שיחות מחו"ל לארץ השוואת מחירים

חיוג באמצעות חברות הסלולר, כרטיס סים לחו"ל, כרטיסי סים בינלאומיים (SIM), כרטיסי חיוג וגלישה בחו"ל. כל הפרטים, המחירים והמבצעים במקום אחד.

חבילות גלישה בחו"ל - סים לחו"ל

טיפים לנוסעים לחו"ל

חברות סלולר ושיחות בינלאומיות

עוד בשיחות וגלישה מחו"ל

Actions
השוואת מחירים שיחות וגלישה מחו"ל:
בימינו כאשר אנחנו לוקחים עימנו את הטלפון הסלולרי שלנו לכל מקום, עומדות בפנינו מספר אפשרויות לחבילות של דקות שיחה וגלישה באינטרנט גם כשאנחנו נוסעים לחו"ל. ראשית, חברות הסלולר מציעות מגוון חבילות לנוסעים לחו"ל המשתנות לפי יעד הנסיעה, זמן תוקף החבילה ונפח הגלישה. ניתן לרכוש גם חבילות גלישה בחו"ל ללא דקות שיחה. אפשרות נוספת העומדת בפני הטסים לחו"ל היא רכישת כרטיס סים לחו"ל מאחת מחברות השיחות מחו"ל.
מומלץ מאוד לבדוק ולהשוות בין ההצעות של כל החברות לפני הנסיעה מכיוון שלאחר שיצאתם מהארץ, אין אפשרות להירשם לאחת החבילות ושימוש בטלפון הסלולרי בחו"ל בלי חבילה כרוך בעלויות גבוהות במיוחד.

שאלות ותשובות שיחות וגלישה מחו"ל

איך מדברים / גולשים בטלפון הסלולרי בחו"ל?
על מנת לדבר או לגלוש מהטלפון הסלולרי בחו"ל יש שלוש אפשרויות עיקריות: להצטרף לחבילה שמציעה חברת הסלולר, לקנות כרטיס סים מקומי (באמצעות חברה בארץ או בחו"ל), להסתמך על Wifi במקומות מרכזיים. על כל האפשרויות והצעות החברות תוכלו לקרוא אצלנו בעמוד שיחות וגלישה מחו"ל.
אילו חבילות מציעות חברות הסלולר?
חברות הסלולר מציעות מגוון רחב של חבילות בהתאם ליעד אליו אתם טסים ולרמת השימושים הנדרשת. ישנן חבילות לגלישה בלבד או חבילות עם שיחות והודעות בנוסף לגלישה, ישנן חבילות עם הטבות לגלישה חופשית באפליקציות ספציפיות והטבות נוספות ששווה לבדוק.
מה זה סים מקומי או גלובל סים?
ישנם כרטיסי סים שאפשר לרכוש לצורך הנסיעה לחו"ל. חלק מהכרטיסים מתאימים ליעד ספציפי ואחרים למספר יעדים. ניתן לרכוש כרטיסים אלו מחברות המספקות אותם בארץ, לדוגמא: אומניסים, בי גלובל, סים זול, טלווי, גלובוסים ועוד. חלק מחברות הסלולר מציעות אף הן סים יעודי לשימוש בחו"ל כמו 019 מובייל או פלאפון. ניתן גם לרכוש סים מקומי בחו"ל באופן עצמאי.
מה יש להציע למי שמתגורר בחו"ל ומחייג לארץ באופן קבוע?
ישנן חברות המציעות שימוש במספר ישראלי וחיוג לארץ בעלויות נמוכות. לדומא: בזקום ולוקאל 03.