דלג לתוכן

יצרני מכשירי סלולר

להשוואת מחירים >

LG

בסקירה הבאה תמצאו את כל המידע על המכשירים הסלולריים של LG הנמכרים בישראל: מפרט על המכשירים, השוואת מחירים, היכן ניתן לרכוש מכשירי LG ועוד

Apple iPhone

כל הפרטים על דגמי האייפון של חברת אפל בסקירה שלפניכם: מחירים ומפרטים של מכשירי אייפון, היכן ניתן לרכוש אותם וכמה זה יעלה לכם.

Samsung

בסקירה הבאה תוכלו לקבל את כל המידע על המכשירים הסלולריים של סמסונג. כל הפרטים על מכשירי סמסונג גלקסי כולל מפרטים, מחירים ואפשרויות רכישה.

Xiaomi

בסקירה הבאה מידע ופירוט על מכשירי הסלולר של חברת Xiaomi. מחירים, מפרטים והיכן ניתן לרכוש סמארטפונים מבית שיאומי.

השוואת מחירים - מכשירי סלולר

לא רוצה לבחור? אפשר לשלוח את הפרטים לנציגי כל החברות בלחיצת כפתור!

השוואת מחירים - מכשירי סלולר ‏()‏

מיון לפי:

סינון לפי
מיון לפי

מכשירי סלולר שאלות ותשובות

איזה מכשירי סלולר אפשר לקנות בישראל?

בישראל מוצע מגוון רחב של מכשירים סלולריים, החברות הפופולאריות הן כמובן אפל (עם האייפון), סמסונג, LG, וואווי ושיאומי. ניתן לרכוש כיום גם מכשירים תומכי דור 5.

איפה הכי טוב לרכוש מכשיר סלולר?

מכשירים סלולריים ניתן לקנות בחנויות פרטיות, ברשתות הגדולות ובחברות הסלולר, אנו ממליצים לכם להשוות מחירים לפני שאתם בוחרים, ייתכן והשוואה תוכל לחסוך לכם כסף רב. מוזמנים אלינו לכמהזה להשוות ולחסוך.

אילו חברות תקשורת מוכרות סמארטפונים?

ישנן לא מעט חברות תקשורת שמוכרות מכשירי סלולר חכמים, ביניהן: פלאפון, פרטנר, סלקום, הוט מובייל, רמי לוי תקשורת וחברת בזק.

האם יש קשר בין רכישת מכשיר סלולרי לחבילת סלולר?

אין קשר חוזי בין רכישת סמארטפון להצטרפות לחבילת סלולר, ואסור לכרוך את העסקאות הללו אחת בשניה. עם זאת, אנו בכמהזה ממליצים שאם החלטתם לרכוש מכשיר חדש אולי זה הזמן גם להשוות מחירי חבילות סלולר, להוזיל ולחסוך :)