דלג לתוכן

סקירה מטעם כמהזה אודות השירותים שמציעה רשת פרופורציה 5599*

הרשת מציעה מגוון טיפולי לייזר לנשים ולגברים, עם מכשור מתקדם ובמחירים משתלמים. למי הטיפולים של הרשת מתאימים, האם הטיפול בלייזר כרוך בתופעות לוואי, היכן ממוקמים סניפי הרשת, ומה עלות הטיפולים?

* המידע האינפורמטיבי והפרסומי בעמוד זה נכתב ע"י אתר כמהזה, אינו מסופק מטעם החברה ואין קשר או חסות של החברה לאתר. 

ליצירת קשר עם החברה – 5599*

רשת מרפאות להסרת שיער בלייזר

רשת המרפאות פועלת כבר משנת 1988. בכל סניפי הרשת עושים שימוש במכשור מתקדם, אנשי מקצוע מיומנים, ושירות אנושי. בדרך זו שמים דגש ברשת על שתי הדרישות העיקריות של המטופלות והמטופלים: שירות ותוצאות.

הסרת שיער בלייזר - איך זה עובד?

אם התנסיתם בעבר בשיטות ביתיות להסרת שיער כמו גילוח, שעווה, או מכשיר חשמלי, אתם בוודאי יודעים שהתוצאות זמניות מאוד (אפילו פחות מיממה בגילוח), חלקן כרוכות בכאב, וההוצאה המצטברת על מכשירים וחומרים מגיעה למאות שקלים ואף יותר מזה בשנה. הסרת שיער בלייזר יעילה יותר מהשיטות הללו מכיוון שהיא מפחיתה באופן משמעותי את קצב צמיחת השיער ואת צפיפותו. הלייזר פוגע בזקיקי השערה עצמם ומחסל אותם בהליך בטוח. 

מכשיר הלייזר יורה קרן שמאתרת את השערה על פי פיגמנט שכהה יותר בהשוואה לגוון העור. קרן הלייזר מחממות את השערה באופן ממוקד, החום מגיע עד לזקיק השערה ומחסל אותו לחלוטין. באופן הזה נפגעת היכולת של השערה לצמוח שוב באופן משמעותי. 

באיזה מכשירים משתמשים ברשת להסרת שיער בלייזר?

כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר לקהל רחב ככל הניתן, הרשת משתמשת במכשור המתקדם ביותר להסרת שיער בלייזר. המכשור שבו משתמשים בסניפים מבטיח צמיחת שיער מחודש מינימלית עד אפסית בתום סדרת הטיפולים ברוב המקרים. המכשיר החדיש סופרנו טיטניום שפועל בטכנולוגיה מתקדמת, שמראה תוצאות מיטביות לאחר סדרת הטיפולים. המכשיר מקצר את זמן הטיפול באופן משמעותי, מפחית את הכאב באמצעות קירור מתמשך של העור, ואורך גל הלייזר הפועל בטווח רחב כך שניתן לטפל גם בעור שזוף וכהה.

האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לכולם?

הסרת שיער בלייזר מתאימה למגוון רחב של גברים ונשים, אבל המועמדים האידיאליים הם בעלי גוון עור בהיר וצבע שיער כהה. הסיבה לכך היא הפיגמנט, ככל שהשיער עם יותר פיגמנט אנרגיית קרם הלייזר נקלטת בו באופן יעיל יותר. אבל כפי שכבר ציינו, המכשור החדש מאפשר גם לבעלי עור כהה ליהנות ממראה חלק באמצעות טיפולי לייזר. מי שלא מתאים לטיפולים הם בעלי ובעלות שיער ג׳ינג׳י, שיער בלונדיני, ושיער שיבה מאפיר או לבן. 

כדי שהציפיות של כל אחד ואחת מכם יהיו מותאמות למציאות, לפני תחילת התהליך או רכישה כלשהי, הצוות המקצועי יערוך בדיקת התאמה. אחד מאנשי המקצוע יוודא שהנותנים האישיים מאפשרים את הסרת השיער בהתאם לצבעו, צפיפותו, והאזור שבו מעוניינים לבצע את הטיפולים. 

באילו אזורים בגוף ניתן לעשות הסרת שיער בלייזר?

ניתן להסיר שיער לאורך זמן כמעט מכל מקום בגוף. המקומות הפופולריים בקרב נשים הם שפה עליונה, בתי השחי, ידיים, בטן, קו תחתון, ביקיני, ירכיים, רגליים, וכפות הרגליים. גברים שמעוניינים להסיר שיער עושים זאת לרוב מאזורי הפנים, עצמות לחיים, עורף, חזה, גב, זרועות, ידיים, רגליים, וכפות הרגליים. 
הרשת לא מבצעת הסרת שיער לנשים באזורי הפנים (למעט שפם ובין הגבות), באזור העליון של היד, בתוך האף ובתוך באוזן, ובאזור הפנימי של המפשעה בתוך הריריות ובקרבת פי הטבעת. לגברים לא ניתן להסיר שיער מהקרקפת, אזור האשכים ועל איבר המין, בתוך האף והאוזן, ומעל ומתחת לגבות. 

