דלג לתוכן

eSIM Airalo: אירלו חבילות גלישה בחו״ל

במקום להיפרד ממאות שקלים עבור שירותי נדידה בחו״ל ומבלי לרכוש כרטיס סים במדינת היעד, חברת Airalo מציעה חבילות גלישה בחו״ל במחירים נמוכים במיוחד. בדקנו באילו מדינות השירות של אירלו פעיל, כמה הוא עולה, ואיך תוכלו לדעת אם הטלפון שלכם תומך בשירות eSIM לחו״ל

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

להצטרפות לחבילות eSIM Airalo וקבלת 15% הנחה עם קופון Kamaze

אז ישבנו שעות ועברנו מאתר אינטרנט אחד לאחר עד שמצאנו טיסה זולה ליעד נחשק, השווינו מחירים עד שהגענו למלון במחיר מצחיק, הפעלנו ביטוח בריאות שישמור עלינו במחיר משתלם, עכשיו רק נשאר לדאוג לחבילה סלולרית כדי שנוכל להישאר מחוברים. אבל פתאום אנחנו מגלים שבמחיר ג׳יגה אחת יכולנו להישאר עוד לילה במלון ויש חבילות אינטרנט לחול שיכולות להכפיל את מחיר הטיסה. כשמדובר בזוג או משפחה עם בני נוער שחייבים להיות מחוברים כל הזמן כבר מדובר בהוצאה משמעותית. את הבעיה הזו פותר שירות eSIM Airalo, ונגלה לכם מראש שלקוראי כמהזה יש הנחה בלעדית לחבילות גלישה בחו"ל של Airalo (לקוחות חדשים וקיימים), הנחה של 15% בהקלדת קוד הקופון: Kamaze
מחירי חבילות esim airalo

כמה עולה חבילת eSIM Airalo?

המחירים של חבילות גלישה בחו"ל eSIM Airalo משתנים ממדינה למדינה וגם אפשרויות בחירת נפח החבילות משתנה. כך למשל המחיר ביוון לא זהה למחיר בפורטוגל, למרות ששתיהן באיחוד האירופאי. 

מחירי חבילות eSIM של Airalo לדוגמה:

אירופה 

מחירי חבילות אירלו למדינה אחת החל מ:

 • $4.5 לחבילה עם 1 ג'יגה  
 • $8.5 לחבילה של 3 ג׳יגה 
 • $11.5 לחבילה של 5 ג׳יגה

* המחירים תלויים במדינה ומשתנים בהתאם

מחירי חבילת אירלו ל-39 מדינות באירופה החל מ:

 • $5 לחבילה עם 1 ג׳יגה
 •  $13 לחבילה עם 3 ג׳יגה 
 • $20 לחבילה של 5 ג׳יגה 
 • $37 לחבילה של 10 ג׳יגה

חבילות גלישה בארצות הברית

 • $4.5 לחבילה של 1 ג׳יגה 
 • $11 לחבילת 3 ג׳יגה 
 • $16 לחבילת 5 ג׳יגה 
 • $26 לחבילת 10 ג׳יגה
 • $42 לחבילת 20 ג׳יגה

תאילנד

החבילות אינן מוגבלות בנפח והולכות לפי מספר ימים, כך שעבור חבילת גלישה בלתי מוגבלת תשלמו ל-eSIM Airalo:

 • חבילת 8 ימים ללא הגבלה $9.90 
 • חבילת 15 ימים ללא הגבלה $19.95  

*הנחה של 15% בהקלדת קוד הקופון: Kamaze לכל הלקוחות (חדשים וקיימים)

*כל המחירים נכונים ליום הבדיקה, 30 במרץ 2023. המחירים יכולים להשתנות בכל עת ללא הודעה מראש בהתאם למדיניות Airalo.

הפתרון של eSIM Airalo בעונת הטיסות

אם נספר לכם שחבילות הגלישה בחו״ל דרך ספקית הסלולר שלכן הן אפשרויות לא זולות, כנראה שלא נפתיע אתכם ולא תיפול לכם הלסת. כל מי שמשוטט בעמודי ישראלים מטיילים בחו״ל ברשתות החברתיות כבר יודע שהשאלה הנשאלת ביותר היא ״איך קונים חבילת גלישה בזול״, עם לפחות שלושה סימני שאלה. הדרך הזולה ביותר היא רכישת סים מקומי בעלות של כמה עשרות שקלים, ותוכלו לרכוש חבילות החל מג׳יגה ועד כמעט כמה שספקית התקשורת המקומית מציעה.

