דלג לתוכן
אמישראגז חשמל

אמישראגז חשמל

קבוצת האנרגיה אמישראגז הרחיבה את השירותים שלה ותכלול מעכשיו גם אספקת חשמל ביתי. הצטרפותה של אמישראגז לרפורמת החשמל מעניקה לצרכנים את האפשרות לעבור לחברה ולקבל הנחה קבועה בחשבון החשמל או להצטרף לחבילה משולבת המכילה הטבות גם בחשבון הגז.

אמישראגז חשמל: ספקית החשמל החדשה בשוק

שוק החשמל השתנה רבות בעשור האחרון בעקבות הרפורמה ויישומה, אשר הביאה איתה הפרטה ומחיקת הבלעדיות של חברת החשמל. את השינוי העיקרי רואים הצרכנים הפרטיים בשנה האחרונה, כאשר תחום שיווק החשמל נפתח לתחרות ומאפשר לחברות שונות לקבל רישיון לאספקת חשמל ושיווקה. אחת מהחברות שקיבלו לאחרונה אישור ונכנסת לתחום היא חברת אמישראגז. 

אמישראגז אולי מוכרת לרובכם משירותי הגז השונים שהיא מספקת. החברה שנוסדה בשנת 1949 ומציעה מגוון פתרונות אנרגיה ללקוחות פרטיים ולעסקים כמו: גגות סולריים, דודי שמש וחשמל, גז טבעי, גז לבישול, טעינה לרכבים חשמליים ועוד, צירפה לשירותיה גם חשמל ביתי במחיר מוזל עם הנחה בחשמל של 7%-6.5%. חבילות חשמל אלה מעניקות ללקוחות אפשרות להפחתת עלויות וחיסכון בהוצאות הבית.

אמנם חברת אמישראגז מספקת חשמל לצרכנים, אך כמו עם שאר החברות בשוק, מי שתמשיך להיות אחראית על רשת החשמל, על המונה הביתי, על טיפול בתקלות ועל הולכת החשמל היא חברת החשמל. אז אם בשכונה שלכם שבה כל בית מחובר לחברה אחרת, תהיה הפסקת חשמל, גם לכם תהיה ורק גורם אחד, ממוקד 103, יטפל בה.

חבילות חשמל אמישראגז חשמל

חבילת חשמל אמשירגאז לחיסכון בחשמל בכל שעות היום ובכל ימות השבוע

הנחה קבועה בכל ימות השבוע ולכל שעות היממה
6.5% הנחה קבועה
7% הנחה קבועה ללקוחות אמישראגז
%7 - %6.5 הנחה

פרטים נוספים:

  • יש צורך במונה חכם
  • הטבות למנויים על החשמל והגז

איך ניתן להצטרף לאמישראגז חשמל ולקבל הנחה בחשבון החשמל?

במצב הקיים לא כל משק בית יכול לעבור מחברת החשמל לספקית חשמל אחרת וזאת בגלל מה שנדרש לצורך המעבר. הניוד לאספקת חשמל של חברת אמישראגז, מחייב מונה חכם, שנכון לשנת 2023 לא מותקן בכל בית. 

המונה החכם מאפשר מדידה של  צריכת החשמל הביתית באופן רצוף ותקשורת דו-כיוונית, של ספק- לקוח, כך שהמידע נשמר ומועתק לחשבון החשמל. המונה החכם מאפשר מבט ושליטה על צריכת החשמל של הלקוח הפרטי ובקרה וניהול של האספקה במכלול הארצי. חברת החשמל עובדת על פריסת והתקנת מונים אלה כשהמטרה העיקרית היא להגיע לכל בית בישראל תוך מספר שנים, אם כי כרגע המונים החכמים קיימים רק בחלק מהבתים והדירות החדשות. 

ברצונכם לדעת האם קיים בביתכם מונה חשמל חכם? תוכלו לבדוק זאת בארון החשמל, בחשבון החשמל או באמצעות בדיקה אונליין באתר חברת החשמל, בלחיצה כאן. במידה וכן, תוכלו להשאיר פרטים לנציג מחברת אמישראגז שיצרף אתכם לאחד ממסלולי החברה בחיבור מרחוק (ללא התקנות או טכנאי).

במידה ואין לכם, תוכלו לבקש ישירות מחברת החשמל החלפת מונה תמורת תשלום של חד פעמי של כ- 274 ₪ (ללא קשר לתוכנית הפריסה של חברת החשמל). חשוב לדעת שזהו אינו תהליך מהיר במיוחד- ההתקנה וההחלפה אמורה להתבצע עד 60 יום, כאשר לאחר מכן יש לחכות 30 ימים נוספים כדי שיהיה ניתן לנייד את המונה לחברה הרצויה. 

איזה מסלולי חשמל מציעה חברת אמישראגז?

לעומת חברות אחרות שמחלקות את ההנחות על החשמל לפי מסלולי צריכה ובין שעות מסוימות, חברת אמישראגז מציעה הנחה קבועה של 7%-6.5% בכל שעות היום, ללא חלוקה לזמנים וללא התניות שונות, זאת כדי שהלקוח לא יצטרך לחשב מתי הכי משתלם לו להשתמש בחשמל, אלא לקבל הנחה כוללת. ההנחה של 7% מיועדת ללקוחות הגז של אמישראגז כמפורט מעלה. 

אמישראגז חשמל: שאלות תשובות

איך ניתן לדעת אם אפשר לעבור לאמישראגז חשמל?

במידה וברשותכם מונה חשמל חכם, המעבר לאמישראגז חשמל יכול להתבצע בקלות באופן וירטואלי וללא צורך בטכנאי! במידה ולא, תצטרכו להזמין מחברת החשמל החלפה של המונה הקיים במונה חכם, תמורת תשלום חד פעמי, ולאחר תקופת המתנה מסוימת תוכלו להתנייד לאספקת חשמל של אמישראגז.

כמה עולה שירות החשמל של אמישראגז?

הצטרפות לאספקת החשמל של אמישראגז תקנה הנחה קבועה של 7%-6.5% על החשמל שמשק הבית צורך. ההנחה ניתנת על כל שעות היממה וללא התניות והגבלות על שעות צריכה.

מי מטפל במקרה של תקלה באספקת החשמל?

רפורמת החשמל אמנם פתחה את המשק לתחרות אך השאירה את האחריות על תשתית החשמל בידי חברת החשמל ובמקרים של תקלות בחשמל או הפסקות חשמל נציגי חברת החשמל האם אלה הממונים על הטיפול. לכן, כפי שנהוג גם היום הפניה והמענה במקרה של תקלה יהיה למוקד 103. 

חשמל אמישראגז חשמל חוות דעת, ביקורת והמלצות