Next TV- אפליקציית התוכן מבית HOT. צפייה בטלוויזיה, מחשב, טאבלט או סמארטפון. עשרות ערוצים כולל דוקו, ספורט, בידור, פנאי ועוד, ספריית VOD עם הפקות מקור של HOT, תכני HBO ועוד.

חבילות NEXT TV

Actions
NEXT TV
נקסט טיוי - אפליקציית התוכן מבית HOT המאפשרת צפייה בספריית VOD עשירה הכוללת הפקות מקור מבית HOT, תכני HBO, סדרות, סרטים ושוברי קופות. לצפייה במחשב, טאבלט או סמארטפון.
טלוויזיה

NEXT TV ‏- ‏טלוויזיה (קרא תגובות)

מסלול טלוויזיה: אפליקציות תוכן

מסלול טלוויזיה: NEXT TV - חבילת ערוצי הבסיס הכוללת ערוצים מעולמות הספורט, ילדים, סרטים ועוד. וגם שירות VOD הכולל את הסדרות האהובות מבית HOT –ביניהן: ירושלים, שבאבניקים, מלכות, רפאליס, משפחת שדה וסדרות הרכש המדוברות בעולם. ב- NEXT TV תוכלו להתאים לעצמכם את חבילת התוכן שמתאימה לכם ולצפות בממשק עדכני עם כל השירותים המתקדמים: CatchUP ו- StartOver במגוון ערוצים, צפיית בינג' ועוד.

לקוח קיים ב NEXT TV? לחץ כאן

קרא עוד
ספק אינטרנט
טלוויזיה
תשתית אינטרנט

NEXT TV ‏- ‏טלוויזיה + אינטרנט עד 300Mb (קרא תגובות)

מסלול טלוויזיה: אפליקציות תוכן כולל גם: ספק אינטרנט, תשתית אינטרנט

מסלול טלוויזיה: NEXT TV - חבילת ערוצי הבסיס הכוללת ערוצים מעולמות הספורט, ילדים, סרטים ועוד, וגם שירות VOD הכולל את הסדרות האהובות מבית HOT –ביניהן: ירושלים, שבאבניקים, מכלות, רפאליס, משפחת שדה וסדרות הרכש המדוברות בעולם. 
אינטרנט (ספק ותשתית): בתשתית סיבים עד Mb300 או תשתית כבלים עד Mb200.

ב- NEXT TV אפשר להתאים את חבילת התקשורת שמתאימה לכם ולצפות בממשק עדכני עם כל השירותים החדישים- CatchUP , StartOver, צפיית בינג' ועוד.

לקוח קיים ב NEXT TV? לחץ כאן

קרא עוד
טלוויזיה

NEXT TV ‏- ‏נקסט טיוי פריפייד (קרא תגובות)

מסלול טלוויזיה: פריפייד

NEXT TV פריפייד (ספריית VOD ענקית לצפייה במכשיר נייד- לא ניתן לצפות ב TV)

טלוויזיה: אפליקציית תוכן מתקדמת של HOT לצפייה במגוון רחב של תכנים ישראלים ובינלאומיים: סדרות המקור של HOT ותכני HBO. האפליקציה מאפשרת צפייה בסלולר, טאבלט ומחשב ועד 5 מכשירים מחוברים ו-2 בו זמנית.

ספריית סדרות ישראליות עשירה הכוללת את סדרות המקור של HOT (במרחק 100 מטר,לאבד את אליס,קוקה בע"מ, קיבוצניקים, זגורי אימפריה, אנחנו במפה, נחמה, הנספח, מטומטמת, איש חשוב מאד, גולסטאר ועוד)

סדרות וסרטים מובילים מרחבי העולם הכוללים סדרות רכש מובילות. 

תכנים לדוגמא: העונה החדשה של "מלכות", "קוקה בע"מ עונה 3", "גולסטאריות", "שבבניקים", "אזהרת מסע", "סיפורה של שפחה - עונה 4", "משחקי הכס", "זר", "הסמויה", "להרוג את איב", "המתים המהלכים", "ווסטוורלד" ועוד.

לקוחות הרוכשים כרטיס HOTALK במסלולים יעודים מקבלים את הספרייה ללא תשלום נוסף!

