דלג לתוכן
012 מובייל חבילות ומבצעים | הצטרפות 012 מובייל

012 מובייל חבילות ומבצעים | הצטרפות 012 מובייל

012 מובייל: סלולר במחירים מוזלים, חבילות עם דקות והודעות ללא הגבלה, סים חינם, מבצעי הצטרפות והטבות לגולשי כמהזה. 012 mobile מציעה גם חבילות משפחתיות, הטבות בגלישה ועוד.

הצטרפות ל012 מובייל

חבילות סלולר 012 מובייל

מבצעי 012 מובייל

012 מובייל מציעה חבילות סלולר ללא הגבלה, מבצעים למצטרפים, הטבות ועוד.
בנוסף, שימוש בדור הרביעי (4G) במכשירים תומכים, ללא תוספת תשלום.
012 מובייל פועלת על גבי תשתית פרטנר.
הצטרפו בקלות ל- 012 mobile: מלאו פרטיכם, ונציג יחזור אליכם בהקדם.

חבילת סלולר דור 5: דקות והודעות עם 600GB כולל שיחות לחו"ל

עד 600 ג'יגה גלישה
תשלום חודשי קבוע
עד 200 דקות שיחה לחו"ל
חודשיים ראשונים ב-39.9 ש"ח לחודש

פרטים נוספים:

  • גלישה ברשת 5G באמצעות מכשיר מתאים ובאזורי פריסת הרשת
  • שירות 012CyberGuard ללא עלות!
012mobile פרטים נוספים:

• מחירים ללקוחות חדשים, גולשי אתר כמהזה (מחירי הצטרפות ל 012 מובייל).
• הודעות MMS אינן כלולות במסלולי הכל כלול של סלולר 012 והן בעלות של 60 אג' להודעה

חבילות 012 מובייל 5G

שירותים נוספים

Wi-Fi Calling של 012 מובייל ופרטנר

אחרי הטלוויזיה והמוזיקה, הגיע תורו של הסלולר לעבור לאינטרנט. הכירו את שירות השיחות החדש של פרטנר ו-012 מובייל: Wi-Fi Calling המאפשר הוצאה וקבלה של...

הצטרפות ל012 מובייל

012 הצטרפות: מידע נוסף על 012 מובייל

מי היא חברת 012מובייל? 

012Mobile היא חברת סלולר ותיקה ונמצאת כיום בבעלות של חברת פרטנר ועובדת על הרשת והתשתיות שלה. בנוסף לשירותי סלולר מציעה 012 ללקוחותיה שירותי אינטרנט, טלפון ושיחות לחו"ל.

אילו מסלולים מציעה 012 Mobile?

012 מובייל מציעה מסלולים של שיחות ללא הגבלה, הודעות SMS ללא הגבלה ונפחי גלישה גדולים ושיחות לחו"ל כלולות בחבילה (מספר דקות מוגבל לחו"ל לפי החבילה הנבחרת).

אילו אפשרויות של שיחות לחו"ל 012מובייל מציעה?

בחבילות הסלולר הכוללות שיחות לחו"ל ניתן להתקשר ל-42 יעדים שונים. 

אילו חבילות 012Mobile מציעה עם שיחות וגלישה מחו"ל?

החברה מציעה מגוון חבילות של שיחות, הודעות וגלישה מחו"ל או רק גלישה. החבילות נבדלות במספר הימים, נפח הגלישה, עלות שיחה/הודעה והיעדים בהם החבילות תקפות.

012 eSIM

מכירים את זה שאתם רוצים לצאת מהבית לכמה דקות ולא מצליחים למצוא את הטלפון הסלולרי שלכם? עם שירות 012 eSIM לא צריך לבזבז זמן על החיפוש, את הטלפון תמצאו אחר כך כשיהיה לכם זמן ובינתיים תוכלו להישאר מחוברים עם השעון החכם. שירות 012 eSIM פועל בשלב זה רק עם שעונים חכמים ולא בטלפון הסלולרי. בין אם אתם יוצאים לריצה, אימון במכון הכושר, או בילוי במסיבה, השירות שומר אתכם מחוברים וזמינים, מאפשר לענות להודעות ולשיחות, להתקשר לאמא, להאזין למוזיקה ולהפעיל אפליקציות נבחרות. ה-eSIM מאפשר שימוש בטלפונים חכמים כמו אפל ווטש או סמסונג גלקסי ווטש גם כשהטלפון הסלולרי לא עליכם. שירות 012 eSIM ווטש פועל רק בגבולות ישראל ולא ניתן להפעילו בחו״ל. 

אילו שירותים נוספים מציעה Mobile012?

  • 012KIDZGUARD- מאפשר לאתר את מיקום הילד, חוסם אתרים ותכנים פוגעניים ומתריע על בריונות ושיימינג ברשתות החברתיות.
  • 012CyberGuard – מספק הגנה מפני קישורים זדוניים המתקבלים בהודעות ואפליקציות זדוניות, הגנה בזמן גלישה מאתרים העלולים להכיל וירוסים, אתרי דיוג (Phishing) ואתרי נוזקות  (Malware).
  • 012Funtone –השמעת שיר למתקשרים אלייך. ניתן לבחור איזה שיר יושמע בעת שמתקשרים אליך, ניתן לבחור שיר שונה לכל מתקשר, ניתן להגדיר Funtone מתחלף כך שמתקשרים ישמעו כל פעם שיר אחר ועוד.
  • 012Cloud – אפליקציה של גיבוי אוטומטי של אנשי קשר, תמונות, הודעות ועוד.
  • WIFI Calling - הוצאה וקבלה של שיחות על גבי רשתות Wi-Fi גם כאשר אין קליטה סלולארית, בלי אפליקציה ייעודית ותוך שמירה על המספר שלך.

הצטרפות ל012 מובייל

חבילות 012 מובייל שאלות ותשובות

חבילות סלולר 012 מובייל - מה כדאי לדעת?

לפני שאתם מצטרפים ל-012 סלולר כדאי שתדעו שהחברה פועלת על גבי תשתית פרטנר, ושגם היא מציעה כיום חבילות המותאמות לדור 5. החבילות כוללות דקות שיחה, הודעות וגלישה, וחלקן כוללות גם דקות שיחה לחו"ל.

אילו הטבות ניתנות למצטרפים ל-012 מובייל?

חברת 012 מובייל מציעה מגוון הטבות למצטרפים לחבילות הסלולר. ההטבות עשויות להשתנות ולכן כדאי תמיד לברר אצלנו באתר מהן ההטבות המוצעות כרגע. הטבות לדוגמא: כרטיס סים חינם, מחיר מוזל בהצטרפות 2 מנויים ומעלה ועוד.

האם 012mobile מציעה שירותים נוספים?

ממש כן. בדומה לפרטנר יש לה מגוון שירותים אליהן ניתן להירשם, לדוגמא: שירותי סייבר, הגנות ילדים, שירותי ענן, Funtone ועוד.

איך מצטרפים לחבילות סלולר של 012 מובייל?

לפני ההצטרפות ל-012mobile אנו מזמינים אתכם להיכנס לכמהזה ולקבל את כל המידע אודות חבילות החברה. שימו לב במיוחד לתוקף החבילה ולעלויות נוספות כמו דמי חיבור וכרטיס סים. לאחר מכן תוכלו לפנות ישירות לנציג 012 מובייל מכירות להצטרפות. 

מסלולי סלולר 012 מובייל חוות דעת, ביקורת והמלצות