השתלת שיער

השתלת שיער בישראל, השתלת שיער בטורקיה ובחו"ל - כל מה שצריך לדעת על השתלת שיער לגברים, לנשים, שיטות של השתלת שיער וטיפול בהתקרחות, מחירים, חבילות, חברות מובילות בתחום ועוד.
רוצה לקבל ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער?

השתלות שיער

Actions
השתלת שיער - כל מה שחשוב לדעת
השתלת שיער היא פתרון מצוין לבעיית ההתקרחות הנפוצה מאוד בארץ. התקרחות אצל נשים או נשירת שיער נשים ושיער דליל ובעקבותיו פתרון השתלת שיער לנשים, נפוץ כמעט כמו השתלת שיער לגברים.
השתלת שיער בטורקיה או השתלת שיער בארץ? היכן מומלץ לעבור את התהליך ומהם היתרונות של כל מקום, מה המחירים ומה הם כוללים, מה ההבדל בין שיטות השונות FUE, FUT, DHI, מהו תהליך ההחלמה מהשתלת שיער ומי המכונים והרופאים הבולטים בשוק?

השתלת שיער בישראל

השתלת שיער בטורקיה

מידע נוסף על השתלת שיער

Actions
הידעת שניתן לעשות השתלת שיער לא רק בראש?
בשנים האחרונות תהליך של השתלת גבות ושל השתלת ריסים הפך להיות פופולרי, בעקבות נשירה מסיבות רפואיות או מנשירה טבעית וסיבות קוסמטיות. בנוסף יש שבוחרים לעשות השתלת שיער במפרצים בלבד.
לקבלת ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער, מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם
loading
עוד בהשתלת שיער

השתלת שיער שאלות ותשובות

השתלת שיער - מה הן השיטות המובילות?
שתי השיטות המובילות להשתלת שיער הן מיקרו FUE (כרוך בגילוח כל הראש לכן מתאים יותר עבור השתלת שיער לגברים), ולעומתו DHI תהליך שאינו כרוך בגילוח ובזמן החלמה ממושך ולכן יתאים יותר להשתלת שיער לנשים.
את כל הפרטים על שיטות להשתלת שיער תוכלו למצוא אצלנו באתר כמהזה אסתטיקה.
השתלת שיער - בארץ או בחו"ל?
לכל אחד מהמקומות יתרונות וחסרונות, היתרונות של השתלת שיער בחו"ל הם הנסיון הרב של המרפאות וכמובן המחיר (למשל בהשתלת שיער בטורקיה המחיר זול יותר משמעותית מאשר בארץ) היתרונות של השתלת שיער בארץ הינם פיקוח, בדיקה מקדימה וליווי אחרי ההשתלה וכמובן שירות בעברית.

השתלת שיער מחיר - כמה זה עולה?
מחירי השתלת שיער אינם קבועים ונקבעים אישית לפי התוכנית להשתלת השיער הספציפית לכל אדם. טווח המחירים מתחיל ב-9000 ש"ח ומגיע עד 35,000 ש"ח, תלוי בשיטה, במקום המבצע ועוד. פרטים נוספים על השתלת שיער מחירים  אצלנו בכמהזה אסתטיקה.
איזה שיטות חוץ מהשתלת שיער קיימות לטיפול בנשירת שיער והתקרחות?
השתלת שיער אינה השיטה הבלעדית לטיפול בדלילות והתקרחות. ניתן לבחון שיטות נוספות כמו טיפול תרופתי, תוספות שיער מיוחדות ועוד.