הצטרפות לכללית: כל המידע על איך עוברים לקופת חולים כללית, סוגי הביטוחים שמציעה הקופה, מרפאות, בדיקות ועוד

מעבר לקופת חולים כללית

אם החלטתם לשקול הצטרפות לכללית, הגעתם למקום הנכון.

רובינו לא חושבים בכלל על האפשרות לעבור קופת חולים. אנו מכירים את הקופה בה גדלנו ואת השירותים שהיא מציעה ואת דרך ההתנהלות מולה.

אבל מה קורה כשאנחנו לא מרוצים? או שאנחנו שומעים מחברים או משפחה שהם מקבלים תנאים טובים יותר, זמינות תורים גבוהה יותר או החזרים משתלמים יותר?

נהוג לחשוב שמעבר בין קופות חולים הוא הליך מסובך ומורכב, אבל זו לא האמת. ישנם שישה מועדים בשנה בהם ניתן לעבור קופת חולים ובשיחה פשוטה עם נציג הקופה תוכלו לקבל את כל המידע על המעבר.

מעבר לקופת חולים כללית יאפשר לכם להצטרף לאחד ממסלולי כללית מושלם שמציעה החברה – זהב או פלטינום. תוכלו לקבל שירות נוח וזמין אונליין, לעשות שימוש במערכת נוחה לזימון תורים, לקבל תוצאות בדיקות ישירות לנייד, לבצע שיחה עם רופא או אחות בשעות בהן המרפאות סגורות, טיפולי שיניים, ליווי הריון, רפואה משלימה ועוד.

למה כדאי לעבור לכללית?

  • מרפאות בפריסה ארצית
  • מרכזי בריאות לנשים ולילדים
  • חיסכון בכללית סמייל, כללית אסתטיקה וכללית רפואה משלימה
  • התייעצות עם רופאים אונליין
  • מכשיר Tyto לבדיקה מרחוק
  • ביטוח מקיף
  • מגוון פעולות באתר ובאפליקציה

סל היריון בכללית
על מנת ליהנות מסל ההיריון של הכללית יש לעבור תקופת אכשרה של 6 חודשים. בהתאם למסלול בו בחרתם (פלטינום או זהב) תהיו זכאיות להחזר כספי עבור בדיקות וטיפולים הקשורים להריון כגון: סקירת מערכות פרטית, בדיקות דם מיוחדות, בדיקת מי שפיר, התייעצות עם מומחים ועוד. כמו כן תוכלו לעשות שימוש בסל הכספי גם בנושאים הקשורים ללידה עצמה כמו דולה / תומכת לידה, שימור דם טבורי וכדומה. ובתקופה של שישה חודשים לאחר הלידה תוכלו לממש סכומים נוספים מהסל (אם נותרו) בימי הבראה, אחות פרטית בבית היולדת, ייעוץ שינה לתינוק, ייעוץ אישי לתזונה ופעילות גופנית ועוד.

טיפולי שיניים בכללית
לקופת החולים רשת מרפאות הנקראת כללית סמייל, עם כ-100 סניפים ברחבי הארץ. במרפאות השיניים של כללית ניתנים מגוון רחב של טיפולי שיניים כגון: שיננית, סתימה, כתר, טיפול שורש, עקירה ועוד. לקוחות הכללית זכאים לניקוי שיניים פעם בשנה בחינם, הנחות על טיפולי יישור שיניים לילדים (אורתודנטיה) ועוד.


מלאו פרטיכם ונציג קופת חולים כללית יחזור אליכם בהקדם
loading

שירותים נוספים בכללית

מעבר בין קופות חולים

מעבר בין קופות חולים

עוד קופות חולים

מעבר לקופת חולים מאוחדת

מעבר לקופת חולים מכבי

מעבר לקופת חולים לאומית

מעבר לקופת חולים כללית

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

מעבר קופת חולים כללית חוות דעת, ביקורת והמלצות