אפליקציות מוזיקה השוואת מחירים

כל המידע על חבילות ומחירים של אפליקציות המוזיקה: אפל מיוזיק, ספוטיפיי, דיזר, יאנדקס מיוזיק, טיידל, סלקום ווליום, פלאפון מיוזיק
להשוואת מחירים

חברות שירותי מוזיקה

יוטיוב מיוזיק

שירי מוזיקה ישראלית

עוד באפליקציות מוזיקה

השוואת מחירים - חבילות שירים ומוזיקה

בחר מסלולים

?
בחר את מסלולי המוזיקה אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור מסלול אחד, מספר מסלולים או את כולם על ידי סימון "כל המסלולים"
הוסף / הורד מסלולים
כל המסלוליםיחידמשפחתיחינמי
כל המסלולים

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותספוטיפיייוטיוב מיוזיקאפל מיוזיקדיזרטיידליאנדקס מיוזיק
ספוטיפיייוטיוב מיוזיקאפל מיוזיקדיזרטיידליאנדקס מיוזיק
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
loading

מוזיקה בסטרימיניג

Actions
השוואת מחירי אפליקציות מוזיקה
שוק שירותי המוזיקה באמצעות סטרימינג בישראל צומח בקצב (תרתי משמע:) לצד שירותי המוזיקה המקומיים של חברות הסלולר, כגון פלאפון מיוזיקס וסלקום ווליום, ניתן למצוא מבחר אפליקציות מוזיקה בינלאומיות שעשו עלייה לישראל ובהתאם לכך עדכנו את הקטלוג שלהם עם מוזיקה ישראלית עכשווית ומכל הזמנים. בין שירותי הסטרימינג הבינלאומיים אשר נכנסו לזירת התחרות על ליבם של חובבי המוזיקה הישראליים, ניתן למצוא את: ספוטיפיי, אפל מיוזיק, דיזר, טיידל ועוד מספר חברות קטנות יותר.
וכמו תמיד, כשיש תחרות בתחום התקשורת, אתר "כמהזה?" נכנס לעניינים כדי לעשות סדר, להשוות ולשקף את מלוא המידע בצורה נוחה ואובייקטיבית. סרגל השוואת המחירים באתר "כמהזה?" מאפשר חיפוש קל ונוח על פי שם החברה, סוג המסלול ומסגרת החבילה. כמו כן, בתחום המוזיקה שבאתר ניתן למצוא מידע מפורט על השירותים, המסלולים והפיצ'רים השונים שמציעות אפליקציות המוזיקה – הורדת שירים לנייד / למחשב, הרכבת רשימות השמעה, התאמה אישית, זיהוי שירים, מסלולים משפחתיים / ליחיד / לסטודנטים / חינמיים ועוד. כל המחירים, המסלולים והחבילות המוצגים באתר מתעדכנים מדי יום, כך שתוכלו להיות בטוחים שקיבלתם את ההצעה המשתלמת והעדכנית ביותר עבורכם.
הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים