שירות סטרימינג ל-Apple, אפל TV פלוס

אפל השיקה את שירות הסטרימינג החדש שלה - אפל TV פלוס, שיתחיל לפעול בסתיו הקרוב ויכלול הפקות מקור חדשות ומושקעות

עדכון ספטמבר 19

שירות אפל TV פלוס יתחיל לפעול ב-1 לנובמבר בכ-100 מדינות, ביניהן כנראה גם ישראל. השירות יכלול סרטים וסדרות שהופקו על ידי החברה ויעלה 5 דולר לחודש.

כרגע האתר עדיין לא מוצג בעברית וגם לא ידוע אם בשלב ראשון יהיו תרגומים / דיבוב לעברית.

אפל טיוי פלוס יהיה זמין באפליקציית אפל TV המוצעת בכל מגוון המכשירים של אפל. בהמשך ייתכן ותוצע גם במכשירים אחרים כגון טלוויזיות חכמות של החברות השונות ובמבחר דפדפני אינטרנט.

לפי הצהרת החברה מי שירכוש מכשיר אפל חדש יקבל את שירות אפל TV פלוס מתנה לשנה.

אתר +Apple TV

 

עדכון מאי 2019

אפליקצית המדיה Apple TV של אפל זמינה עכשיו להורדה בישראל ובעוד 100 מדינות. לעת עתה ניתן לצפות באפליקציה בארץ אך ורק בסרטים וסדרות שנרכשו דרכה או ב-iTunes, לעומת ארה"ב שם ניתן לצפות גם בשירותי סטרימינג אחרים כגון הולו ו-HBO. ההערכה היא כי לאחר השקת שירות אפל TV פלוס שתתרחש כנראה בסתיו הקרוב, יכלל גם שירות זה באפליקציית אפל טיוי שזמינה בארץ. 

 

עדכון מרץ 2019

אפל TV פלוס

APPLE TV PLUS - שירות הסטרימינג החדש מבית אפל הושק בטקס חגיגי עם מיטב השחקנים והיוצרים ההוליוודים. בטקס סיפרה Apple כי השירות יכלול סדרות וסרטי מקור מבית אפל, אשר משקיעה רבות ביצירתם. אפל מבטיחה לצופייה תוכן מקורי ואיכותי מכל הז'אנרים כגון קומדיה, דרמה, דוקו וכדומה. בנוסף תוכלו לצפות גם בתכנים של ספקי תוכן נוספים כגון HBO ,SHOWTIME ו-STARZ.

השירות החדש צפוי להיות זמין החל מהסתיו הקרוב בכ-100 מדינות ראשונות. השמועות אומרות כי ייתכן שישראל תיכלל בהשקה הראשונה ותהיה חלק מ-100 המדינות. עדיין לא ידוע אם יהיה בתחילה ממשק בעברית ותרגום לעברית. 

אפל טיוי פלוס יהיה זמין גם בטלוויזיות חכמות של סוני, סמסונג ו-LG. עוד סיפרה החברה כי אפל TV פלוס יהיה נטול פרסומות וניתן יהיה לצפות בתכנים גם אוף-ליין.

גם אפליקציית Apple TV שזמינה כבר ללקוחות תעבור שדרוג בחודש מאי ותאפשר ללקוחותיה לעשות מנוי דרכה לספקיות תוכן שונות כדוגמאת HBO שואוטיים וסטארז. המנוי יעשה לכל שירות תוכן בנפרד. בכך תרכז אפל עבור לקוחותיה שירותי תוכן מגוונים תחת קורת גגה ותאפשר להם התקשרות ותשלום ישירות להם ומולם בלבד.

 

פברואר 2019

שוק הסטרימינג מתרחב בקצב מהיר וגם חברת Apple צפוייה להשיק את שירות הסטרימינג החדש שלה, כנראה כבר בחודש הבא.

מסתמן כי לקוחות אפל יהנו מתכנים חינמיים וכי המשתמשים בשירות יוכלו לרכוש ערוצים בתשלום וליצור לעצמם את חבילת הטלוויזיה המתאימה להם. בנוסף אפל השקיעה ומשקיעה רבות ביצירת הפקות מקור משלה ואף החתימה כבר מספר כוכבים ידועים. הפקות המקור יהיו זמינות לצפייה בחינם באמצעות מכשירי החברה. שמועות אף מספרות כי HBO ספקית התוכן הפופולארית כנראה תציעה את תכנייה לצפייה בשירות החדש של אפל. 

שירות הסטרימינג של אפל צפוי לעבוד על גבי אפליקצייה ייעודית שתהיה מותקנת מראש באייפונים, אייפדים, אייפוד טאצ' ו-Apple TV. כמו-כן, נראה כי בהמשך הלא רחוק השירות יהיה זמין גם בניידים ואולי אף באנדרואיד.  


להשוואת חבילות טלוויזיה

חברות טלוויזיה נוספות

נטפליקס בישראל - כל המידע על המחירים, ההטבות והחבילות

STING TV | סטינג טיוי חבילות טלוויזיה מבית Yes

פרטנר TV | פרטנר טיוי - חבילות טלוויזיה ומבצעים

סלקום TV - חבילות, מחירים, הטבות ומבצעים

NEXT TV - סרטים וסדרות איכות מבית HOT

מבצעי הצטרפות ל-yes: כל המחירים, החבילות וההטבות

מסלולי ומבצעי HOT בטלוויזיה

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

תגובות