טלוויזיה השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות טלוויזיה של חברות הוט, יס, סלקום TV, פרטנר TV, נקסט טיוי, סטינג טי וי, רמי לוי TV, נטפליקס, ממיר דיגיטלי עידן פלוס, צלחת לווין
להשוואת מחירים

חברות טלוויזיה

חברות טלוויזיה עוד מידע

עוד בטלוויזיה

השוואת מחירים - טלוויזיה

בחר מסלולים

?
בחר את מסלולי הטלוויזיה אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור מסלול אחד, מספר מסלולים או את כולם על ידי סימון "כל המסלולים"
הוסף / הורד מסלולים
כל המסלוליםחבילות תוכן נבחרותכל חבילות התוכןאפליקציות תוכןפריפייד
חבילות תוכן נבחרותכל חבילות התוכןאפליקציות תוכן

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותHOTYESסלקום TVפרטנר TVNETFLIXNEXT TVרמי לוי TVSTING TVבזק בינלאומי
HOTYESסלקום TVפרטנר TVNETFLIXNEXT TVSTING TV

בחר חבילות משולבות: (טלוויזיה עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות טלוויזיה עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרספק אינטרנטטלפון קווי שיחות לחו"ל תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

Actions
חבילות טלוויזיה השוואת מחירים
על מנת לצפות בשידורי טלוויזיה עומדות בפנינו מגוון אפשרויות. הנפוצות ביותר הן התחברות לשידורי טלוויזיה בכבלים דרך חברת HOT, התחברות לשידורי לווין באמצעות חברת YES או להתחבר לשירותי טלוויזיה על גבי רשת האינטרנט דרך סלקום TV, פרטנר טיוי, סטינג טי וי וכד'. לחילופין, ניתן לרכוש ממיר עידן פלוס בעלות חד פעמית ולצפות בערוצים הבסיסיים. בנוסף לכל האפשרויות הללו, ניתן תמיד לצפות בשידורי טלוויזיה באינטרנט ובאפליקציות ייעודיות כדוגמת נטפליקס וכד'. בעמוד זה תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חבילות טלוויזיה שמציעות החברות השונות.

חבילות טלוויזיה שאלות ותשובות

אילו ספקי טלוויזיה מציעים שירות בישראל?
בשנים האחרונות נכנסו שחקניות חדשות לשוק הטלוויזיה וכיום מגוון חברות מציעות שירותי טלוויזיה, ביניהן: הוט, yes, סלקום טיוי, פרטנר טיוי, סטינג טיוי (של יס) ונקסט טיוי (של HOT). כמובן שניתן גם להצטרף לנטפליקס, אמזון פריים ובקרוב לשירותים נוספים כמו דיסני פלוס.
כמה עולה חבילת טלוויזיה?
אם בעבר מחירי הצפייה בטלוויזיה היו מאוד יקרים היום טווח מחירי החבילות גדל מאוד והוא מתחיל מ-29 ש"ח בחודש. את כל הפרטים והמחירים של חבילות הטלוויזיה תוכלו לראות אצלנו באתר
איך בוחרים חבילת טלוויזיה?
ראשית כדאי לדעת אילו תכנים מעניינים אתכם: סרטים, סדרות, ספורט, ילדים או אולי מדע והיסטוריה? לאחר מכן כדאי לבדוק מי החברה המתאימה עבורכם לפי התכנים שהיא מציעה והאם אתם יכולים להצטרף לחבילה שלא כוללת ערוצים שאינם רלוונטיים עבורכם. 
מה חשוב לדעת לפני הצטרפות לחבילת טלוויזיה?
החברות מציעות חבילות טלוויזיה במגוון מחירים, יש לקחת בחשבון שלכל מחיר ייתכנו תוספות כגון: ממירים נוספים, ערוצים מיוחדים, VOD וכדומה. כמו כן מומלץ לבדוק את עלות ההתקנה ואת משך החבילה.