להצטרפות באתר NEXT TV לחצו כאן
קרא עוד
טלוויזיה

NEXT TV ‏- ‏נקסט טיוי+ פריפייד (קרא תגובות)

מסלול טלוויזיה: פריפייד

+NEXT פריפייד - שירות Prepaid בתשלום מראש וללא התחייבות!

טלוויזיה: +NEXT שירות טלוויזיה על גבי אינטרנט המאפשר צפייה בלמעלה מ-60 ערוצים מובילים, ספריית VOD עצומה מבית HOT, סדרות HBO, תכנים לילדים ולכל המשפחה, סדרות, סרטים ושוברי קופות מהארץ ומהעולם.

תכנים לדוגמא: העונה החדשה של "מלכות", "קוקה בע"מ עונה 3", "גולסטאריות", "שבבניקים", "אזהרת מסע", "סיפורה של שפחה - עונה 4", "משחקי הכס", "זר", "הסמויה", "להרוג את איב", "המתים המהלכים", "ווסטוורלד" ועוד.

להצטרפות באתר NEXT TV לחצו כאן
קרא עוד

NEXT mobile

כל מה שרציתם לדעת על NEXT TV

מה זה NEXT TV?

מדובר באפליקציית תוכן מבית HOT המאפשרת צפייה על גבי האינטרנט בספריית VOD גדולה עם הפקות המקור מבית HOT, תכני HBO וסרטים ושוברי קופות. ניתן לצפות באמצעות סמארטפון, מחשב וטאבלט.

עבור כמה מכשירים פועלת האפליקציה?

בחברת נקסט TV ניתן לצפות בתוכן ב-5 מכשירים, 2 בו זמנית

אז מה זה +NEXT TV?

שירות +NEXT הינו שרות משודרג מבחינת תוכן והוא כולל גם ערוצים חיים וגם ספריית VOD גדולה. הצפייה בו נעשית בטלוויזיה באמצעות סמארט TV מבית סמסונג, הייסנס, LG או אנדרואיד TV, או באמצעות סטרימר תומך או באמצעות נייד. במחשב ובטבלט ניתן לצפות רק בשירותי ה-VOD.

חבילת +NEXT כוללת כ-50 ערוצים כמו: כאן11, קשת, רשת, ONE, ONE2, ספורט 5, ספורט 5+, ניקלודיאון, ערוץ ההיסטוריה, ערוץ 8, HOT בידור, ויוה, ויוה+, דיסקברי ועוד.

כמו כן השירות כולל את הפקות המקור של HOT, תכני HBO, תכני רשת קשת ללא עלות, תכני ילדים נרחבים וסרטים שוברי קופות.

באיזה תכנים ניתן לצפות?

  • ספריית סדרות ישראלית אשר תכלול את סדרות המקור של HOT.
  • סדרות וסרטים מרחבי העולם כולל סדרות של HBO 

עיקר הדגש בנקסט טיוי הוא על הסדרות של HOT וסדרות HBO (מקור ורכש), אך יש גם מגוון סרטים לצפייה.

ב +NEXT יוצעו תכנים נוספים, ספורט, ילדים, וכן ערוצי LIVE: רשת, קשת, ערוץ 10, דיסקברי ועוד.

אילו סדרות וסרטים מוצעים לצפיה?

בספריית התוכן הישראלית מוצעות לצפייה הסדרות: ׳מחוברים׳, ׳אזהרת מסע׳, ׳נאפס׳, ׳משחקי השף׳,  ׳שקופים׳, ׳מרימים מסך׳, ׳אבאל׳ה׳, ׳השוטרים׳, ׳שטח הפקר׳,  'במרחק 100 מטר', 'לאבד את אליס', 'קוקה בע"מ', 'אנחנו במפה', 'נחמה', 'הנספח', ׳המתחזים - עונה 3׳, 'הקיבוצניקים', 'מושלמים', 'הנספח', 'מלכות', 'מטומטמת', 'צפוף - עונה חדשה', 'התחנה עונה 2', 'מתים לרגע', 'איש חשוב מאוד', 'זגורי אימפריה', 'עספור', 'מחוברים', 'גולדסטאר', 'פצועים בראש' ועוד.

