דלג לתוכן

יוטיוב קידס בישראל | YouTube Kids

אחרי 5 שנים הוא נוחת גם בישראל: YouTube Kids שירות הווידאו (סטרימינג) של יוטיוב שמיועד לילדים. עם תכנים מותאמים לילדים, הגבלת זמני צפייה, פיקוח הורים על התוכן, ללא תגובות ולייקים וללא לינקים לאתרים חיצוניים.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

אוקטובר 20

שירות יוטיוב קידס נחת בישראל וזו בשורה משמחת. מכיוון שזמני המסך של כולנו ובעיקר של הילדים עלו משמעותית בתקופה האחרונה, לא יזיק לנו שירות צפייה מותאם לילדים שימנע מהם לזלוג לתכנים שאינם מותאמים לגילם. 

יוטיוב קידס - איך זה עובד?

התכנים בשירות YouTube Kids מחולקים לשלוש קבוצות גילאים: "פעוטות וגן" תוכן לילדים עד גיל 4 שכולל סרטונים המפתחים סקרנות, למידה ויצירתית, "חטיבה צעירה" תוכן לילדים בגילאי 5-7 במגוון רחב של נושאים הכולל שירים, יצירה וסרטים מצוירים ו"בי"ס יסודי" לילדים בני 8 ומעלה עם סרטוני גיימינג לילדים וקליפים פופולאריים.

ההורים יכולים ליצור עד 8 פרופילים לילדים ובכל אחד מהם לקבוע הגדרות שונות לפי ההתאמה לילד. להורים יש גם אפשרות לשלוט באופן מלא בתוכן בו הילדים צופים על ידי הגדרת מצב 'תוכן מאושר בלבד', במצב זה לילדים אין אפשרות לחיפוש אישי והם יכולים לצפות רק בתוכן שאושר על ידי ההורים. בנוסף יכולים ההורים להגביל את זמן הצפייה, כאשר בסיום הזמן המוגדר יינעל המסך, וניתן גם לחסום סרטונים שלא אהבתם ולא לראות יותר תכנים מאותו הערוץ.

מבחינת פרסומות, אלו ימשיכו להופיע פעם ב-15 דקות, אך גם פה התכנים יהיו מפוקחים ולא תהיה אפשרות ללחיצה על פרסומות וליציאה מהאפליקציה. אגב, למנויים בשירות יוטיוב פרמיום לא יופיעו פרסומות.

יוטיוב פרמיום

יוטיוב פרימיום

שירות You Tube Premium מאפשר צפייה בתכני יוטיוב ללא פרסומות, כולל תכני מקור ואת שירות יוטיוב מיוזיק

יוטיוב מיוזיק

אולי יעניין אותך גם:

אפל טיוי | Apple TV פלוס | הטלוויזיה של אפל

אפל טיוי פלוס: חברת אפל השיקה בישראל את שירות Apple TV Plus הכולל הפקות מקור חדשות ומושקעות. שירות אפל TV זמין לצפייה בכל סוגי המכשירים

דיסני פלוס מחיר | Disney Plus | +Disney

Disney Plus: מחיר מוזל לנרשמים בהרשמה המוקדמת, שירות הטלוויזיה של דיסני יושק בישראל ב-16.6.22 ויביא איתו את התכנים של מיקי מאוס, הגיבורים של מארוול,...

אמזון פריים וידאו

אמזון פריים וידאו - שירות הסטרימינג של אמזון המאפשר צפייה ישירה זמין גם בישראל, בשיתוף פעולה עם פרטנר TV ובנוסף, אפשרות לגישה ישירה לשירות Amazon...

תגובות