דלג לתוכן

טיפולי שיניים בכללית - כללית סמייל

אילו שירותים וטיפולי שיניים ואילו הנחות מקבלים מבוטחי קופת חולים כללית ברשת מרפאות השיניים של הקופה "כללית סמייל"?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

הצטרפות לכללית

טיפולי שיניים למבוטחי קופ"ח כללית

"כללית סמייל", רשת מרפאות השיניים מבית קופת חולים כללית מספקת את טיפולי השיניים למבוטחי הכללית. הרשת מחזיקה בכ-100 מרפאות ברחבי הארץ והטיפולים ניתנים בהן ובמרפאות הסדר. במרפאות ניתן לקבל את כל סוגי טיפולי השיניים - טיפולים משמרים, מניעתיים, אורתודנטיים, וכן שירותי רופא מומחה בתוספת תשלום.

בהתאם לחוק ביטוח בריאות הממלכתי, טיפולי שיניים מניעתיים ומשמרים למבוטחים עד גיל 18 הם בחינם או בהשתתפות עצמית מינימלית. בנוסף, כחלק מרפורמת טיפולי השיניים בסל הבריאות, מבוטחים מגיל 72 ומעלה זכאים לקבל טיפולי שיניים מניעתיים ומשמרים ללא עלות או בהשתתפות עצמית נמוכה.

טיפולי שיניים ליתר האוכלוסייה אינם כלולים בסל הבריאות ולכן ממומנים באופן פרטי. מבוטחי הכללית מקבלים הנחה על מגוון טיפולי השיניים בכללית סמייל כאשר אחוז ההנחה משתנה בהתאם לסוג הביטוח שלהם.  

ביטוח כללית – קיימת זכאות לבדיקה בסיסית ללא תשלום וטיפול אצל שיננית ב-20 ש"ח אחת לשנה וטיפול שני באותה השנה ב-70 ש"ח. יתר הטיפולים ניתנים בהנחות משתנות לפי סוג הטיפול.

כללית מושלם – מזכה את המבוטחים בבדיקה בסיסית ללא תשלום אחת לשנה. טיפול אצל שיננית – הסרת אבנית ב-20 ש"ח אחת לשנה, וטיפול שני אצל שיננית ב-70 ש"ח. טיפול אורתודנטי (יישור שיניים) עד גיל 18 ב-25% הנחה וטיפולי שיניים משמרים כגון סתימות, עקירות, טיפולי שורש, עזרה ראשונה ועוד מגיל 18 ומעלה ב-25% הנחה מהמחירון.

כללית פלטינום – מבוטחי כללית פלטינום זכאים בנוסף לבדיקת השיניים הבסיסית אחת לחצי שנה חינם ולטיפול אצל שיננית – הסרת אבנית בחינם אחת לשנה גם לטיפולי שיניים משמרים מעל גיל 18 ב-34 שקלים, לטיפול אורטודנטי (יישור שיניים) ב-50% הנחה ולטיפולי שיניים מורכבים ב-50% הנחה.

טיפולים למבוטחים עד גיל 18

מבוטחים מתחת לגיל 18 זכאים לקבל את מרבית הטיפולים ללא עלות. במידה ונדרש טיפול בהשתתפות עצמית, סכום ההשתתפות יעמוד על 27.69 ₪. במידה ויתבצעו מספר טיפולים בהשתתפות עצמית באותו הביקור, העלות המקסימלית תהיה 55.39 ₪. 

דוגמה לטיפולים פטורים מתשלום: 

 • בדיקות שגרה ומעקב כחלק מטיפול רפואי 
 • ייעוץ והכנת תוכניות טיפול – פעם בשנה קלנדרית 
 • צילומי רנטגן – במהלך הטיפול 
 • זוג צילומי נשך – במסגרת בדיקה תקופתית 
 • הדרכה בהיגיינה אוראלית – פעם בשנה קלנדרית (גילאי 14-18 זכאים לפעמיים בשנה)
 • הסרת אבנית וטיפול בפלואריד 
 • איטום חריצים וחרירים 

דוגמה לטיפולים בהשתתפות עצמית של 27.69 ₪:

 • סתימות
 • כולל טיפול שורש
 • כתרים טרומיים בשיניים אחוריות וקדמיות
 • עקירה כולל עקירה כירורגית
 • שימוש בסדציה / גז צחוק
 • הרדמה לילדים עד גיל 5, הסובלים מעששת ילדות מוקדמת

צפייה במחירון טיפולי שיניים ב"כללית סמייל" ובמחירון טיפולי שיניים משמרים למבוטחי שלושת סוגי הביטוחים של קופת חולים כללית.

 

* מחירון 'טיפולי שיניים'  ומחירון 'טיפולי שיניים משמרים' מעודכנים לפברואר 2024

* המחירון והמחירים מתעדכנים מעת לעת. המחיר התקף הוא המחיר שיינתן במרפאות כללית סמייל.

הצטרפות לכללית

טיפולי שיניים בקופות החולים

טיפולי שיניים במכבי - מכבידנט

מה מציעה מכבי למבוטחי הקופה במסגרת טיפולי שיניים במרפאות "מכבידנט"? כל הפרטים על הזכאויות וההנחות למבוטחי מכבי שלי ומכבי זהב

טיפולי שיניים בקופת חולים לאומית

אילו טיפולי שיניים מקבלים מבוטחים קופת חולים לאומית מהקופה? מהי הזכאות להנחה בכל רובד ביטוחי?

טיפולי שיניים קופת חולים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת מציעה למבוטחיה טיפולי שיניים במרפאות השיניים של הקופה ובמרפאות הסדר. לאילו טיפולים ואילו הנחות זכאים המבוטחים של כל סוג ביטוח...

טיפולי שיניים: מה מציעות קופות החולים?

קופות החולים מציעות שתי רמות של ביטוחים משלימים עם הבטחה להנחות משמעותיות בעלויות טיפולי השיניים ברובד הביטוחי העליון. בדקנו מה הפרמיה שתשלמו בכל...

מעבר לקופת חולים כללית

מעבר בין קופות חולים

איזו קופת חולים הכי טובה?

שוקלים החלפת קופת חולים? חשוב שתדעו: מה הופך קופת חולים לטובה ומה חשוב לבדוק לפני שבוחרים קופת חולים או עוברים לקופה מתחרה? פריסת סניפים, זמן ההמתנה...

איך עוברים קופת חולים?

חושבים על מעבר לקופת חולים אחרת? הגעתם למקום הנכון. כל מה שצריך לדעת על מעבר בין קופות חולים, עם אפשרות לפנות לחברות: כללית, מכבי, מאוחדת, לאומית.

השוואה בין קופות חולים

קופות חולים השוואה: כולנו חייבים להיות מבוטחים באחת מקופות החולים והן מחויבות לספק לנו סל שירותים בסיסי. איך תוכלו לעשות השוואת קופות חולים? בדקנו מה...

כמה אנחנו משלמים על הביטוחים המשלימים?

לאיזה תכנית ביטוח אתם שייכים? כללית מושלם או כללית פלטינום? מכבי זהב או מכבי שלי? מאוחדת עדיף או מאוחדת שיא? לאומית כסף או לאומית זהב? האם אתם יודעים...

תגובות