דלג לתוכן
Huawei

מכשירי Huawei

בסקירה הבאה כל המידע על המכשירים הסלולריים של וואווי: דגמים, מפרטים ומחירים. סמארטפונים מבית HUAWEI יצרנית מכשירי סלולר מסין.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

משווק בחנויות פרטיות

Huawei הידעת? 

עם הון התחלתי של 11,000 ₪ לענקית התקשורת הסינית

מתי ואיפה?
וואווי הסינית נוסדה בשנת 1987 בידי רן ג'נגפיי בן ה-42 בעיר שנג'ן בדרום סין, שעד לפני 30 שנים היתה כפר דייגים "קטן" (30,000 תושבים) אשר הפך לעיר בת 10 מיליון תושבים ולמשכנן של ענקיות היי טק בינלאומיות. 

תחומי פעילות 
בתחילה וואווי מכרה מרכזיות פרטיות ורק בהמשך בשנת 2009 החלה גם בייצור טלפונים סלולריים ומכשירי טלקומוניקציה נוספים כגון טאבלטים, שעונים חכמים, מודומים ועוד.

מדהים לדעת!  
• פירוש השם Huawei הוא "סין נפלאה" ולמעשה יש להגות את השם חוואווי, אולם היבואנית הרשמית בישראל אלפא טלקום, החליטה להשמיט את האות הראשונה ולקרוא למותג בישראל וואווי. 
• בתחילת דרכה, חברות הטכנולוגיה העולמיות סרבו להעביר לידי הסינים מידע ולכן נאלצו מפתחי החברה להיעזר בטכנולוגיה הפוכה – ז"א לפרק מכשירים על מנת להבין כיצד הם פועלים.
• למשך חודשיים בשנת 2017, Huawei עקפה את חברת אפל והיתה ליצרנית הסמארטפונים השנייה בגודלה בעולם אחרי סמסונג. היום היא במקום השלישי והמכובד. 
• 45% מעובדי Huawei עוסקים בפיתוח ובהמצאת העתיד בתחום הטלקומוניקציה.

הסמארטפונים של Huawei ? 
בשנת 2009 השיקה וואווי את הסמארטפון הראשון ובשנת 2015 החלה לשווק את מוצריה בישראל. סמארטפונים של Huawei מתחלקים לכמה סדרות, כאשר בכל סדרה מספר דגמים:  Huawei P ,Mate 9 ,Honor ו-Nova.