דלג לתוכן
Nokia

מכשירי Nokia

בסקירה הבאה תוכלו לקרוא את כל המידע על מכשירי נוקיה, המשווקים בחברות הסלולר ובחנויות פרטיות. השוואת מחירי מכשירי NOKIA, מפרטי מכשירים, היכן ניתן לרכוש ועוד

NOKIA הידעת? 

חודש שלם בלי טעינה ומשחק הסנייק המיתולוגי שב לתחייה!

מתי ואיפה?
תאגיד נוקיה החל את דרכו בפינלנד בשנת 1865, תחילה כחברה בתעשיית העץ ובהפקת נייר ולאחר מכן התאגדה בשנת 1967 עם עוד שתי חברות פיניות אחרות וביחד עסקו במגוון תחומים. החברה נקראת של שמה של העיר נוקיה שבפינלנד. 

תחומי פעילות?
תאגיד נוקיה עסק לאורך השנים במגוון תחומים: תעשיית נייר, מגפי גומי, צמיגים, כבלים וציוד תשתית תקשורת, טלוויזיות ומוצרי אלקטרוניקה אחרים, מחשבים אישיים, גנראטורים, רובוטים, ציוד צבאי, אלומיניום וכימיקלים וכיום, בעיקר מכשירים סלולאריים, שירותי תוכנה ותשתיות תקשורת סלולרית.

מדהים לדעת!  
• צליל הודעות SMS במכשירי נוקיה הראשונים, הוא למעשה קוד מורס שפירושו SMS.
• רווחי החברה מהווים 4% מהתוצר הלאומי הגולמי ורבע מהיצוא של פינלנד.
• במשך 14 שנים עד שנת 2007, נוקיה החזיקה בתואר החברה המובילה בעולם בייצור מכשירים סלולאריים בהפרש ניכר על המתחרים – השיא היה עד 40%, מהשוק העולמי.
• שיחת הלוויין הראשונה בעולם נעשתה באמצעות מכשיר Nokia GSM.
• נוקיה משווקת ביבשת אסיה מכשירים סלולאריים ללא הספרה 4 שנחשבת לספרה המביאה ביש מזל.
• בנוקיה 3310 המיתולוגי, אשר עבר שדרוג והתאמה לרשת החדשה 3G, יש את משחק הסנייק וסוללה שמחזיקה מעמד למשך עד חודש במצב המתנה!

הסמארטפונים של NOKIA? 
נוקיה היא בין היצרנים האחרונים אשר ממשכים לייצר מכשירים סלולאריים עם מקשים המותאמים לרשת החדשה, כדוגמת נוקיה 3310 ונוקיה 105. את סדרת הסמארטפונים החדשים מובילה נוקיה 8 עם מספר פיצ'רים חדשניים וייחודים. סלולארים נוספים בשיווק בחנויות: נוקיה 3, 5 ו-6.