דלג לתוכן

יוטיוב פרימיום

שירות You Tube Premium מאפשר צפייה בתכני יוטיוב ללא פרסומות, כולל תכני מקור ואת שירות יוטיוב מיוזיק

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

עדכון אפריל 2023

יוטיוב פרמיום, שירות המנויים של יוטיוב השתדרג לאחרונה והתווספו אליו חמישה פיצ'רים חדשים:

1. Queue (תור)- הרחבת ההרשאות של מעבר בין סרטונים שהמשתמש מגדיר באופן ידני ברשימת ניגון גם לפלאפונים ולטאבלטים. יאפשר בכל מכשיר ליצור רשימת סרטונים להפעלה ולמעבר אוטומטי בין האחד להבא אחריו, להוסיף חדשים ולשנות מיקומים ביניהם. 

2. צפייה משותפת- משתמשי הפרימיום של יוטיוב יוכלו ליצור ולהפעיל "צפייה משותפת" מקוונת עם שאר משתמשי הפרימיום וגם עם משתמשים חינמיים (רק יוכלו לצפות) במכשירי אנדרואיד הצפייה המשותפת תופעל על ידי ה- meet של גוגל ובשלב מאוחר יותר במכשירי iOS דרך ה- shareplay. 

3. שמירת הנקודה שממנה הפסיק המשתמש לצפות בסרטון- משתמשי הפרימיום יוכלו להמשיך לצפות בסרטון מנקדות הצפייה בה הפסיקו באופן אוטומטי, מכל מכשיר שיתחברו דרכו לחשבון שלהם ובמעבר ביניהם (מחשב, סמראטפון, טאבלט, טלוויזיה וכו'). 

4. smart downloads- המנויים יוכלו להפעיל את הפיצ'ר "הורדות חכמות" שיאפשר הוספה והורדה אוטומטית של סרטונים מומלצים לספריית המשתמש אשר יוכל לצפות בהם בצפייה לא מקוונת.

5. רזולוציית צפייה 1080P פרמיום- צפייה בסרטונים באיכות ויזואלית טובה יותר ומשופרת שכרגע תהיה זמינה רק למשתמשי youtube premium במכשירי ה- iOS. הגדרת רזולוציה זו מתאימה לסרטונים עם הרבה פרטים ותנועה (למשל: סרטוני גיימינג וספורט), ומבטיחה איכות תמונה חדה וברורה יותר. 

פיצ'רים אלה נועדו להבטיח חוויית שימוש נוחה למי שכבר מנויי ל- youtube premium וכמובן, גם כדי למשוך קהל של מצטרפים חדשים שיזכו ליהנות מכל הפיצ'רים שיוטיוב מציעים. 

נובמבר 2019

יוטיוב פרימיום - שירותי הסטרימינג של גוגל

השירות מאפשר לצפות בסדרות מקור, קטלוג מוזיקלי עשיר, צפייה ושמירת סרטונים על גבי המכשיר, האזנה למוזיקה כשהאפליקציה ברקע, חיפוש תוכן מתוחכם והחשוב ביותר - כל זאת ללא פרסומות! 

בנוסף לתכני יוטיוב הרגילים, שירות הפרימיום מציע בתחום הוידאו גם סדרות מקור אך ההיצע מצומצם ואינו מותאם בינתיים לקהל הישראלי. בתחום המוזיקה לעומת זאת, ההיצע מאוד רחב.

כל תכני You Tube Premium זמינים לצפייה או האזנה ללא פרסומות (גם בשירות יוטיוב קידס!). בנוסף ניתן לשמור סרטונים ומוזיקה על המכשיר או המחשב ולצפות בהם ללא חיבור לרשת. שימושי מאוד בזמן טיסה או נסיעה.

מנוי פרימיום כולל בתוכו גם את יוטיוב מיוזיק, אך ניתן גם לרכוש את יוטיוב מיוזיק בנפרד. 

מנוי חודשי של יוטיוב פרימיום כולל יוטיוב מיוזיק לאנדרואיד עולה 23.90 ש"ח.

מנוי חודשי של יוטיוב פרימיום כולל יוטיוב מיוזיק לאייפון עולה 31.90 ש"ח (לדברי החברה ההפרש במחיר נובע מעמלות שהם משלמים לאפל).

יוטיוב קידס

יוטיוב קידס בישראל | YouTube Kids

אחרי 5 שנים הוא נוחת גם בישראל: YouTube Kids שירות הווידאו (סטרימינג) של יוטיוב שמיועד לילדים. עם תכנים מותאמים לילדים, הגבלת זמני צפייה, פיקוח הורים...

יוטיוב מיוזיק

אולי יעניין אותך גם:

אפל טיוי | Apple TV פלוס | הטלוויזיה של אפל

אפל טיוי פלוס: חברת אפל השיקה בישראל את שירות Apple TV Plus הכולל הפקות מקור חדשות ומושקעות. שירות אפל TV זמין לצפייה בכל סוגי המכשירים

דיסני פלוס מחיר | Disney Plus | +Disney

Disney Plus: מחיר מוזל לנרשמים בהרשמה המוקדמת, שירות הטלוויזיה של דיסני יושק בישראל ב-16.6.22 ויביא איתו את התכנים של מיקי מאוס, הגיבורים של מארוול,...

אמזון פריים וידאו

אמזון פריים וידאו - שירות הסטרימינג של אמזון המאפשר צפייה ישירה זמין גם בישראל, בשיתוף פעולה עם פרטנר TV ובנוסף, אפשרות לגישה ישירה לשירות Amazon...

תגובות