דלג לתוכן
איילת גייר השתלות שיער בישראל ובטורקיה

איילת גייר השתלות שיער בישראל ובטורקיה

בין אם אתם גברים או נשים, מקריחים בקודקוד הראש או במפרצים, סובלים מדילול קל או חריף, מעוניינים בהשתלת שיער בישראל או השתלת שיער בטורקיה - חברת איילת גייר היא בית אחד גדול לכל סוגי ההשתלות וטיפולי שימור השיער. בדקנו אילו פתרונות יש לאיילת גייר עבורכם

איילת גייר השתלות שיער

גולשים שהגיעו למאמר הזה כנראה לא נהנים מבלורית שיער מתנפנפת ברוח, וגולשות שאיתנו כאן ככל הנראה רואות שבילים רחבים של הקרקפת ששיערן לא מצליח לכסות. הגעתם לסקירה שלנו על חברת איילת גייר משום שאתם מחפשים פתרונות לקרחת, מפרצים שנסוגו או לשיער דליל, ואתם ממש במקום הנכון. איילת גייר החברה הבין-לאומית להשתלות שיער מתמחה בכל מה שאתם מעלים בדעתכם שקשור לתחום השיער: השתלות שיער לגברים, השתלות שיער לנשים, השתלת שיער בטורקיה, השתלת שיער בישראל, טיפולי שימור שיער לפני ההשתלה ולאחריה, השתלת שיער בגבות ובזקן, בקיצור - כל מה שקשור לשיער. 

איילת גייר השתלת שיער בישראל 

בחברת איילת גייר מבצעים השתלת שיער בישראל בשתי שיטות טיפול:

  • חליצה של יחידת זקיק שיער - Follicular Unit Extraction, או בקיצור FUE: הרופא לוקח זקיקי שיער מהאזור התורם ומשתיל אותם באזורים הקרחים. השתלת שיער בישראל בשיטת FUE אורכת בין שש לתשע שעות, בהתאם למספר הזקיקים שיש להשתיל. השיטה בטוחה, ללא צלקות או תפרים. התוצאה שמתקבלת נראית טבעית כך שאנשים שלא הכירו אתכם קודם לכן לא יוכלו לדעת שמדובר בהשתלת שיער. 
  • החדרת זקיק שיער בצורה ישירה - Direct Hair Implant, או בקיצור DHI: שיטה שונה אשר מתאימה לחלק מהמקרים, היא יותר יקרה כיוון שמערבת ציוד יקר יותר וזמן עבודה ארוך יותר של הרופא על ראש המטופל. שיטת DHI חוסכת שלב בתהליך ההשתלה מצד אחד, אך היא דורשת ביצוע על ידי רופא לכל אורך התהליך, והתהליך עצמו איטי יותר. שיטה זו מתאימה יותר לנשים וגברים שלא רוצים לגלח את שיער הראש הקדמי בתהליך ההשתלה, ולגברים ונשים שזקוקים למילוי באזורים דלילים בשיער. ההשתלה מתבצעת בתוך השיער בינות השערות הקיימות ולכן השיטה מאפשרת לא לגלח את כל שיער הראש.  

אמנם השתלת שיער בישראל יקרה יותר בהשוואה להשתלות שיער בטורקיה, אך כאן נגמרים החסרונות ומתחילים למלא את טור היתרונות. בעוד שבטורקיה ובמדינות אחרות הטיפול יכול להתבצע על ידי טכנאים, השתלת שיער בישראל מתבצעת  אך ורק על ידי רופאים ישראלים. על טיפולי השתלות שיער בחברת איילת גייר מפקחים המנהל הרפואי הארצי  ורופא העור ד״ר בן בוגן. בנוסף, יש לנו רופאי עור נוספים בצוות אשר עוזרים בתהליך המעקב אחר כל המושתלים שלנו,. ואליהם מצטרפים רופאים ישראלים בוגרי בתי ספר לרפואה בארץ ובעולם שהתמחו בהשתלות שיער בקליניקות מובילות.

בסוף הטיפול חוזרים לנוח בבית שלכם כאן בישראל, ובמקרים הנדירים של סיבוכים או צורך במעקב צמוד, לא צריך להאריך את השהות בחו״ל ולהוציא כספים נוספים על טיסות, הכל נעשה בארץ במרחק נסיעה. 


איילת גייר השתלת שיער

השתלת שיער בטורקיה

טורקיה הפכה למעצמה בקנה מידה עולמי להשתלות שיער וגם הישראלים נוהרים לאיסטנבול כדי לבצע השתלת שיער במחירים ללא תחרות. היצע המרפאות הפרטיות שמציעות מחירים מצחיקים גבוה במיוחד, והמוח האנושי מסתכל יותר מדי על המחיר ופחות מדי על שאר הדברים. בחברת איילת גייר מסתכלים על הכל ב-360 מעלות כדי להרכיב עבור הלקוחות חבילה משתלמת במרפאות מתקדמות, כשהצוות דואג לבצע עמכם תיאום ציפיות בנוגע לאפשרויות העומדות בפניכם, והתוצאות הצפויות. 

השתלת שיער בטורקיה דרך חברת איילת גייר מתבצעת בשיתוף צמוד עם חברה טורקית אשר מספקת את כל השירותים בזמן השהות של הלקוחות בטורקיה. ההשתלות מבוצעות ב-"אקדמיק אסתטיק", להם מחלקה מובילה להשתלות שיער שפועלת באיסטנבול עם מיטב המשתילים בטורקיה. לחברת איילת גייר צוות משתילים קבוע אשר נבחרו אחד אחד להיות צוות המשתילים ללקוחות הישראלים שלה. השתלות שיער בטורקיה באמצעות חברת איילת גייר נעשות בכול השיטות, FUE ,DHI והשתלת גבות וזקן. 
היתרון המשמעותי ביותר להשתלת שיער בטורקיה הינו המחיר האטרקטיבי והזול. ועדיין יש להישמר מאוד בבחירה ולא להתפתות למחירים זולים מאוד, כיוון שרמות הביצוע משתנות בהתאם.
בחברת איילת גייר מבצעים השתלות ברמת בוטיק ולא בקליניקות המוניות. כל מטופל מקבל את מקסימום תשומת הלב וכל הלקוחות, גם אלו שביצעו השתלת שיער בישראל וגם אלו שעברו השתלה בטורקיה מקבלים את המעטפת המלאה של חברת איילת גייר פה בישראל - לצאת להשתלת שיער בטורקיה עם אבא ואמא בישראל. 


השתלת שיער סינתטי בחברת איילת גייר

השתלת שיער סינתטי נחשבת לדור החדש של השתלות השיער, והיא עומדת לרשותם של גברים ונשים שלא יכולים להסתייע בטיפולי השתלות שיער טבעי.
השתלת שיער טבעי יכול להתאים לגברים או נשים ממגוון רחב של סיבות או העדפות ולכן השתלת שיער סינתטי, אשר לא מתבססת של השיער הטבעי של המטופלים מהווה פתרון.
השערה המושתלת מיוצרת מתרכובת כימית בשיטת ביו-פייבר והמראה שמתקבל הוא טבעי ושופע. השיער הסינתטי שמושתל הוא בעל תאימות ביולוגית גבוהה וזהה לשיער הטבעי. אורך חיי השיער הסינתטי הוא כעשר שנים, והוא בעל רכות וגמישות רבה. ניתן לבחור בין 12 גוונים של שיער כך שישתלב עם השיער הטבעי. השיער הסינטטי מגיע בכל גווני החום והשחור, בלונדיני, מאפיר ולבן, ובמרקם חלק, גלי או מתולתל. ניתן לבחור בין שלושה אורכים: 15 ס״מ, 30 ס״מ ו-45 ס״מ. שיער סינטטי ניתן לשטוף, לחפוף ולייבש עם פן, ולצבוע ממש כמו שיער רגיל. השתלת שיער סינטטי אינה כרוכה בכאב ועם החלמה מהירה.