אפשר לעשות טיפול הסרת שיער בודד ולא סדרת טיפולים?

כולנו היינו רוצים שהתשובה לכך תהיה ״כן״, אבל גוף האדם קצת יותר מורכב מזה. השערה צומחת במחזוריות שכוללת שלושה שלבים. בשלב הראשון השערה צומחת בתוך הזקיק, בשלב השני היא נחה בזקיק, ובשלב השלישי היא נושרת לקראת מחזור גדילה חדש. לא כל השערות באזור המטופל נמצאות באותו שלב במחזוריות ולכן קרן הלייזר פוגשת כל שערה בשלב צמיחה שונה. קרן הלייזר יעילה רק בשלב הצמיחה. לכן לא תראו תוצאות משביעות רצון כבר לאחר הטיפול הראשון וכן תראו שיערות שצומחות מחדש. כדי להגיע לתוצאה המיטבית והיעילה ביותר יש לבצע סדרת טיפולים, כדי להצליח להגיע לכל השערות בשלב הצמיחה שלהן. 

טיפולי לייזר אמורים לכאוב? יש תופעות לוואי?

טיפול הסרת שיער בלייזר שנעשה באופן מקצועי על ידי אנשי צוות מנוסים יסתיימו לרוב ללא תופעות לוואי משמעותיות. לא מדובר בטיפול נטול כאב לחלוטין, ואם אתם מרגישים עקצוצים בזמן הטיפול אין מה לדאוג. התופעה נובעת בגלל חימום זקיק השיער והיא חולפת מעצמה במהירות. המכשיר שבו משתמשים ברשת פועל ברישיון משרד בריאות והוא בטוח לשימוש. אם מדובר באזור רגיש או אתם רגישים לכאב, ניתן להשתמש במשחות אלחוש. 

סניפים

הרשת מפעילה 14 סניפים בערים חדרה-קיסריה, מודיעין-מכבים-רעות, תל אביב, באר שבע, אשקלון, אשדוד, פתח תקווה-רמת גן, כפר סבא-רעננה, נתניה, חיפה-קריות, עפולה, ירושלים, ראשון לציון-חולון ורחובות. סניפי הרשת פועלים שישה ימים בשבוע, בשעות פעילות נרחבות עד שעות הערב המאוחרות, ובשישי עד הצהריים. 

מחירי הסרת שיער בלייזר

בכל סוגי הטיפולים שמציעה הרשת המחיר נקבע באופן אישי עבור כל לקוחה ולקוח בנפרד. העלות נקבעת בהתאם לאזורים שבהם מעוניינים לבצע את הסרת השיער, כמות האזורים, מבצעים שנהוגים מעת לעת, או המסלולים השונים שהרשת מציעה. ייעוץ ראשוני והערכה מקצועית להצעת הטיפול ניתנים ללא עלות וללא התחייבות. הסרת שיער באזור קטן יחיד יכולה לעמוד על עשרות בודדות של שקלים לטיפול ברכישת סדרה, ומאות שקלים באזורים הגדולים. הרשת מציעה הנחות נוספות על אלו הקיימות ברכישת שני אזורי טיפול ומעלה. גברים יכולים לבחור בין מסלול של עשרה טיפולים לבין מסלול של 15 טיפולים. לנשים מוצע גם מסלול סדרת טיפולים ללא הגבלה. 

הסרת שיער בלייזר שאלות ותשובות

איך עובד תהליך הסרת שיער בלייזר ברשת?

מכשיר הלייזר יורה קרן שמאתרת את השערה על פי פיגמנט שכהה יותר בהשוואה לגוון האור. קרן הלייזר מחממת את השערה באופן ממוקד, החום מגיע עד לזקיק השערה ומחסל אותו לחלוטין. באופן הזה נפגעת היכולת של השערה לצמוח שוב באופן משמעותי. 

האם הסרת שיער בלייזר מתאימה לכולם?

טיפולי הסרת שיער בלייזר לא מתאימים לבעלי שיער ג׳ינג׳י, בלונדיני, או שיער שיבה. לפני תחילת התהליך הצוות המקצועי יערוך בדיקת התאמה. אחד מאנשי המקצוע יוודא שהנותנים האישיים מאפשרים את הסרת השיער בהתאם לצבעו, צפיפותו, והאזור שבו מעוניינים לבצע את הטיפולים. 

האם יש תופעות לוואי או כאבים?

טיפול הסרת שיער בלייזר שנעשה באופן מקצועי על ידי אנשי צוות מנוסים יסתיימו לרוב ללא תופעות לוואי משמעותיות. לא מדובר בטיפול נטול כאב לחלוטין, ואם אתם מרגישים עקצוצים בזמן הטיפול אין מה לדאוג. 

מחירים - כמה זה עולה?

העלות נקבעת בהתאם לאזור המטופל, כמות האזורים, מבצעים, או המסלולים השונים שהרשת מציעה. גברים יכולים לבחור בין מסלול של עשרה טיפולים לבין מסלול של 15 טיפולים. לנשים מוצע גם מסלול סדרת טיפולים ללא הגבלה. הרשת מציעה הנחות נוספות על אלו הקיימות ברכישת שני אזורי טיפול ומעלה.

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל...