חבילות אינטרנט סיבים אופטיים השוואת מחירים

השוואת חבילות אינטרנט סיבים אופטיים: פרטנר פייבר, סלקום פייבר, unlimited, בזק Bfiber, הוט פייבר
להשוואת מחירים

סיבים אופטיים - חברות

עוד בסיבים אופטיים

השוואת מחירים - אינטרנט סיבים אופטיים

בחר מהירויות

?
בחר את מהירויות האינטרנט אותן ברצונך להשוות. ניתן לבחור מהירות אחת, מספר מהירויות או את כולן על ידי סימון "כל המהירויות"
הוסף / הורד מהירויות
כל המהירויות15Mb30Mb40Mb100Mb200Mb300Mb500Mb600Mb1Gb 2.5Gb
200Mb300Mb500Mb600Mb1Gb

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותבזק בינלאומי012 HOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרHOTבזקסלקוםעמית נט
בזק בינלאומיHOTnet019 מוביילפרטנרHOTבזקסלקוםעמית נט

בחר חבילות משולבות: (ספק אינטרנט עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות ספק אינטרנט עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרטלפון קווי שיחות לחו"ל טלוויזיה תשתית אינטרנט
תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
loading

Actions
אינטרנט סיבים אופטיים השוואת מחירים
אינטרנט סיבים אופטיים הוא אינטרנט המאפשר גלישה במהירויות גבוהות במיוחד של 200 עד 1000 מגה להורדה ועד 1000 מגה להעלאה. הסיב האופטי מאפשר העברת נתונים בקצב גבוה מזה שאנו רגילים אליו באינטרנט כיום. החברות המציעות אינטרנט מסוג זה הן פרטנר וסלקום תחת השירות פרטנר פייבר, סלקום פייבר, HOT Fiber ו- Bfiber של בזק. חברת אנלימיטד - unlimited היתה הראשונה להציע אינטרנט על גבי סיב אופטי בשיתוף פעולה עם חברת החשמל, בינתיים רוב פעילות החברה נקנתה על ידי סלקום.
פריסת סיבים אופטיים נעשית ישירות לבית הלקוח ולכן לוקחת זמן. לפני החיבור לאינטרנט סיבים חשוב לבדוק שהפריסה הגיעה לאזור מגוריכם.

סיבים אופטיים שאלות ותשובות

מהי תשתית סיבים אופטיים?
תשתית סיבים אופטיים מאפשרת גלישה באינטרנט מהיר במיוחד, זאת בזכות הסיב האופטי שמסוגל להעביר נתונים בקצב גבוה. המהירויות בסיבים אופטיים מגיעות כיום עד 1000 מגה להעלאה והורדה.
האם כל אחד יכול להתחבר לתשתית אינטרנט סיבים אופטיים?
לצערנו כרגע עדיין לא. בשביל לגלוש באמצעות תשתית סיבים אופטיים יש לפרוס תשתית עד לנקודות החיבור הרצויה. חברות האינטרנט בישראל עובדות במרץ במטרה לחבר כמה שיותר בתים ובניינים לתשתית המהירה. מומלץ לבדוק האם התשתית הגיעה למקום מגוריכם.
כמה עולה חיבור לתשתית סיבים אופטיים?
חיבור לתשתית סיבים אופטיים אינו יותר יקר מחיבור לאינטרט רגיל במהירויות המקבילות, אולם הוא מאפשר חיבור למהירויות גבוהות יותר (500-1000 מגה) שם המחירים עשויים להיות מעט יותר גבוהים. תוכלו להשוות את מחירי החבילות של החברות השונות אצלנו באתר.
אילו חברות מספקות תשתית סיבים אופטיים בישראל?
Unlimited היא הראשונה שהחלה להציע חבילות סיבים אופטיים. בנוסף אליה מציעות היום גם סלקום, פרטנר בזק והוט הצטרפות לאינטרנט סיבים אופטיים. חברת 019 מובייל מציעה להצטרף דרכה לחבילת סיבים אופטיים עם תשתית של אנלימיטד, הוטנט מציעה חבילות סיבים עם תשתית הוט ובזק בינלאומי מציעה חבילות ספק מתאימות לתשתית פייבר מהירה.