אבל לשיטה הזולה ביותר יש גם כמה חסרונות. הראשון, אתם צריכים קודם להגיע ליעד כדי לקנות סים מקומי. המשמעות היא שלא תהיו מחוברים עם הנחיתה ולא תוכלו להתחיל להשוויץ בקבוצת הווטסאפ המשפחתית שהגעתם. אפשר לרכוש סים מקומי גם בנמלי התעופה, אך בדרך כלל הם יקרים פי 2 לפחות מחבילה דומה בעיר עצמה. החיסרון השני הוא שלעיתים יש להירשם בזיהוי מלא עם הדרכון שלכם עבור סים זמני או אנונימי. לפני מספר שנים באיחוד האירופאי החילו חוק שמחייב זיהוי, כך שלא ניתן פשוט לקנות סים ולהמשיך לדרככם, והתהליך הזה יכול להימשך זמן מה. לא משהו שיהרוס לכם את הטיול, אבל חשוב לדעת את זה. 

eSIM Airalo מתגבר על כל החסרונות באמצעות טכנולוגיית ה-eSIM. אתם יודעים מה זה סים, וה-e שלפניו מייצגת את המילה embedded, כלומר זהו סים שמוטמע במכשיר. באמצעות השירות הזה, ברגע שהדיילת מכריזה ״אפשר להסיר מצב טיסה״ כבר תהיו מחוברים, לא תתקשו לנווט מנמל התעופה למלון שלכם, לא תצטרכו לחפש את הסיכה הקטנה כדי להוציא את מגש הסים, ולא תסתכנו באובדן הסים הישראלי שלכם. 

כך תבדקו אם המכשיר שלכם מתאים תומך eSIM Airalo

עכשיו, אחרי שהלהבנו אתכם על חבילת eSIM זולה לקראת הטיסה הבאה שלכם לחו״ל, רק צריך לוודא שהטלפון החכם שלכם בכלל תומך ב-eSIM. בלי פאניקה, רוב הסיכויים שכן, גם רשימת המכשירים התואמים הולכת וגדלה, וככל שהמכשיר שלכם חדש יותר כך יש סיכוי שכבר יש בו סים מוטמע. אבל ליתר ביטחון, כמובן שכדאי לוודא לפני שאתם רוכשים חבילת eSIM Airalo.

אנדרואיד

כדי לראות אם אתם יכולים להפעיל חבילת eSIM Airalo לחו״ל אתם צריכים למצוא את מספר eSIM IMEI . כך תעשו זאת בקלות:

במכשירי Samsung -

 • גשו להגדרות
 • הזינו בשורת החיפוש את המילה ״IMEI״ 
 • מופיע לכם ״פרטי IMEI״? מעולה, הקישו על זה. אם לא, גשו אל אודות הטלפון > סטטוס ושם היא אמורה להופיע. 
 • אם כתוב לכם ״(IMEI (eSIM״ זמין, ברכות! המכשיר שלכם תומך בטכנולוגיה ואתם יכולים לרכוש ולהפעיל חבילת eSIM Airalo. 

בכל מכשירי האנדרואיד האחרים -

חייגו #06#*, משמאל לימין, כלומר מהכוכבית וימינה, ולחצו על כפתור השיחה. כעת אתם אמורים לראות את ה-EID, כלומר המספר הייחודי של ה-eSIM, וזה אומר שאתם יכולים לרכוש ולהפעיל חבילת eSIM Airalo.

iOS

בצעו את הפעולות לפי הסדר הבא כדי לראות אם אתם יכולים לרכוש חבילת eSIM Airalo:

 • הגדרות > כללי > אודות
 • גללו עד ״נעילת המפעיל״
 • אם מופיע ״אין הגבלות SIM״, המכשיר אינו נעול ואפשר להמשיך לצעד הבא
 • גוללים עד ״SIM זמין״ (החל מגרסת iOS 15 והלאה) או ״SIM דיגיטלי״ (בגרסאות קודמות). אם מופיע IMEI, המכשיר שלכם תואם eSIM ואפשר לרכוש ולהפעיל  חבילת eSIM Airalo.

באילו מדינות אפשר להפעיל שירות eSIM Airalo

האמת היא שיותר קל וקצר לכתוב איפה לא, אבל נסתפק בלהגיד שניתן לרכוש eSIM Airalo לשימוש ב-190 מדינות וטריטוריות, אפילו בישראל. המשמעות היא שכשאתם טסים לחו״ל, תתקשו מאוד למצוא יעד שבו השירות לא פעיל. אם אתם ישראלים שגרים בחו״ל ומגיעים לביקור בארץ - תוכלו לרכוש חבילת גלישה בישראל. אם יש לכם חברים מחו״ל שבאים לבקר, המליצו להם להצטרף ל-Airalo. כך שלא משנה מי אתם, איפה אתם, ולאן אתם טסים - eSIM Airalo יענה על הצרכים שלכם במחירים משתלמים. 

