רפואה משלימה בקופת חולים מכבי: מכבי טבעי

מה מציעה קופת חולים מכבי למבוטחיה בתחום הרפואה המשלימה? דיקור סיני, שיאצו, רפלקסולוגיה, המואופתיה ועוד, כל המידע בסקירה הבאה

מכבי שירותי בריאות מציעה טיפולים אלטרנטיביים במסגרת רשת רפואה משלימה תחת השם "מכבי טבעי". הטיפולים שניתן לקבל כוללים דיקור סיני, שיאצו, נטורופתיה, ביופידבק, כירופרקטיקה, רפלקסולוגיה, טווינא, אוסטאופתיה, הומאופתיה, שיטת אלכסנדר, עיסוי רפואי, מיינדפולנס, תזונה טבעית וצמחי מרפא, שיטת פאולה, וכן בדיקת רופא קונבנציונלי מייעץ לפני התאמת תוכנית הטיפולים.

מבוטחי קופת חולים מכבי זכאים לטיפולים במחיר מחירון. לקוחות הביטוח המשלים מכבי זהב זכאים להנחה של כ-42% ממחיר המחירון של כל טיפול ומבוטחי מכבי שלי יקבלו הנחה של כ-70% ממחיר המחירון. בשני הביטוחים המשלימים הזכאות ניתנת עד 20 טיפולים בשנה, כולל פגישת הייעוץ עם הרופא לבניית תוכנית הטיפולים. מהטיפול ה-21 והלאה תינתן הנחה של 10% ממחיר המחירון.

מכבי טבעי מפעילה יותר מ-80 מרפאות בכל אזורי הארץ, במרכז ובשרון, בצפון, בשפלה ובירושלים, ובדרום. הטיפולים במסגרת מכבי טבעי מסייעים במצבים של כאבים כרוניים, שיקום מפציעה, ושמירה על אורח חיים מאוזן ובריא. הטיפולים מיועדים לפעוטות, לילדים, לנשים ולגברים בכל גיל, והם נותנים מענה לבעיות כאב, מצבי מתח, חרדה, דיכאון, בעיות עור, תסמונות במערכת העיכול, מעגלי החיים של נשים, בעיות של ילדים, סוכרת, יתר לחץ דם, ותמיכה בחולים אונקולוגיים.


מעבר חקופת חולים מכבי

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים

מעבר לקופת חולים כללית | הצטרפות לכללית

הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

מעבר לקופת חולים לאומית | הצטרפות ללאומית

מעבר קופות חולים - השוואה

אולי יעניין אותך גם: