מימוש זכויות רפואיות

כל מה שצריך לדעת על מימוש זכויות רפואיות: מי זכאי להחזרים והטבות, מה הן הזכויות לחולי סכרת, אילו הטבות מקנה נכות נפשית, כיצד ניתן לקבל תו נכה, אילו חברות יוכלו לסייע לכם בתחום - זכותי, לבנת פורן, יד מכוונת, זכותג, מגן מומחים, לרווחה, שלכם, עצה טובה, וולך, החברה המרכזית למימוש זכויות, מזור, שובל, פסגה מימוש זכויות רפואיות, זכות ויוזמה ועוד.
בדקו אם מגיעות לכם זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות

Actions
זכויות רפואיות
אולי אתם זכאים להטבות או הנחות בגלל מצבכם הרפואי וכלל לא ידעתם? ישראלים רבים עדיין לא מממשים את זכויותיהם הרפואיות.
אם אתם סובלים מבעיה רפואית מתמשכת, מחלה קשה, כאבים וכדומה, או אם נפצעתם במקום עבודה או פיתחתם מחלה בעקבות עבודתכם, ייתכן מאוד ואתם זכאים להחזרים והטבות. ישנן חברות שמסייעות במימוש זכויות רפואיות, הגשת תביעת נכות נפשית או פיזית, תביעת אובדן כושר עבודה ועוד. החברות הפועלות היום בתחום זה בישראל הן: כל זכות, יד מכוונת, לבנת פורן, זכותי, מגן מומחים, שלכם, זכותג, עצה טובה, וולך, החברה המרכזית למימוש זכויות, מזור, שובל, זכות ויוזמה ועוד.
כאן תקבלו מידע על מימוש זכויות רפואיות ותוכלו לפנות לנציג לקבלת מידע נוסף ולהתחלת תהליך.
בדקו כבר עכשיו אם מגיעות לכם זכויות רפואיות! פנו לנציג:
loading

תג נכה | תו נכה

עוד מידע על מימוש זכויות רפואיות

זכויות רפואיות שאלות ותשובות

אילו חברות למימוש זכויות רפואיות פועלות כיום בישראל?
הנה רשימה חלקית של חברות למימוש זכויות רפואיות הפועלות כיום בישראל, סקירות ומידע אודותיהן ניתן מצוא אצלנו בכמהזה בריאות: זכותי, יד מכוונת, לבנת פורן, שובל, שלכם, מזור, עצה טובה, וולך, החברה המרכזית למימוש זכויות ועוד.
מימוש זכויות רפואיות - מדוע אנשים נוטים לוותר על מה שמגיע להם?
למרבה הצער, רבים שוכחים, מתביישים או חוששים מבירוקרטיה ונמנעים ממימוש זכויות רפואיות המגיעות להם כחוק מביטוח לאומי, מקרנות הפנסיה, מרשות המיסים ועוד. אנו בכמהזה בריאות מקווים שקריאת מידע על התחום אצלנו תעודד את הקוראים למימוש הזכויות המגיעות להן ולבני משפחתם. 
האם חברות למימוש זכויות רפואיות מסייעות בקבלת תו נכה?
בהחלט. חברות רבות מסייעות בקבלת תו נכה ממשרד התחבורה (ניתן לעשות זאת גם בצורה עצמאית ללא סיוע). תו נכה מזכה בהטבות כספיות ואחרות מעבר לנושא החניה הנגישה. למידע נוסף על תו נכה מוזמנים לעיין בסקירה שהכנו בנושא בעמוד מימוש זכויות רפואיות בכמהזה בריאות. 
איזה נושאים נכללים בהגדרה של מימוש זכויות רפואיות?
כל זכות אשר קשורה למחלה או פציעה, בין היתר: נכות כללית, תאונות מקצוע, הכנה לועדה רפואית, בקשה לתו נכה, בקשה לגמלת סיעוד, פטור ממס הכנסה,אובדן כושר עבודה ועוד.

אולי יעניין אותך גם: