דלג לתוכן
אמריקן לייזר הסרת שיער

אמריקן לייזר הסרת שיער

אמריקן לייזר - American Laser היא מהרשתות המובילות לטיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים ולנשים. אילו טיפולים מציעה אמריקן לייזר מחירים של הטיפולים, מי המטפלים והיכן יש לאמריקן לייזר סניפים?

אמריקן לייזר: הסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת

רשת אמריקן לייזר היא מהרשתות המובילות בתחום האסתטיקה. הרשת מתמחה בטיפולי הסרת שיער עד לתוצאה הרצויה לנשים ולגברים כמעט בכל אזורי הגוף. באמריקן לייזר מקיימים קשרים מקצועיים עם מרכזים רפואיים יוקרתיים בחו”ל על מנת ללמוד כל הזמן שיטות חדשות שמתאימות לטכנולוגיה שכל הזמן מתקדמת. עוד לפני שתתחייבו על טיפול כלשהו תקבלו ייעוץ מפורט, לאחר מכן טיפול בפיקוח רפואי ומקצועי, והכול בחדרי טיפול משוכללים ומרווחים.

איך מתבצע טיפול הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר היא השיטה הנוחה והיעילה ביותר להסרת שיער מיותר לאורך זמן. התוצאה שמתקבלת אסתטית ונעימה לעין, ואין צמיחה שמרגישה קוצנית כפי שקורה לאחר גילוח. פרק הזמן בין הטיפולים ארוך יותר לעומת הסרת שיער בשעווה, והתוצאות נשמרות לזמן ממושך. ברשת אמריקן לייזר משתמשים במגוון מכשירים להסרת שיער, כך שניתן להתאים לכל לקוחה ולקוח תוכנית טיפולים בהתאמה אישית לפי צבע העור, צבע השערה, צפיפות השערה, עובי השערה, וגודל האזור שממנו מסירים שיער כדי להגיע לתוצאה המיטבית. 

האם הסרת שיער באמריקן לייזר מתאימה לכולם?

הסרת שיער בלייזר מתבססת על הניגוד שבין צבע השיער שאותו רוצים להסיר לבין צבע העור. לכן אנשים עם צבע שיער בהיר מאוד ככל הנראה לא יוכלו לבצע הסרת שיער. מנגד בעלי שיער כהה ועור בהיר יהנו מטיפול אפקטיבי יותר. ייתכן שגם אנשים עם שיער ועור כהים מאוד לא יתאימו לטיפול הסרת שיער בלייזר. למרות זאת, המכשור ברשת אמריקן לייזר מתאים לטווח רחב מאוד של גוונים ומתאים גם לבעלי עור בהיר וגם לעור כהה, ואפילו לשיער פלומתי דק או בינוני. ויש כמובן גם מגבלות אחרות שלא קשורות לצבע העור, כמו למשל זמן הריון והנקה, מחלות מסוימות, שימוש בתרופות מסוימות שיש להמתין עד לסיום הטיפול התרופתי, ועליכם להיות מעל גיל 18, או להציג אישור מההורים אם חציתם את גיל 16. 

מדוע צריך סדרת טיפולים ולא לסגור הכול בטיפול אחד?

השיער צומח במחזוריות ולא כל השערות צומחות בו זמנית. בזמן הטיפול רק השערות שבשלב הצמיחה מושפעות מקרני הלייזר. יש לבצע מספר טיפולים כדי לנטרל את כל זקיקי השיער באזור הטיפול. זו גם הסיבה שבגללה לא תראו תוצאות מלאות לאחר הטיפול הראשון או השני. בנוסף, לכל גוף מאפיינים שונים, כלומר שני אנשים שירצו להסיר שיער באותו האזור עשויים להגיע לתוצאות הסופיות לאחר מספר טיפולים שונה. 

 

מה עוד משפיע על מספר טיפולי הסרת שיער בלייזר?

האזור שבו מתבצע הטיפול, גודלו, צפיפות, עובי, וצבע השיער, גוון העור, הורמונים, נטילת תרופות, ואפילו מתח נפשי. גם הסרת שיער בשיטות אחרות שכבר נעשתה עשויה להשפיע על מספר הטיפולים, כמו שעווה, גילוח, ומריטה. כשמגיעים לייעוץ ברשת אמריקן לייזר ניתן להעריך כמה טיפולים יידרשו, אך לא ניתן לתת מספר ודאי ומדויק. בחלק מהמקרים יהיה צורך בטיפולי תחזוקה. 

באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער בלייזר?

אין כמעט מקום שממנו לא ניתן להסיר שיער. רשת אמריקן לייזר מבצעת הסרת שיער בכל אזורי הרגליים וכפות הרגליים, בכל חלקי היד וגב כף היד, בכתפיים, בגב, בעורף, בבטן ובחזה, שכמות, בתי השחי, כל אזורי הישבן, סביב הפטמות, ובצוואר. גם בפנים ניתן לעשות הסרת שיער באמריקן לייזר, כמו למשל שפם, אוזניים, בין הגבות ומעליהן, סנטר, פאות, רקות, לחיים, מצח, אף, וצדי הלסת. 

אין כמעט אישה שלא מכירה את התהליך המתיש של הסרת שיער. בכל חודש מחדש צריך למרוט שיער בשעווה או באמצעות מכונה מכאיבה. כיום רוב הנשים שמעוניינות להסיר שיער בוחרות בהסרת שיער בלייזר הודות למהירות, הנוחות, והתוצאות המרשימות. הטיפולים הפופולריים ביותר הם הסרת שיער בתי השחי, המפשעות, הידיים והרגליים. 

