דלג לתוכן

מתעניינים במלונית ליולדת?

מלונית ליולדת - סקירות בתחום

מלונית יולדות

בישראל פועלים 4 בתי חולים שבהם מלוניות יולדות: מלון יולדות בייביליס באיכילוב, מלון יולדות בייבי הדסה בהדסה עין כרם, מלון יולדות בייבי אסף באסף הרופא ומלון יולדות שיבא בייבי בתל השומר. במלוניות מציעים אירוח בחדרים מפנקים עם תפריט עשיר מותאם לנשים אחרי לידה ועו מגוון פינוקים לאחר לידה. מה המחיר להחלמה במלוניות יולדות? מה ההנחות שמציעים הביטוחים המשלימים של קופות החולים? איזה הטבות מציעים בכל אחת מהמלוניות? כל המידע בעמוד זה.

מלוניות ליולדות: התחלה מפנקת בדרך להורות

רוצה להתפנק לאחר הלידה עם חדר פרטי עם מקלחת משלך, תינוקייה, ורמת אירוח של מלון? בדקנו אילו מלוניות יולדות קיימות, מה הן מציעות, מה הם היתרונות, וכמה...

מלוניות ליולדות: איזה סבסוד ניתן לקבל מקופות החולים?

בדקנו אילו החזרים מעניקה כל קופה למלונית ליולדת, באילו מקרים, והאם ההשתתפות באה על חשבון סל ההריון

מלוניות ליולדות - חברות בתחום

מתעניינים במלונית ליולדות? מלאו פרטים כאן ונציגי מלונית מובילה יצרו עמכם קשר בהקדם.

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
יש לבחור יישוב

מלונית ליולדת - שאלות ותשובות

אילו מלוניות ליולדות פועלות בישראל?

בישראל פועלות ארבע מלוניות ליולדות, רובן במרכז הארץ ואחת בירושלים. במרכז הארץ פועלות בייבי ליס של בית החולים איכילוב בתל אביב, שיבא בייבי של בית החולים שיבא בתל השומר, ובייבי אסף של בית החולים שמיר אסף הרופא בצריפין. בירושלים פועלת מלונית בייבי הדסה של בית החולים הדסה עין כרם.


האם ניתן לעבור למלונית ליולדות מבית חולים אחר?

רוב המלוניות מאפשרות מעבר ליולדות שילדו בבית חולים אחר בכפוף למקום פנוי ולקבלת אישור ממחלקת היולדות. מלונית בייבי אסף לא מאפשרת זאת ומקבלת רק יולדות שילדו בבית החולים אסף הרופא.

כמה זמן צריך להזמין מקום מראש במלונית ליולדות?

המלוניות מבקשות להזמין חדרים מוקדם ככל הניתן על בסיס תאריך הלידה המשוער. כל מלונית קובעת טווחי הזמנות משלה על מנת לשריין מקום, לרוב בין 45 ימים למספר חודשים. ניתן להזמין מקום גם בטווח זמן קצר יותר, אך אז הקבלה תתבצע על בסיס מקום פנוי וללא התחייבות שאכן יתאפשר לקבל את היולדת.

כמה עולה מלונית ליולדות?

טווח המחירים משתנה בין מלונית למלונית, על פי סוג החדרים, הפינוקים הנלווים, מספר הלילות, ועוד. המחירים מתחילים בכ-850 שקלים ללילה ומגיעים ל-2,400 שקלים ללילה. את פירוט המחירים, התוספות והשדרוגים האפשריים תוכלו לקרוא בסקירה המלאה ובטבלה המצורפת אליה.
שימו לב שבהרבה מהמקרים תוכלו לקבל הנחות והחזרים מהביטוחים השלימים של קופות החולים.