הסרת שיער בלייזר

כל המידע על שיטות להסרת שיער: לייזר, IPL, אפילציה ועוד. מידע על מחירים, הסרת שיער לגברים ולנשים, תוכניות הטיפולים ומכונים. החברות המובילות בתחום- אמריקן לייזר, נאטורפיל, קר לייזר Care, פרופורציה, רונית רפאל, רשת יוליה ועוד.
רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

הסרת שיער

Actions
שיטות להסרת שיער - הגיע הזמן להנות מגוף חלק!
רבים מאיתנו סובלים משיער הגוף והפנים ומחפשים אחר דרכים יעילות להסרת שיער. לא רק נשים מסירות שיער בלייזר ויש גם מגוון שיטות של הסרת שיער לגברים.
לכל שיטה להסרת שיער יש יתרונות וחסרונות ומומלץ לבדוק אילו סוגי טיפולים מציעה כל חברה ולהתאים את השיטה הנבחרת להסרת השיער לאיזור המטופל, לאופי צמיחת השיער ולסוג השיער. בנוסף יש לקחת בחשבון שהסרת שיער בלייזר כרוכה בסדרת טיפולים ולוקח זמן עד שרואים את התוצאה הסופית. לטיפולי הסרת שיער בלייזר מחירים שמשתנים בהתאם לאיזור המטופל, למספר הטיפולים הנדרש ולמבצעים המשתנים של הרשתות. המחירים נעים בין מאות שקלים לאזור קטן ויכולים להגיע עד 15000 ש"ח לטיפול בכל הגוף. החברות המובילות בתחום הן: אמריקן לייזר, קאר לייזר CARE, נאטורפיל, פרופורציה, רונית רפאל, יוליה ועוד
מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?
loading

עוד מידע על הסרת שיער בלייזר

חברות הסרת שיער בלייזר - סניפים

פרופורציה סניפים: מידע אודות רשת פרופורציה

נאטורפיל סניפים

אמריקן לייזר סניפים

קר לייזר סניפים

Actions
הסרת שיער בלייזר
כל מה שחשוב לדעת כשרוצים להסיר שיער עם תוצאות לטווח ארוך: האם יש הבדל בין הסרת שיער בפנים להסרת שיער הגוף? האם עושים לייזר הסרת שיער בפנים? או שעדיף להסיר שיער באמצעות אפילציה בפנים? מה ההבדלים בין סוגי הלייזר השונים? מה זה הסרת שיער IPL? האם השיטות המומלצות להסרת שיער לנשים מומלצות גם להסרת שיער גברים?
אצלנו באתר כמהזה אסתטיקה תוכלו לקרוא על כל אחת מדרכים להסרת שיער, לאילו מצבים מתאימה כל שיטה ומה מציעה כל אחת מהחברות בתחום הסרת שיער בלייזר מחירים, סדרות טיפולים, המלצות ועוד.
עוד בהסרת שיער בלייזר

הסרת שיער שאלות ותשובות

באיזה מצבים תתאים הסרת שיער בלייזר ובאיזה מצבים תתאים אפיליציה?
הסרת שיער בלייזר תתאים לאזורים רחבים עם כמות שיער רבה. אפילציה תתאים יותר לאזורים קטנים עם כמות שיער מועטה ולאזורים הנחשבים הורמונליים דוגמת הסרת שיער הפנים (בעיקר לסת וסנטר) אצל נשים, או האוזניים והאף כאשר מדובר על הסרת שיער לגברים.  
איזה חברות מובילות בתחום הסרת שיער בלייזר?
החברות המובילות היום בארץ בתחום הסרת שיער בלייזר הן אמריקן לייזר, נאטורפיל, קר לייזר care, פרופורציה ולצדן טיפולים מסובסדים בחלק מקופות החולים לחברי/ות הביטוחים המשלימים. 
בנוסף קיימות מאות קליניקות פרטיות אשר מבצעות טיפולי הסרת שיער.
כמה עולה הסרת שיער בלייזר?
הסרת שיער בלייזר מחירים: המחיר משתנה בין אזורי הגוף ותלוי גם במשך הטיפול הנדרש לפי סוג השיער ועוביו. פרטים נוספים על מחיר הסרת שיער בלייזר ניתן לקרוא בכמהזה אסתטיקה בקטגוריית הסרת שיער בלייזר.
הורדת שיער בלייזר - האם זה כואב?
הסרת שיער בלייזר עם המכשירים החדשים לא אמורה לכאוב. אולם כאב הוא סובייקטיבי ותלוי אדם ואזור. במקרה של כאב ניתן להשתמש במשחת אילחוש.