אז אמרנו, לא צריך לחכות להגיע ליעד כדי לרכוש סים עם חבילת גלישה ולהפעיל אותו, אפשר לעשות הכל כבר מהארץ. אין יותר תשלומים גבוהים על שירותי נדידה, הכל החל מכמה דולרים בודדים. אין יותר פחד לאבד את הסים או לסגור את המגש לא טוב ולגרום נזק לטלפון, והכל מגיע עם הוראות התקנה ברורות ושירות לקוחות לבבי, ויש לכם חבילת eSIM Airalo פעילה ביעד שלכם.  

אבל מה עושים אם טסים לטייל ביותר ממדינה אחת? שירות eSIM Airalo נותן מענה למגוון מצבים. החל מטיסה קצרה לסופ״ש במדינה אחת עם חבילת גלישה של ג׳יגה אחת, ועד חבילות אזוריות לכמה מדינות בטיול אחד וחבילות של 3 ג׳יגה, 5 ג׳יגה, 10 ג׳יגה, ואף יותר. יש גם חבילה גלובלית לכל המדינות שבהן השירות פעיל, כך שאתם יכולים לבחור בול את חבילת סלולר לחו"ל, ליתר דיוק, חבילת גלישה בחו"ל שמתאימה למסלול ולצרכים שלכם.

מועדון הלקוחות של Airalo

אם אתם טסים הרבה, בטח אתם כבר יודעים שחבילות eSIM לחו"ל הן האופציה הזולה יותר שקיימת. במועדון החדש של Airalo כל רכישה של חבילת סלולר לחו"ל מוזילה יותר את הרכישה הבאה, איך?

החברה השיקה מועדון ללקוחות שכבר רכשו בעבר eSIM airalo או נרשמו לשירות של החברה. סכום הרכישות הכולל מקנה דרגת חברות שונה לכל משתמש, כאשר לכל דרגה, ככל שעולה, יש החזר גבוה יותר במעמד רכישת החבילה. שימוש בהחזר יכול להתבצע בפעם הבאה שברצונכם לרכוש חבילה לחו"ל, מה שיוזיל אותה.

 • דרגת traveler- מי שרכש בסכומים של עד 20 דולר או רק נרשם, מקבל החזר של 5% לשימוש באפליקציה.
 • דרגת silver- מי שרכש בסכום כולל של למעלה מ- 70 דולר (גם במצטבר- שקלול של מספר רכישות בתקופות שונות), מקבל החזר של 6% לשימוש באפליקציה.
 • דרגת gold- מקנה החזר של 7% לשימוש באפליקציה. 
 • דרגת platinum- מי שרכש בסכום כולל של 200 דולר לפחות, מקבל החזר של 10% לשימוש באפליקציה. 

למרות שזוהי השקה חדשה, אם רכשתם בעבר חבילות eSIM ב- airalo הנתונים נשמרו ומשוקללים לכם לדרגת החברות. כרגע במועדון הלקוחות של airalo אין תוקף לרכישות שביצעתם ואם הגעתם למעמד מסוים תוכלו לשמור עליו.

להצטרפות לחבילות eSIM Airalo וקבלת 15% הנחה עם קופון Kamaze

eSIM Airalo: שאלות ותשובות

מה זה שירות eSIM Airalo?

Airalo היא חנות חבילות גלישה eSIM שמציעה חבילות החל מ-1 ג׳יגה ליותר מ-190 מדינות וטריטוריות בכל העולם. בעזרת שירות eSIM Airalo לא תצטרכו יותר לחפש כרטיס סים במדינת היעד ולא לשלם מאות שקלים עבור חבילת גלישה בחו״ל. eSIM הוא כרטיס סים שכבר מוטמע בתוך המכשיר הסלולרי ולכן אין צורך להחליף כרטיס ולהסתכן בגרימת נזק למגש הסים או באובדן הכרטיס הישראלי בזמן ההחלפה. שירות eSIM Airalo פועל במכשירים שתומכים בטכנולוגיה. 

באילו מדינות ניתן להפעיל eSIM של Airalo?

ניתן להפעיל eSIM Airalo ביותר מ-190 מדינות וטריטוריות. בין המדינות כלולים כל היעדים האהובים במיוחד על ישראלים, ובהם אוסטריה, אוסטרליה, איחוד האמירויות, איטליה, ארצות הברית, בריטניה, גרמניה, הודו, הולנד, טורקיה, יוון, ספרד, פורטוגל, צרפת, קנדה, קפריסין, תאילנד, ועוד רבות אחרות. 

