דלג לתוכן

קבוצת HOT פורצת גבולות עם NEXT

קבוצת HOT השיקה את פלטפורמת הצפייה הדיגיטאלית NEXT , תחילה בארה"ב ובהמשך לצפייה מכל מקום בעולם.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

 

נובמבר 2018, מערכת "כמהזה?"

חברת הוט מסמנת מהלך חלוצי לחברת תוכן ישראלית, עם השקת השידורים הדיגיטליים תחת השם TV NEXT מעבר לים, ושוב הוכיחה לכולם כמה המשפט "התוכן הוא המלך" רלוונטי יותר מתמיד. השירות החדש אשר הושק בחודש נובמבר 2018, תחילה בארצות הברית, הינו המשך טבעי של מכירת סדרות המקור של HOT לחברות התוכן המובילות בחו"ל וזכייתן בפרסים בינלאומיים.

בדומה לפלטפורמת התוכן נטפליקס, המותג נקסט ישווק ישירות לצרכנים, או באמצעות פלטפורמות שידורים דיגיטאליים מקומיות בחו"ל – לדוגמא, אלטיס ארה"ב שהיא חברת אחות של HOT. 

שירות NEXT בארה"ב יושק בשני שלבים: בשלושת החודשים הראשונים כפיילוט ללקוחות דוברי עברית, ולאחריהם, לכל השוק האמריקאי ויכלול גם תכנים מתורגמים. עלות השירות בתום תקופת הפיילוט – 10$ לחודש. 

כאמור, כניסתה של נקסט לארה"ב, מהווה רק את יריית הפתיחה למהלך ההפצה העולמי, ובהמשכו יורחב השירות לשאר המדינות בעולם תוך התאמת התכנים, כותרות התרגום והפקת גרסאות עם דיבוב בשפת המקום.

תזכורת קצרה לשירות התוכן NEXT TV מבית הוט: במרץ 2017 הושק כפלטפורמה דיגיטלית מתקדמת, המאפשרת צפייה בין מסכית במגוון מכשירים כגון סמארטפונים, מחשבים וטאבלטים וגם בטלוויזיה באמצעות ממיר ייעודי.

נקסט טיוי פונה בעיקר, אבל לא רק, לקהל הצעיר שאינו מחובר לטלוויזיה הרב-ערוצית ומחפש מצד אחד גמישות ונוחות באמצעי הצפייה ובמחיר ומצד שני, מבחר של תוכן איכותי כמו סדרות המקור והרכש של HOT. כמו כן, הפלטפורמה הדיגיטלית מאפשרת חיבור וניתוק עצמאי מהשירות ושירות תמיכה טכני באמצעות הצ'ט.

הצטרפות לNEXT TV

נקסט TV

תגובות