השתלת שיער בגבות ובזקן

הגבות והזקן יוצרים מסגרת לפנים, והם תלויים בטרנדים אופנתיים. אם תסתכלו על תמונות של נשים על פי עשורים, תראו איך פעם הן אוהבות גבות דקיקות, פעם עבות, פעם שפיציות ופעם מעוגלות, ובכל פעם השערות נמרטות שוב ושוב על פי צו האופנה. בשלב מסוים הגבה מאבדת מצורתה המקורית ולעיתים אף נותרת ללא שיער כלל, והפתרונות שהיו קיימים לכך עד היום היו צביעה בעיפרון, קעקוע, איפור קבוע, ועוד. היום ניתן להשתיל שיער טבעי וליצור מבנה גבה מחודש בלקיחת שיער דקיק מהראש. 

והזקן? גברים שמעוניינים בשיער זקן ושפם מלא וטבעי אך כשהם מנסים לגדל יש שיער דליל ואזורים קרחים - השתלת שיער בזקן היא בדיוק עבורכם! 

הליך של השתלת שיער בגבות ובזקן מבוצע ממש כמו הליך של השתלת שיער בראש. 

השתלת שיער איילת גייר

טיפולי שימור שיער

חברת איילת גייר מציעה ללקוחותיה טיפול בפלזמה עשירה בטסיות - Platelet Rich Plasma, ובקיצור PRP-PRGF. כאן מדובר בטיפול בטסיות שדורש טיפולים חוזרים ומסייע לעצירה של נשירת שיער בנשים ובגברים.

זהו טיפול משמר שיער מתחום הרפואה המשקמת. הרופא המטפל מזריק טסיות מפלזמת הדם של המטופל או המטופלת עצמם. בשלב הראשון, ממש כמו בבדיקת דם, הרופא ייקח כ-20 מ״ל דם מהווריד. המבחנה מוכנסת לצנטריפוגה שמפרידה את מרכיבי הדם ואת פלזמת הדם מזריקים לקרקפת, והתהליך הזה מוביל להתחדשות רקמות, הפחתת דלקות, ושיפור בהתקרחות. 

אחרי טיפול PRGF משתפר יחס צפיפות השיער לקוטר, כמו גם כמות השערות החזקות לעומת הפלומתיות. מחקרים מראים שהטיפול מוביל לצמיחת כלי דם חדשים מסביב לזקיקי השיער, כך שהזנת השורשים משתפרת, וכך גם ההתפתחות של שיער בריא. את הטיפול מבצע רופא בלבד שמזריק את הפלזמה במחט בעלת שישה ראשים דקיקים. אזורי ההזרקה נקבעים לפי אבחון האזורים שזקוקים לשימור ולשיקום, ולא באופן אקראי. 

בנוסף, חברת איילת גייר בשיתוף עם רופאי העור שלה, בנו פרוטוקול שימור שיער שמותאם למגוון מצבים, גילאים, סוג שיער ותופעות של נשירה. כל הלקוחות של החברה, אלו המגיעים לייעוץ ראשוני להשתלות וטיפולי שימור והן לקוחות שכבר עברו השתלות או טיפולים יקבלו את מלוא המידע בשיחה אישית ובייעוץ פרונטלי ויהנו מייעוץ אמיתי בשילוב של כל האמצעים האפקטיביים שקיימים היום בעולם לטיפול בשיער. 

היתרונות של השתלת שיער ושימור בחברת איילת גייר

פריסה ארצית: חברת איילת גייר מפעילה ארבעה סניפים בישראל, כך שתמיד תוכלו למצוא את הקליניקה שקרובה אליכם - בתל אביב, בחיפה, בבאר שבע או בגדרה. בכל אחד מהסניפים תוכלו לקבל ייעוץ בנוגע להשתלת שיער בישראל או בטורקיה.

ניסיון: איילת גייר מנהלת ומלווה אנשים בתחום הרפואה האסתטית כבר יותר מ-25 שנה, תוך כדי ביצוע אבחון מקיף על ידי רופאי החברה, תיאום ציפיות מדוקדק, פיקוח ואחריות רפואית. 

