מנויים לעיתונים ומגזינים

כל המחירים, המבצעים והמנויים לידיעות אחרונות, מעריב, הארץ, ג'רוזלם פוסט, גלובס ולמגזינים אצבעוני, עיניים, גלילאו, מעריב לילדים, לאישה, פנאי פלוס, בלייזר ועוד
להשוואת מחירים

עיתון מגזין

עוד בעיתונים ומגזינים

השוואת מחירים - עיתונים ומגזינים

בחר סוגי העיתונים

?
בחר את סוג העיתונים/מגזינים אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור סוג אחד, מספר סוגים או את כולם על ידי סימון "כל סוגי העיתונים"
הוסף / הורד סוגי העיתונים
כל סוגי העיתוניםעיתונים יומיים וסופשבועילדיםנוערהורים ומשפחהנשיםגבריםתיירות טבע ומדעכלכלה ועסקיםבידור ופנאיאוכלעיצוב ואדריכלותלייפסטיללימוד עברית - עברית קלהמגזינים באנגלית
עיתונים יומיים וסופשבוע

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותמעריבידיעות אחרונותהארץג'רוזלם פוסטהורים וילדיםלאישהמנטהGo Styleראש 1גלילאו צעירילדי טבע הדבריםעינייםטבע הדבריםבלייזרמעריב לנוערנשיונל ג'יאוגרפיקמסע אחרדרך האוכלגלילאוThe MarkerForbesגלובסנישהעיצובHaaretz-NYTאצבעונימשבצתצב צבדובוןJerusalem Post Clickכלכליסטישראל היוםJerusalem PostLiteJerusalem Reportג'רוזלם פוסט זוןג'רוזלם פוסט סטריטג'רוזלם פוסט ג'וניורזבנגפודקיפודמעריב סופהשבועהארץ - סוף שבועמגזינהאותיות וילדיםסגולהסופרגולקידסמקום בעולםאדם צעירינשוףהחיים הטובים Club 50פנימהסימניה
כל החברות
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
loading

Actions
השוואת מחירי עיתונים
בישראל מבחר גדול של עיתונים ומגזינים המציעים תכניות מנויים מגוונות: מנוי לעיתון יומי, מנוי סוף שבוע, מנוי חודשי, דו-חודשי ומנוי רבעוני.
לצד השוואת המחירים של העיתונים היומיים הפופולאריים כמו ידיעות אחרונות, הארץ, מעריב, ישראל היום ועיתוני הכלכלה גלובס ודה מרקר, בדף זה תוכלו לערוך השוואת מחירי מנוי לפי תחומי עניין בקטגוריות הבאות: ילדים ונוער, נשים, הורים ומשפחה, תיירות, טבע, מדע, כלכלה ועסקים, בידור ופנאי, אוכל ולייפסטייל, עיצוב ואדריכלות, מגזינים באנגלית ועוד.

מנוי לעיתון ומגזין

איך עושים מנוי לעיתון יומי?
באתר תוכלו לראות את חבילות המנויים שמציעות חברות העיתונים היומיים. תוכלו לקבל את כל הפרטים אודות העיתון והמנוי: מחיר, תקופת המנוי, זמני ההגעה ואם מגיעות לכם הטבות. כמו כן תוכלו לפנות לנציג העיתון שיחזור אליכם לצורך הצטרפות.
אילו עיתונים יומיים קיימים היום בישראל?
העיתונים היומיים היוצאים לאור בישראל מידי יום הם: ידיעות אחרונות, מעריב, הארץ וישראל היום. כמו כן ישנם עיתוני כלכלה דוגמת גלובס, כלכליסט ודה מרקר
מה זה מנוי סוף שבוע?
אם אתם לא מעוניינים במנוי יומי לעיתון, ואוהבים לקרוא רק את עיתוני סוף השבוע, רוב החברות מציעות לכם מנוי לעיתון סופשבוע בלבד. העיתון יגיע אליכם פעם בשבוע ביום שישי, עם כל המוספים שאתם אוהבים לקרוא.
האם אפשר למצוא אצלכם גם מגזינים?
בהחלט! באתר תוכלו למצוא מידע נרחב אודות מגזינים רבים. תוכלו לסנן אותם בטבלת ההשוואה לפי הנושא הרלוונטי לכם: מגזינים לילדים, לנשים, עסקים וכלכלה, מדע וטבע ועוד.