הצטרפות לכללית: כל המידע על איך עוברים לקופת חולים כללית, סוגי הביטוחים שמציעה הקופה, מרפאות, בדיקות, אפשרות הרשמה לכללית ועוד

מעבר לקופת חולים כללית/ הרשמה לכללית

אם החלטתם לשקול הצטרפות לכללית, הגעתם למקום הנכון.

רובינו לא חושבים בכלל על האפשרות לעבור קופת חולים. אנו מכירים את הקופה בה גדלנו ואת השירותים שהיא מציעה ואת דרך ההתנהלות מולה.

אבל מה קורה כשאנחנו לא מרוצים? או שאנחנו שומעים מחברים או משפחה שהם מקבלים תנאים טובים יותר, זמינות תורים גבוהה יותר או החזרים משתלמים יותר?

נהוג לחשוב שמעבר בין קופות חולים הוא הליך מסובך ומורכב, אבל זו לא האמת. ישנם שישה מועדים בשנה בהם ניתן לעבור קופת חולים ובשיחה פשוטה עם נציג הקופה תוכלו לקבל את כל המידע על המעבר.

כללית הצטרפות

מעבר לקופת חולים כללית יאפשר לכם להצטרף לאחד ממסלולי כללית מושלם שמציעה החברה – זהב או פלטינום. תוכלו לקבל שירות נוח וזמין אונליין, לעשות שימוש במערכת נוחה לזימון תורים, לקבל תוצאות בדיקות ישירות לנייד, לבצע שיחה עם רופא או אחות בשעות בהן המרפאות סגורות, טיפולי שיניים, ליווי הריון, רפואה משלימה ועוד.

למה כדאי לעבור לכללית?

  • מרפאות בפריסה ארצית
  • מרכזי בריאות לנשים ולילדים
  • חיסכון בכללית סמייל, כללית אסתטיקה וכללית רפואה משלימה
  • התייעצות עם רופאים אונליין
  • מכשיר Tyto לבדיקה מרחוק
  • ביטוח מקיף
  • מגוון פעולות באתר ובאפליקציה.

איך מבצעים רישום לקופת חולים כללית?

על מנת לבצע הרשמה לקופת חולים כללית מלאו טופס להציג כאן בעמוד, נציגי קופת חולים כללית יצרו עמכן קשר בהקדם ויסייעו לכם בהרשמה.


חושבים על הצטרפות לכללית? השאירו פרטים כאן ונציגי קופת חולים כללית יחזרו אליכם בהקדם.
loading

סל היריון בכללית
על מנת ליהנות מסל ההיריון של הכללית יש לעבור תקופת אכשרה של 6 חודשים. בהתאם למסלול בו בחרתם (פלטינום או זהב) תהיו זכאיות להחזר כספי עבור בדיקות וטיפולים הקשורים להריון כגון: סקירת מערכות פרטית, בדיקות דם מיוחדות, בדיקת מי שפיר, התייעצות עם מומחים ועוד. כמו כן תוכלו לעשות שימוש בסל הכספי גם בנושאים הקשורים ללידה עצמה כמו דולה / תומכת לידה, שימור דם טבורי וכדומה. ובתקופה של שישה חודשים לאחר הלידה תוכלו לממש סכומים נוספים מהסל (אם נותרו) בימי הבראה, אחות פרטית בבית היולדת, ייעוץ שינה לתינוק, ייעוץ אישי לתזונה ופעילות גופנית ועוד.

טיפולי שיניים בכללית
לקופת החולים רשת מרפאות הנקראת כללית סמייל, עם כ-100 סניפים ברחבי הארץ. במרפאות השיניים של כללית ניתנים מגוון רחב של טיפולי שיניים כגון: שיננית, סתימה, כתר, טיפול שורש, עקירה ועוד. לקוחות הכללית זכאים לניקוי שיניים פעם בשנה בחינם, הנחות על טיפולי יישור שיניים לילדים (אורתודנטיה) ועוד.


מלאו פרטיכם ונציג קופת חולים כללית יחזור אליכם בהקדם
loading

שירותים נוספים בכללית

כללית אסתטיקה

עוד מידע על הצטרפות לכללית

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים

עוד קופות חולים

מעבר לקופת חולים מאוחדת | הצטרפות למאוחדת

הצטרפות למכבי | מעבר לקופת חולים מכבי

מעבר לקופת חולים לאומית | הצטרפות ללאומית

מעבר לקופת חולים כללית | הצטרפות לכללית

מעבר לקופת חולים כללית שאלות ותשובות

הצטרפות לכללית - מה מציעה קופת חולים כללית ללקוחותיה?
לקופת חולים כללית 4.5 מיליון מבוטחים בארץ. כללית מציעה מגוון שירותים דיגיטליים כולל שירות רופאים און ליין, מרפאות בפריסה רחבה שבהרבה מהן גם בתי מרקחת. 
כמו כן מציעה כללית שירותים משלימים בתחומי רפואת השיניים, הרפואה המשלימה והרפואה האסתטית. 
מעבר לכללית- כיצד מתבצע מעבר בין קופות חולים?
בניגוד לסברה הרווחת, ניתן לעבור בין קופות חולים בצורה פשוטה ונוחה. מעוניינים בהרשמה לכללית? מוזמנים להשאיר פרטים אצלנו בכמהזה בריאות, ואנו נדאג שנציג יחזור אליכם בהקדם ויסייע לכם במעבר לקופת חולים כללית עם מינימום טירחה ובירוקרטיה. 
מהם "כללית זהב" ו-"כללית פלטינום"?
כללית זהב ופלטינום הינם הביטוחים המשלימים של קופת חולים כללית. שניהם מציעים הרחבה של הסל הביטוחי הקיים במסגרת הסל הבסיסי, והם נבדלים זה מזה בוגבהו ואופיו של הכיסוי הביטוחי. 
שירותים עיקריים שמעניקים ביטוחים אלו הינם סבסוד של יעוץ עם רופאים מומחים פרטיים, השתתפות בעלות ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל, הנחות בשירותי התפתחות הילד וטיפולי שיניים. 
כללית הצטרפות- באיזה מועדים ניתן לעבור לקופת חולים כללית?
מעבר לקופת חולים כללית כמו בכלל מעבר בין קופות חולים ניתן לעשות בשישה מועדים אשר קבועים מראש ונפרסים על פני השנה. את הבקשה למעבר יש להגיש עד חודש וחצי לפני שהמעבר יתבצע בפועל. לכן אם את מתעניינים במעבר לקופת חולים כללית, אנו ממליצים לכם להשאיר פרטים אצלנו באתר בהקדם, אנו נדאג שנציג יחזור אליכם עם כל הפרטים. 

מעבר קופת חולים כללית חוות דעת, ביקורת והמלצות