ומה באשר לגברים? חלק נכבד מלקוחות אמריקן לייזר הם גברים שמעוניינים להיפטר משיער גוף מיותר. ברוב המקרים מדובר בהסרת שיער מהגב כולו, בבטן ובחזה. גברים שעשו הסרת שיער מספרים שהמראה החדש העניק להם תחושות נוחות וביטחון עצמי גבוה יותר להיות חשופים בבגד ים, עם גופיה במכון הכושר, עם חולצה מבלי ששיער מבצבץ מהצווארון, וללכת עם חולצה פתוחה. 

זה כואב? יש תופעות לוואי?

לא נשקר, טיפול הסרת שיער בלייזר אינו נטול כאבים לחלוטין. אבל מי שכבר התנסה או התנסתה בשעווה ובמריטות יכולים להעיד שזה הרבה פחות כואב. גם מערכת הקירור של המכשירים שבהם משתמשים בסניפי אמריקן לייזר מסייעת להפחתת הכאב. באזורים גדולים או רגישים ניתן להשתמש במשחה מאלחשת. תופעות לוואי כמו אדמומיות או נפיחות מקומית חולפות מעצמן בתוך שעה מהופעתן. במקרים נדירים הנפיחות עוברת לאחר מספר ימים, וכן תופעות כמו היפו או היפר פיגמנטציה. 

מי עושה את הטיפולים ברשת אמריקן לייזר?

טיפולי הסרת שיער ברשת אמריקן לייזר ניתנים על ידי מטפלים ומטפלות מוסמכים. חלק מהמטפלים מחזיקים ברישיון משרד הבריאות לעסוק ברפואה ואחרים בעלי תעודת רופא מחו”ל. כל מבצעי הטיפולים בעלי הכשרה, ניסיון, וידע מעשי בטיפולי הלייזר בטכנולוגיות שמציעה הרשת. 

אמריקן לייזר סניפים

אמריקן לייזר מפעילה 17 סניפים בפריסה ארצית רחבה. לצד סניפי אמריקן לייזר שפועלים במקומות מרכזיים כמו תל אביב, קניון איילון, אמריקן לייזר ירושלים, אמריקן לייזר קריון, בחיפה, פתח תקווה, הרשת מפעילה סניפים גם בטבריה שבצפון ובאר שבע שבדרום. הסניפים פועלים בשעות נוחות, חלקם עד 22:00 בימי חול, ורובם פועלים גם בשישי עד שעות הצהריים. 

אמריקן לייזר מחירים: כמה זה עולה?

עלות הסרת שיער בלייזר נקבעת באופן אישי עבור כל מטופל ומטופלת. המחיר משתנה בהתאם לאזורים שבהם מעוניינים לבצע את ההליך, כמות האזורים, ומבצעים שנהוגים מעת לעת ברשת אמריקן לייזר. הסרת שיער באזור קטן בודד יכולה לעמוד על כמה מאות שקלים, לעומת אזורים גדולים כמו רגליים, ידיים, חזה ובטן, עשויים להגיע ל-2,000 עד 4,500 שקלים לאזור. הסרת שיער בכל הגוף תגיע ל-13 אלף עד 15 אלף שקלים. בכל מקרה, ייעוץ ראשוני והערכה מקצועית להצעת הטיפול ניתנים ללא עלות ומבלי להתחייב. לאמריקן לייזר מבצעים מעת לעת, כמו חבר מביא חבר, אזור נוסף בהנחה, וטיפולים ללא הגבלה עד ההגעה לתוצאה הרצויה. 

אמריקן לייזר - שאלות ותשובות

למי מתאימים טיפולי הסרת שיער בלייזר?

טיפולי הסרת שיער של אמריקן לייזר מתאימים לכל גבר או אישה שמעוניינים להיפטר משיער גוף מיותר. הטיפולים הנפוצים לגברים הם בכל אזור הגב, בבטן ובחזה, ונשים נוהגות להסיר שיער בבתי השחי, המפשעות, הידיים והרגליים. תוכלו לקרוא את כל המידע על אמריקן לייזר בכמהזה אסתטיקה.

כמה טיפולים צריך עד התוצאה הרצויה באמריקן לייזר?

מספר הטיפולים מושפע מהאזור שבו מתבצע הטיפול, גודלו, צפיפות, עובי, וצבע השיער, גוון העור, הורמונים, נטילת תרופות, ואפילו מתח נפשי. כשמגיעים לייעוץ ברשת אמריקן לייזר ניתן להעריך כמה טיפולים יידרשו, אך לא ניתן לתת מספר ודאי ומדויק. בחלק מהמקרים יהיה צורך בטיפולי תחזוקה. 

אמריקן לייזר סניפים - היכן עושים טיפולים?

אמריקן לייזר מפעילה 17 סניפים בפריסה ארצית רחבה. הרשת פועלת במקומות מרכזיים כמו תל אביב, קניון איילון, ירושלים, חיפה, ופתח תקווה, בכל אזור שבין טבריה שבצפון ובאר שבע שבדרום. הסניפים פועלים בשעות נוחות, חלקם עד 22:00 בימי חול, ורובם פועלים גם בשישי עד שעות הצהריים. 

אמריקן לייזר מחיר - כמה זה עולה?

המחיר נקבע באופן אישי עבור כל לקוחה ולקוח, בהתאם לאזורים שבהם מעוניינים לבצע את ההליך, מספר האזורים, ומבצעים שנהוגים מעת לעת ברשת אמריקן לייזר. אמריקן לייזר מציעים תוכנית עם טיפולים ללא הגבלה. ייעוץ ראשוני והערכה מקצועית ניתנים ללא עלות או התחייבות. 

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל...

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר