תשתית אינטרנט השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות תשתית אינטרנט של החברות: בזק, הוט, סלקום ופרטנר
להשוואת מחירים

חברות תשתית אינטרנט

עוד בתשתית אינטרנט

השוואת מחירים - תשתית אינטרנט

בחר מהירויות

?
בחר את מהירויות האינטרנט אותן ברצונך להשוות. ניתן לבחור מהירות אחת, מספר מהירויות או את כולן על ידי סימון "כל המהירויות"
הוסף / הורד מהירויות
כל המהירויות15Mb30Mb40Mb100Mb200Mb300Mb500Mb600Mb1Gb 2.5Gb
100Mb200Mb500Mb

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותבזקHOTבזק בינלאומי012 נטוויז'ןHOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרסלקום
בזקHOT

בחר חבילות משולבות: (תשתית אינטרנט עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות תשתית אינטרנט עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
ספק אינטרנטטלפון קווי טלוויזיה
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

מידע על ראוטר של בזק / הוט / פרטנר / סלקום

מה זה תשתית אינטרנט?

Actions
השוואת מחירים תשתית אינטרנט
בכדי להתחבר לאינטרנט ביתי, ראשית יש להתחבר לתשתית אינטרנט ולאחר מכן לספק אינטרנט. כיום החברות מציעות חבילות משולבות של ספק ותשתית יחד, אך במידה והלקוח מעוניין להתחבר עצמאית לכל נותן שירות, עומדות בפניו שלוש אפשרויות: להתחבר לתשתית הוט, להתחבר לתשתית בזק או להתחבר לתשתית אנלימיטד (שעדיין בשלבי פרישה). כל אחת משלושת החברות מספקת תשתית אינטרנט ביתית במגוון מהירויות גלישה.

תשתית אינטרנט שאלות ותשובות

מהי תשתית אינטרנט?
תשתית אינטרנט היא החיבור הקווי לאינטרנט הביתי. בישראל מורכב האינטרנט מספק ותשתית כך שיש צורך להתחבר לשני השירותים. כיום מוצעות חבילות משולבות המציעות ספק ותשתית בחבילה אחת: חבילת בנדל, חבילת שוק סיטונאי או חבילת סיבים אופטיים.
אילו חברות מציעות תשתית אינטרנט בישראל?
עד לא מזמן היו שתי חברות שהציעו חיבור לתשתית אינטרנט: הוט ובזק. בשנים האחרונות החלה להתפתח בארץ תשתית סיבים אופטיים אליה ניתן להתחבר דרך החברות אנלימיטד, סלקום או פרטנר. גם בזק והוט מתכננות להציע חבילות תשתית על בסיס סיבים אופטיים.
לאיזה מהירויות תשתית אינטרנט אפשר להתחבר?
מהירויות האינטרנט הביתי בישראל נעות בין 15 מגה ל-200 מגה בתשתית בזק או  500 מגה בתשתית HOT. בתשתית הסיבים תוכלו להגיע עד למהירות 1000 מגה.
כמה עולה להתחבר לתשתית אינטרנט?
מחיר תשתית אינטרנט מתחילים בכ-70 שקלים ומגיעים עד לכ-130 שקלים. שימו לב שיש להוסיף לכך את מחיר הספקית או להתחבר לחבילה משולבת. את כל המחירים ופרטי החבילות תוכלו לראות אצלנו בכמהזה.