מכשירי LG

בסקירה הבאה תמצאו את כל המידע על המכשירים הסלולריים של LG הנמכרים בישראל: מפרט על המכשירים, השוואת מחירים, היכן ניתן לרכוש מכשירי LG ועוד
LG Velvet

LG Velvet

משווק בחנויות פרטיות וב:
LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

משווק בחנויות פרטיות
LG Stylus2

LG Stylus2

משווק בחנויות פרטיות
LG K10

LG K10

משווק בחנויות פרטיות


*חברת LG הודיעה היום ה-5/4/2021 על תהליך סגירת עסקי הסלולר שלה, התהליך יסתיים ב-31/7/2021. הטלפונים הנמצאים במלאי נכון לימים אלו זמינים, וחברת LG תמשיך לספק שירותי תמיכה ועדכוני תוכנה ללקוחותיה למשך התקופה הקרובה*

LG הידעת? 

מיצרנית תמרוקי נשים לקונצרן ענק של למעלה מ-60 חברות

מתי ואיפה? 
קונצרן LG נוסד בשנת 1947 בקוריאה הדרומית בידי קוּ אין הוי כחברת כימיקלים המייצרת מוצרי טיפוח, תחילה תחת השם Lak-Hui שבהמשך הפכה ל Lacky . שם החברה הוא למעשה ראשי התיבות של שתי חברות בבעלות הקונצרן, אשר התאחדו בשנת 1958 Lacky וחברה לייצור פלסטיק בשם Goldstar.

תחומי פעילות? 
לקונצרן LG כ-60 יחידות עסקיות המספקות שירותים ומייצרות סחורות במגוון קטגוריות כגון מכשירי חשמל ביתיים, מוצרי תקשורת ואלקטרוניקה, סמארטפונים וטאבלטים, כונני DVD, כימיקלים, רכיבי מכוניות, אנרגיה סולארית, מיזוג אוויר ועוד.

מדהים לדעת! 
• LG  היא חברה חלוצית בדרום קוריאה ולזכותה נרשמו מספר הישגים ביניהם: מקלט הרדיו, המקרר, מכונת הכביסה והטלוויזיה הראשונים מתוצרת קוריאה.  
• כדי לבדוק את עמידותם של הסמארטפונים בכיס המכנסיים האחורי, במפעל LG "מעסיקים" אגן רובוטי לבוש ב ג'ינס ליוויס 501 אורגינאלי (!!), אשר מתיישב על סמארטפונים ללא הפסקה בזה אחר זה.

 

הסמארטפונים של LG? 
בשנת 2009 השיקה LG את הסמארטפון הראשון שלה LG Eve , מבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד. כיום יש משווקות ארבע סדרות עיקריות מבית LG, כאשר בכל סדרה יש כמה דגמים לבחירה בהתאם לביצועים ולמחיר: סדרת G, סדרת V, סדרת ThinQ וגם Stylus2.


להשוואת מכשירי סלולר

יצרני מכשירים נוספים:

LG

Samsung

Xiaomi

Apple iPhone