בין הסדרות המוצעות בספריית התוכן הבינלאומי תוכלו למצוא את: ׳רופא להשכיר׳, ׳אנחנו׳, ׳זאב צעיר׳,  ׳רופא ללא גבולות׳, ׳עונת הדובדבנים׳, ׳קוורי׳, ׳ליברפול: סוף סערה׳, ׳אליס׳, ׳FBI׳, ׳סטרייק - עונה 2׳, ׳הרופא הטוב - עונה 4׳, 'סיפורה של שפחה', 'משחקי הכס', 'זר', 'הסמויה', המתים המהלכים', 'להרוג את איב', 'ווסטוורלד', 'אווניו 5', 'תרגיע - עונה 5', 'הנסיכה הלבנה', 'ג'ון אדמס', 'משחקי הכס', 'הצמד', 'veep', 'בנות', 'הפמליה', 'הסופרנוס' ועוד.

בתחום הסרטים תמצאו: ׳׳האשליה׳, ׳שטח פראי׳, ׳לפגוע ולברוח׳, ׳אשת הברזל׳, ׳חלום אמריקאי׳, ׳החתונה הגדולה׳, 'האויב שבפנים', 'הרווקה', 'דמדומים', 'הונאה', 'הקריאה', 'הדייט שהביך אותי', 'Red', ׳האי של נים׳, ׳אסטרו בוי׳, ממלכת טראביתיה׳, ׳הנרי הנורא׳, ועוד.

מה לגבי ספורט וילדים?

בחבילות NEXT רגילות אין תכני ספורט וילדים.

בחבילת +NEXT ניתן לצפות בתכני ילדים ונוער ב-VOD, בערוצים חיים (למשל 'לולי'), ובערוצי ספורט מגוונים (למשל ספורט 5HD פלוס, חלק מערוצי הספורט מוצעים בתשלום נוסף)

איך מצטרפים?


ההצטרפות לשירותי NEXT נעשית בצורה עצמאית באתר NEXT TV

בהצטרפות ל+NEXT ייצור עמכם קשר נציג לתיאום טכנאי, במידה והצטרפתם לשירות בצפייה עם ממיר.

איך פונים לשירות הלקוחות?

ניתן לקבל מענה באמצעות אתר האינטרנט של החברה ובביצוע צ'אט עם נציג שירות נקסט  TV

לעוד פרטים על שירות לקוחות NEXT TV


עוד בנקסט TV

שאלות ותשובות NEXT TV

מה זה שירות נקסט TV?
נקסט טיוי הוא שירות טלוויזיה מבית HOT. למעשה מדובר באפליקציית תוכן המאפשרת לצפות בערוצים חיים, סרטים וסדרות (ביניהן סדרות המקור של HOT)
הצטרפות ל-NEXT TV: איך עושים את זה?
ההצטרפות לשירות נקסט TV פשוטה וניתן לעשות זאת דרך אתר האינטרנט בקלות ובמהירות. היכנסו אלינו לכמהזה כדי לקרוא את כל הפרטים אודות חבילות נקסט טיוי והצטרפו בקלות לחבילה שמתאימה ביותר עבורכם.
איך צופים בנקסט TV?
בשירות NEXT TV ניתן לצפות באמצעות smart TV, סטרימר, מחשב, טאבלט או סמארטפון.
לאיזה חבילות אפשר להצטרף?
נקסט טיוי מציעה חבילות צרות או מורחבות בהתאם לבחירתכם. ניתן גם להצטרף לחבילת באנדל הכוללת את שירות הטלוויזיה של NEXT TV בשילוב אינטרנט של הוט והוט נט.
להשוואת מחירי חבילות טלוויזיה

חברות טלוויזיה נוספות:

נטפליקס ישראל - הצטרפות, חבילות, מחירים והטבות

HOT | הוט הצטרפות לחבילות ומבצעי טלוויזיה

STING TV | סטינג טיוי חבילות טלוויזיה מבית Yes

מבצעי הצטרפות ל-yes: יס כל המחירים, החבילות וההטבות

NEXT TV - חבילות טלוויזיה, הטבות ומבצעים

סלקום TV - חבילות, מחירים, הטבות ומבצעי הצטרפות

פרטנר TV | פרטנר טיוי - הצטרפות, חבילות, מחירים

FREETV- הטלוויזיה של קשת ו-RGE

דיסני פלוס ישראל: סדרות, מחירים והצטרפות

טלוויזיה NEXT TV חוות דעת, ביקורת והמלצות