דלג לתוכן
יוטיוב מיוזיק | מחירים וחבילות | הצטרפות ל- YouTube Music

יוטיוב מיוזיק | מחירים וחבילות | הצטרפות ל- YouTube Music

כל המידע על אפליקציית המוזיקה של גוגל הכוללת פלייליסטים, שירים רשמיים, הופעות לייב, אלבומים, תחנות רדיו ווידאו קליפים רשמיים של האמנים, גרסאות כיסוי והופעות חיות. חבילות חינמיות ובתשלום, השוואת מחירים ועוד.

יוטיוב מיוזיק חבילות מוזיקה

מבצעי יוטיוב מיוזיק ישראל

YouTube Music - אפליקציית המוזיקה של גוגל עם כ- 40 מליון שירים, קליפים ורמיקסים
האפליקציה מאפשרת לחפש שירים ואמנים לצד מוזיקה חדשה המותאמת לטעמכם האישי
אפשרי גם לקבל המלצות לרשימות השמעה המתאימות לפעילות שאתם עושים בזמן השימוש (על ידי אישור לאפליקציה לדעת מהו מיקומכם)
במסלול הפרימיום תוכלו גם להאזין למוזיקה ברקע, במהלך שימוש באפליקציות אחרות או כשהמסך נעול. כל זה ועוד פיצ'רים חדשים שנוספו לאחרונה (אפריל 2023) כמו: האופציה ל- Queue- יצירת רשימת ניגון ידנית שעוברת אוטומטית בין סרטונים ונפתחה גם לשימוש במכשירי הסלולר והטאבלטים, צפייה משותפת בסרטונים באופן מקוון, המשך צפייה בסרטונים מאותה נקודה גם במעבר בין מכשירים, הורדות חכמות של סרטונים המומלצים עבור המשתמש שיוכל להפעיל אותם גם במצב לא מקוון והגדרה חדשה של איכות הסרטון- רזולוציה חדשה של 1080P פרמיום- רזולוציה בלעדית למנויים המאפשרת איכות תמונה גבוהה וחדה במיוחד שמתאימה לסרטונים הכוללים הרבה תנועה והרבה פרטים.

הצטרפות ליוטיוב מיוזיק

שירותים נוספים

יוטיוב קידס בישראל | YouTube Kids

אחרי 5 שנים הוא נוחת גם בישראל: YouTube Kids שירות הווידאו (סטרימינג) של יוטיוב שמיועד לילדים. עם תכנים מותאמים לילדים, הגבלת זמני צפייה, פיקוח הורים...

יוטיוב פרימיום

שירות You Tube Premium מאפשר צפייה בתכני יוטיוב ללא פרסומות, כולל תכני מקור ואת שירות יוטיוב מיוזיק

פייט לספוטיפיי - יוטיוב לא נשארת חייבת!

אחרי שליטה בלעדית במשך שנים בתחום הווידיאו ואחרי שאיבדה מכוחה בתחום המוזיקה עם כניסתם של שירותי המוזיקה בעשור האחרון, יוטיוב מסתערת מחדש עם שירות...

 

שאלות ותשובות - יוטיוב מיוזיק

YouTube Music היא אפליקציית מוזיקה של חברת גוגל, ניתן להצטרף לשירות בחינם, לשלם מנוי חודשי עבור יוטיוב מיוזיק פרימיום או ליוטיוב פרימיום שכולל בתוכו גם את יוטיוב מיוזיק.

מהם ההבדל בין השירות שניתן בחינם לבין מנוי הפרימיום?

המשתמשים בשירות החינמי יוכלו להאזין למוזיקה עם פרסומות, מי שיבחרו להיות מנויים, בעלות חודשית - יהנו משירים וסרטונים ללא מודעות, יוכלו להאזין למוזיקה ברקע גם כיוצאים מהאפליקציה ויוכלו גם להוריד סרטונים ושירים למכשיר הנייד שלהם ולהאזין להם גם כשאינם מחוברים לאינטרנט.

מהי התאמה לטעם אישי?

הדגש הגדול של יוטיוב בשירות הוא על התאמה אישית - האפליקציה מאפשרת לחפש שירים ואמנים לצד מוזיקה חדשה המותאמת לטעמכם האישי. אפשרי גם לקבל המלצות לרשימות השמעה המתאימות לפעילות שאתם עושים בזמן השימוש (על ידי אישור לאפליקציה לדעת מהו מיקומכם)

איזה סוגי מוזיקה יש ביוטיוב מיוזיק?

ההיצע מאוד רחב, ניתן להאזין לאלבומים רשמיים, לסינגלים, לרמיקסים, לגרסאות כיסוי שאת חלקן לא תמצאו במקומות אחרים ובנוסף, ניתן למצוא וידאו קליפים וסרטוני הופעות חיות.  

איך השירות עובד?

בתחילת השימוש תבחרו את האומנים המועדפים עליכם, על פי בחירותיכם וטעמכם המוזיקלי, השירות יספק לכם המלצות האזנה. בנוסף תוכלו להאזין לרשימות השמעה על פי נושאים כגון מוזיקה לאימוני כושר, מוזיקה לנסיעות, מוזיקה רומנטית וכד'.

מה זה חיפוש חכם?

החיפוש החכם של יוטיוב מאפשר לנו למצוא שירים או סרטונים שאנחנו לא יודעים את שמם ע"י כתיבת רק חלק מהשם או שורה מהשיר. בנוסף ניתן להקליד את המילה בעברית ולא באיות מדויק. 

מה זה מיקסטייפ?

בכפתור המיקס טייפ תמצאו פלייליסט שמתעדכן באופן תדיר המבוסס על השירים האחרונים שבחרתם לשמוע. כשתבחרו שיר, תוכלו לבחור אם לצרוך אותו כאודיו בלבד או גם בווידיאו.


הצטרפות ליוטיוב מיוזיק

אפליקציות מוזיקה יוטיוב מיוזיק חוות דעת, ביקורת והמלצות