבור בתחילת ההצטרפות.

למה כדאי לעבור לקופת חולים מכבי?

  • "סל מכבי"- הרחבה של סל הבריאות הממלכתי (גם ללא הצטרפות לתכניות המשלימות)
  • לאחר הצטרפות לקופת חולים מכבי תוכלו להצטרף גם למכבי שלי- ביטוח משלים המעניק הטבות בזכויות בנושאים כמו שיניים, אסתטיקה, הריון ולידה, חיסונים לחו"ל ועוד.
  • מכבי קידס- מגוון שירותי דיגיטליים ליעוץ רפואי בטלפון או בוידאו כשהמרפאות סגורות.
  • סדנאות אורח חיים בריא.
  • שירותים דיגיטליים מתקדמים- באתר, באפליקציה ובעמדות מידע.
  • מוקדי רפואה דחופה בפריסה ארצית.

רישום לקופת חולים מכבי - מה חשוב שתדעו לקראת הצטרפות?

הרישום למכבי הינו פשוט, אם אתם חברים כיום בקופת חולים אחרת, תוכלו לשוחח עם נציג (השאירו פרטים כאן בעמוד) והא יסייע לכם לעבור בקלות באחד מששת מועדי המעבר האפשריים בכל שנה.
מבחינת רישום של תינוק למכבי - ילד/ה יכול/ה להרשם לקופת חולים בו נמצא אחד מהוריו, בעקרון בעת הלידה הרישום מתבצע אוטומטית לקופה בה חברה האם (או האב במקרה שהוא זה המקבל את קצבת הילדים מביטוח לאומי)- כך שאם האם חברה במכבי התינוק מצטרף אוטומטית. תהליך הקליטה האוטומטי לקופת החולים יכול לקחת עד חודש, לכן אם רוצים להאיץ את התהליך ניתן ליזום שיחה עם הקופה.
במקרה של רישום חייל/ת משוחרר/ת - חייל מצטרף באופן אוטומטי לקופה בה היה חבר טרם הגיוס. כאשר מעוניינים בהחלפת קופת חולים לאחר השחרור מצה"ל - יש לפנות טרם השחרור לקופת החולים אליה רוצים להצטרף.  


הריון במכבי

לאחר הצטרפות לקופת חולים מכבי תוכלי להנות מחברות בתוכנית הביטוח המשלים 'מכבי שלי' אשר מאפשרת זכאות לקבלת החזר על מגוון שירותים הקשורים להריון וללידה כגון: בדיקות, טיפולים ושירותים נוספים.
ניתן לקבל החזרים על שירותים במהלך ההיריון: סקירת מערכות, בדיקת מי שפיר, סיסי שליה, שקיפות עורפית, אקו לב עובר, היפוך עובר וכדומה. שירותים תומכי לידה: ימי הבראה, דולה תומכת לידה, שימור דם טבורי ועוד. או על שירותים לאחר לידה: ייעוץ שינה, ביקור של אחות פרטית, ייעוץ לפעילות גופנית וייעוץ לתזונה. תקרת ההחזרים בשירותים תומכי לידה או לאחר לידה יכולה להיות נמוכה מזו של השירותים הקשורים ישירות להריון.

מכבי דנט – טיפולי שיניים במכבי

לאחר הצטרפות לקופת חולים מכבי תוכלו לקבל טיפולי שיניים ברשת מרפאות שיניים שמונה למעלה מ-50 סניפים בפריסה ארצית. במרפאות תוכלו לקבל טיפולי שיניים מגוונים: בדיקות שגרתיות, שיקום הפה, רפואת חניכיים, יישור שיניים, טיפולי שורש, טיפולי שיניים לילדים, טיפולי שיננית ועוד. למכבידנט אתר אינטרנט ייעודי באמצעותו תוכלו למצוא את הסניף הקרוב למקום מגוריכם, להזמין תור בקלות, לברר על שירותי עזרה ראשונה ועל הזכויות שלכם מטעם הקופה.


מלאו פרטיכם ונציג קופת חולים מכבי יחזור אליכם בהקדם
loading

שירותים נוספים במכבי

מכבי אסתטיקה

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים

עוד קופות חולים

הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

מעבר לקופת חולים כללית | הצטרפות לכללית

מעבר לקופת חולים לאומית | הצטרפות ללאומית

מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

מעבר למכבי שאלות ותשובות

הצטרפות למכבי - מה מציעה קופת החולים מכבי למבוטחיה?
מכבי מציעה מגוון רחב של רופאים מומחים, מוקדי רפואה דחופה בסופ"ש, בערבים ובחגים.
כמו כן, מציעה מכבי שירותים דיגיטליים מתקדמים, ואף שירותים מסובסדים לחברי השב"ן בתחומי השיניים, הכושר, האופטיקה, רפואה משלימה ועוד. 
מכבי הצטרפות- כיצד מתבצע מעבר למכבי?
מעבר לקופת חולים מכבי ניתן לבצע בנוחות ע"י הזנת פרטים בעמוד הצטרפות למכבי באתר "כמהזה בריאות?", נציג יחזור אליכם בהקדם ויסייע לכם לבצע מעבר בקלות.
מהו שירות "מכבי שלי"? ומה ההבדל בין מכבי כסף למכבי זהב?
בעת הצטרפות למכבי ניתן להצטרף גם לביטוח המושלם "מכבי שלי"- ולקבל מחירים מיוחדים עבור השירותים הבאים: 
טיפולי שיניים, הסרת משקפיים, אימוני כושר, טיפולי רפואה משלימה ועוד.  
לביטוח המשלים במכבי יש שתי דרגות: זהב וכסף אשר שונות בינהן בגובה ואופי הכיסוי הביטוחי. 
מתי ניתן לבצע מעבר למכבי?
מעבר למכבי ובכלל מעבר בין קופות חולים ניתן לבצע באחד משישה תאריכים אפשריים במהלך השנה, כאשר את הבקשה יש להגיש לפחות חודש וחצי לפני המעבר בפועל. את התאריכים המלאים תוכלו לראות אצלנו בכמהזה בריאות.

מכבי טיפולי אסתטיקה

מעבר קופת חולים מכבי חוות דעת, ביקורת והמלצות