יוטיוב קידס בישראל | YouTube Kids

אחרי 5 שנים הוא נוחת גם בישראל: YouTube Kids שירות הווידאו (סטרימינג) של יוטיוב שמיועד לילדים. עם תכנים מותאמים לילדים, הגבלת זמני צפייה, פיקוח הורים על התוכן, ללא תגובות ולייקים וללא לינקים לאתרים חיצוניים.

אוקטובר 20

שירות יוטיוב קידס נחת בישראל וזו בשורה משמחת. מכיוון שזמני המסך של כולנו ובעיקר של הילדים עלו משמעותית בתקופה האחרונה, לא יזיק לנו שירות צפייה מותאם לילדים שימנע מהם לזלוג לתכנים שאינם מותאמים לגילם. 

יוטיוב קידס - איך זה עובד?

התכנים בשירות YouTube Kids מחולקים לשלוש קבוצות גילאים: "פעוטות וגן" תוכן לילדים עד גיל 4 שכולל סרטונים המפתחים סקרנות, למידה ויצירתית, "חטיבה צעירה" תוכן לילדים בגילאי 5-7 במגוון רחב של נושאים הכולל שירים, יצירה וסרטים מצוירים ו"בי"ס יסודי" לילדים בני 8 ומעלה עם סרטוני גיימינג לילדים וקליפים פופולאריים.

ההורים יכולים ליצור עד 8 פרופילים לילדים ובכל אחד מהם לקבוע הגדרות שונות לפי ההתאמה לילד. להורים יש גם אפשרות לשלוט באופן מלא בתוכן בו הילדים צופים על ידי הגדרת מצב 'תוכן מאושר בלבד', במצב זה לילדים אין אפשרות לחיפוש אישי והם יכולים לצפות רק בתוכן שאושר על ידי ההורים. בנוסף יכולים ההורים להגביל את זמן הצפייה, כאשר בסיום הזמן המוגדר יינעל המסך, וניתן גם לחסום סרטונים שלא אהבתם ולא לראות יותר תכנים מאותו הערוץ.

מבחינת פרסומות, אלו ימשיכו להופיע פעם ב-15 דקות, אך גם פה התכנים יהיו מפוקחים ולא תהיה אפשרות ללחיצה על פרסומות וליציאה מהאפליקציה. אגב, למנויים בשירות יוטיוב פרמיום לא יופיעו פרסומות.יוטיוב פרמיום

יוטיוב מיוזיק

אולי יעניין אותך גם:

חבילות טלוויזיה

מבצעי הצטרפות ל-yes: יס כל המחירים, החבילות וההטבות

נטפליקס ישראל - הצטרפות, חבילות, מחירים והטבות

סלקום TV - חבילות, מחירים, הטבות ומבצעי הצטרפות

NEXT TV - חבילות טלוויזיה, הטבות ומבצעים

HOT | הוט הצטרפות לחבילות ומבצעי טלוויזיה

פרטנר TV | פרטנר טיוי - הצטרפות, חבילות, מחירים

STING TV | סטינג טיוי חבילות טלוויזיה מבית Yes

דיסני פלוס ישראל: סדרות, מחירים והצטרפות

FREETV- הטלוויזיה של קשת ו-RGE

תגובות