דלג לתוכן
LG

מכשירי LG

בסקירה הבאה תמצאו את כל המידע על המכשירים הסלולריים של LG הנמכרים בישראל: מפרט על המכשירים, השוואת מחירים, היכן ניתן לרכוש מכשירי LG ועוד

LG Velvet
LG Velvet

משווק בחנויות פרטיות

LG V40 ThinQ
LG V40 ThinQ

משווק בחנויות פרטיות

LG Stylus2
LG Stylus2

משווק בחנויות פרטיות

LG K10
LG K10

משווק בחנויות פרטיות

*חברת LG הודיעה היום ה-5/4/2021 על תהליך סגירת עסקי הסלולר שלה, התהליך יסתיים ב-31/7/2021. הטלפונים הנמצאים במלאי נכון לימים אלו זמינים, וחברת LG תמשיך לספק שירותי תמיכה ועדכוני תוכנה ללקוחותיה למשך התקופה הקרובה*

LG הידעת? 

מיצרנית תמרוקי נשים לקונצרן ענק של למעלה מ-60 חברות

מתי ואיפה? 
קונצרן LG נוסד בשנת 1947 בקוריאה הדרומית בידי קוּ אין הוי כחברת כימיקלים המייצרת מוצרי טיפוח, תחילה תחת השם Lak-Hui שבהמשך הפכה ל Lacky . שם החברה הוא למעשה ראשי התיבות של שתי חברות בבעלות הקונצרן, אשר התאחדו בשנת 1958 Lacky וחברה לייצור פלסטיק בשם Goldstar.

תחומי פעילות? 
לקונצרן LG כ-60 יחידות עסקיות המספקות שירותים ומייצרות סחורות במגוון קטגוריות כגון מכשירי חשמל ביתיים, מוצרי תקשורת ואלקטרוניקה, סמארטפונים וטאבלטים, כונני DVD, כימיקלים, רכיבי מכוניות, אנרגיה סולארית, מיזוג אוויר ועוד.

מדהים לדעת! 
• LG  היא חברה חלוצית בדרום קוריאה ולזכותה נרשמו מספר הישגים ביניהם: מקלט הרדיו, המקרר, מכונת הכביסה והטלוויזיה הראשונים מתוצרת קוריאה.  
• כדי לבדוק את עמידותם של הסמארטפונים בכיס המכנסיים האחורי, במפעל LG "מעסיקים" אגן רובוטי לבוש ב ג'ינס ליוויס 501 אורגינאלי (!!), אשר מתיישב על סמארטפונים ללא הפסקה בזה אחר זה.

 

הסמארטפונים של LG? 
בשנת 2009 השיקה LG את הסמארטפון הראשון שלה LG Eve , מבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד. כיום יש משווקות ארבע סדרות עיקריות מבית LG, כאשר בכל סדרה יש כמה דגמים לבחירה בהתאם לביצועים ולמחיר: סדרת G, סדרת V, סדרת ThinQ וגם Stylus2.