דלג לתוכן

מתעניינים בהזמנת דפיברילטור?

דפיברילטור - חברות בתחום

דפיברילטור - מכשיר החייאה אוטומטי/ חצי אוטומטי אשר מיועד להצלת חיים במקרה של דום לב. אספנו את כל המידע בתחום: מה אומר חוק הדפיברילטור, מאיזה חברות ניתן לקנות דפיברילטורים? מה המחיר של דפיברילטור וכיצד יש להשתמש בו? ועוד.

מתעניינים בהזמנת דפיברילטור? מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

סקירות בנושא דפיברילטור

כמה עולה דפיברילטור? השוואת מחירים

דפיברילטור מחיר - כמה עעולה דפיברילטור? ריכזנו את המותגים המובילים בישראל עם טווח המחירים עבור כל מכשיר, מה היתרונות של כל מותג, כל כמה זמן יש להחליף...

דפיברילטור - המכשיר שמציל חיים

דפיברילטור הוא מכשיר החייאה אוטומטי מציל חיים שחובה להציבו במקומות ציבוריים. מה אומר החוק, למה נדרש ומדוע כדאי להשתמש במכשיר, איך הוא עובד, וכמה הוא...

דפיברילטור שאלות ותשובות

חוק הדפיברילטור בישראל - מהו אומר?

בשנת 2007 החליטה הכנסת לחייב הצבת דפיברילטור בכל מקום ציבורי שבו יותר מ-500 איש. המשמעות היא שאם אתם בעלי עסק או אחראים על מקום ציבורי בסדר גודל הזה (למשל רכבת, תחנות אוטובוס, בריכה, חוף ים, בית אבון, בית מלון, בתי ספר ועוד) אתם מחויבים בהצבת דפיברילטור. 

דפיברילטור - מתי נדרש להשתמש בו?

ברגע שמבחינים שאדם לוקה בליבו יש להשתמש במכשיר, אין לחכות לכוחות ההצלה, כל שניה חשובה, הסיכוי להציל אדם אם יטופל בדקה הראשונה לאירוע הינו 90%! 

איזה סוגי דפיברילטורים קיימים?

קיימים 3 סוגי דפיברילטורים: אוטומטי, חצי אוטומטי וביתי. פירוט על שלושת הסוגים הללו תוכלו לקרוא אצלנו בסקירת דפיברילטורים המלאה בכמהזה בריאות.

דפיברילטור מחיר: כמה עולה דפיברילטור?

טווח המחירים לדפיברילטורים בשיראל הינו בין 4,500 שקלים ועד ל-10,000 שקלים, ממה נובעים ההבדלים במחיר? מכמה פרמטרים שהעיקרי ביניהם הוא אורך חיי הסוללה, יצרן ועוד.