שירות: אנחנו מכירים את זה מתחומים אחרים שבהם השירות מסתיים ברגע ששילמתם עבור המוצר או השירות, אבל בחברת איילת גייר מדובר בחוויה אחרת לגמרי. הליווי לא מסתיים בסיום הטיפול או המעקב לאחר שנה. הצוות קשוב ומוכן לכל שאלה בכל זמן לאורך כל התהליך הממושך. 
כפי שאיילת גייר אומרת – אנחנו עסק של לקוחות מרוצים. 

בית אחד לכל טיפולי השיער: לא משנה מהו הטיפול שלו אתם זקוקים - השתלת שיער בישראל, השתלת שיער בטורקיה, טיפולי שימור שיער, טיפולי שיקום, השתלת שיער גברים או נשים, גבות או זקן - בחברת איילת גייר מספקים קשת פתרונות להכל. 

איילת גייר השתלת שיער שאלות ותשובות

מהי חברת איילת גייר - החברה הבין-לאומית להשתלת שיער?

חברת איילת גייר מספקת שורה ארוכה של פתרונות בתחום השתלות שיער, טיפולי שימור שיער, ושיקום שיער - הכל תחת קורת גג אחת. לאיילת גייר ניסיון של יותר משני עשורים בתחום האסתטיקה הרפואית, עם התמחות בתחום השתלות שיער עם הרופאים הטובים ביותר בארץ ובחו״ל

מה ההבדל בין השתלת שיער בטורקיה להשתלת שיער בישראל?

גם בישראל וגם בטורקיה השתלת שיער באמצעות איילת גייר נעשית במתקנים המתקדמים ביותר ובטכנולוגיות החדישות ביותר. לכל מיקום יש יתרונות וחסרונות, טורקיה מנצחת בתחרות על המחיר, אך להשתלות שיער בישראל יתרון הביצוע ע"י רופא והאפשרות לנהל מעקב צמוד יותר לאורך תקופה ממושכת בשל הקרבה לבית . נציגי איילת גייר ישמחו להרחיב על ההבדלים ולבנות עבורכם את החבילה המתאימה לכם. 

האם חברת איילת גייר מספקת גם פתרונות לשימור השיער?

בהחלט כן, חברת איילת גייר מספקת פתרונות לכל מה שקשור בשיער, גם טיפולי שימור. תוכלו לקרוא בסקירה המלאה על טיפולי PRP - PRGF, הזרקת פלזמת הדם לקרקפת. 

למה דווקא חברת איילת גייר להשתלות שיער?

איילת גייר מספקת פתרונות השתלת שיער, שימור שיער ושיקומו, טיפולים לגברים ולנשים, השתלת גבות והשתלת זקן, עם ניסיון של יותר מ-25 שנה בתחום הרפואה האסתטית. החברה פועלת בארבעה סניפים בישראל - אשקלון, באר שבע, חיפה ותל אביב, ונציגיה המקצוענים יערכו שיחת ייעוץ מדוקדקת, אבחון על ידי רופא, תיאום ציפיות לקראת התוצאות, וליווי לאורך כל הדרך, גם לאחר בדיקת הביקורת לאחר שנה מההשתלה. 

מידע נוסף על השתלות שיער

השתלת שיער בישראל - כל מה שחשוב לדעת

בשנים האחרונות עולה מספר הקליניקות שמבצעות השתלת שיער בארץ ומתחרות בהשתלות בחו״ל. יש לכך לא מעט יתרונות וגם כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב - מדריך

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה של השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, מה כלול בחבילה, למה לשים לב...

על הרצפה ועל הכרית: כל הפתרונות לנשירת שיער

התקרחות היא בעיה רווחת בקרב הישראלים. מה ההבדל בין נשירת שיער אצל נשים לעומת נשירת שיער אצל גברים, איזה טיפולים קיימים, איך בוחרים בין השתלת שיער או...