דלג לתוכן
Meizu

מכשירי Meizu

כל הפרטים והמחירים של מכשירי Meizu, חברת מכשירי סלול מסין. שיווקה בישראל מגוון סדרות מכשירים כגון: Meizu Pro, Meizu MX, Meizu M Meizu U.

Meizu הידעת? 

יצרנית הסמארטפונים מהגדולות בעולם, נוסדה ע"י סיני אשר נשר מבית הספר התיכון

מתי ואיפה? 
חברת מייזו (Meizu) הסינית נוסדה בשנת 2003 ע"י ג'ק וונג, תחילה כיצרנית נגני מוזיקה MP3. מטה החברה נמצאה בעיר Zhuhai אשר בסין.

תחומי פעילות?  
המוצרים הראשונים אשר ייצרה חברת Meizu, היו נגני MP3 ובהמשך MP4. בשנת 2008 החלה החברה לייצר סמארטפונים וכיום החברה ממוקמת במקום ה-11 בייצור טלפונים חכמים. בנוסף מייצרת החברה מוצרים נלווים, מוצרי אלקטרוניקה חכמים ואופנת תיקים לצעירים: מערכת הפעלה Flyme OS, אוזניות, שעונים חכמים, צמידי כושר, רמקולים, מטענים ניידים, קולקציית תיקים ומשקל חכם המנטר את אחוזי השומן, השרירים, העצמות, מים ועוד.

מדהים לדעת!  
ג'ק וונג, אשר ייסד את Meizu, נשר מבית הספר התיכון. 
ביום ההשקה של הסלולר M6 Note, מכרה החברה כ- 200 אלף יחידות ביום אחד.
למכשירי הסמארטפונים Pro 7 ו-Pro 7 Plus יש מסך אחורי בגודל 1.9 אינץ' ומשמש בעיקר לצילום סלפי באמצעות המצלמה האחורית באיכות גבוהה, ולהתראות נוספות כגון מזג אוויר, שעה, תאריך ועוד. 
צמיד הכושר של מייזו, בנוסף לפונקציות הנפוצות (חישוב מרחק, צעדים, דופק, קלוריות וכו'), מסוגל גם להתריע על שיחות טלפון והודעות מהסלולר ומשמש גם כמאמן אישי המאיץ בבעליו לצאת לאימון במידה ולא נרשמה פעילות מזה זמן. 
השעון החכם של Meizu, נראה כמו שעון מחוגים רגיל ופשוט, אולם זהו רק מסווה: השעון מקבל התראות על שיחות נכנסות והודעות, מודד צעדים ושריפת קלוריות ומצויד במערכת חכמה אשר מאתרת את הטלפון הנייד במקרה של אובדן.

הסמארטפונים של Meizu?   
הסמארטפונים של Meizu מתחלקים לארבע סדרות, כאשר בכל סדרה ישנם מספר דגמים בעלי פיצ'רים וביצועים שונים, בהתאם לצרכים המשנים של המשתמשים:
סדרת Meizu Pro, סדרת Meizu MX, סדרת Meizu M וסדרת Meizu U. 
בין מכשיר החברה הפופולאריים והמתקדמים ביותר, ניתן למצוא את הבאים:
MX6 ,M6 Note ,PRO 7 ,PRO 6 Plus ,M5 Note ,M5s ,M5c