כמה עולה חבילת גלישה לחו״ל של eSIM Airalo?

מחירי החבילות משתנים בין המדינות, בין נפח הגלישה ובין מספר הימים, תלוי במדינת היעד. יש מדינות בהן החיוב הוא לפי מספר הג'יגות בחבילה בעוד שבמדינות אחרות בעולם החבילות הן ללא הגבלת גלישה ונבדלות במספר הימים. מחירי חבילות eSIM Airalo בסקירה.

אני צריך אינטרנט סלולרי בחו"ל לטיול בכמה מדינות, האם יש חבילת גלישה eSIM Airalo שמתאימה לי?

כמובן, לשירות eSIM Airalo יש פתרון למגוון של מצבים, גם אם הטיול שלך לא מתמקד רק ביעד אחד. לחברה קיימות חבילות גלישה לחו"ל בחלוקה לאזורים (חבילות eSIM אזוריות) כמו למשל: אירופה, אסיה, אמריקה הלטינית וכדומה ובנוסף, חבילות סלולר לחו"ל גלובליות (eSIM גלובלי) המאגדות תחתן כ- 85 מדינות מרחבי העולם שניתן לגלוש בהן.

Esim לחו"ל - חברות

eSIM לחו"ל- השוואה >

eSIM eSIMple: חבילות גלישה בחו"ל

עתידות: בטיסה הקרובה שלכם לא תצטרכו להסתבך עם החלפת כרטיסי סים וחיפוש מעיק אחרי מפעילה מקומית. בחברת eSIMple תוכלו למצוא חבילות אינטרנט, המבוססות על...

eSIM Airalo: אירלו חבילות גלישה בחו״ל

במקום להיפרד ממאות שקלים עבור שירותי נדידה בחו״ל ומבלי לרכוש כרטיס סים במדינת היעד, חברת Airalo מציעה חבילות גלישה בחו״ל במחירים נמוכים במיוחד. בדקנו...

Travel sim: חבילות eSIM ו- SIM לשימוש בחו"ל

מוצר חדש מבית הוט מובייל- Travel sim, חבילות תקשורת סלולרית לטסים לחו"ל למגוון רחב של יעדים בעולם, ללקוחות כלל החברות. המוצר תומך הן בטכנולוגיית eSIM...

רנט א פון - פתרונות תקשורת בכל העולם

RENT A PHONE - מתמחה בפתרונות תקשורת לכל יעד בעולם, מעניקה ייעוץ בנושא תקשורת סלולרית בחו"ל: כרטיסי סים בינלאומיים, eSIM, נתבים סלולריים ועוד.

eSIM Wifly: חבילות גלישה ושיחות בחו"ל

החיפוש אחר חבילות גלישה ושיחות ליעד שאליו אתם טסים כבר לא צריך לגרום לכם לתחושת אי- נוחות. חברת Wifly מציעה שירות מלא לנוסע הישראלי בצורת חבילות...

גלובוסים- חבילות תקשורת ואינטרנט לנוסעים לחו"ל כולל eSIM

גלובוסים מציעה לנוסעים לחו"ל כרטיסי SIM וגם eSIM מקומיים בתעריפים משתלמים. השירות כולל שיחות, הודעות טקסט, מגוון חבילות גלישה ואפשרות לשמר את המספר...

eSIM Multi Travel: חבילות גלישה בחו״ל

כבר לא חייב לשלם כסף רב עבור חבילות גלישה ושיחות בחו״ל וגם לא לחפש חנות סלולר ביעד. הכירו את שירות eSIM Multi Travel שיספק לכם חבילות גלישה במחירים...

עוד מידע על eSIM

eSIM לחו״ל: השירות שיוזיל לכם את הטיול לחו"ל

בלי לשלם מאות שקלים לחברת הסלולר וללא חיפוש דוכן למכירת סים במדינת היעד - הכירו את שירות eSIM לחו״ל של חברות כמו eSIM Airalo שיחבר אתכם לאינטרנט...

איך אפשר לדעת אם הסמארטפון שלי תומך ב-eSIM?

משרד התקשורת מתכוון לצאת בקרוב בקמפיין מודעות ל-eSIM ואפילו שוקל לחייב את חברות הסלולר להציע את השירות ללקוחות בישראל. כך תוכלו לדעת אם המכשיר שביד...

eSIM ישראל- סים וירטואלי מוטמע במכשיר

מה זה eSIM? רכיב אלקטרוני קטן, סים וירטואלי, שמוטמע בגוף המכשיר וחוסר את הצורך לפתוח מגירה. איך זה עובד, מה היתרונות של e SIM לעומת כרטיס פיזי,...