תשתית אינטרנט בזק מאפשרת גלישה מהירה באינטרנט הביתי, ניתן להצטרף לחבילות אינטרנט משולבות תשתית וספק. הצטרפות לבזק ומחירים מיוחדים ללקוחות חדשים תוכלו למצוא בחבילות האינטרנט השונות של החברה.

חברת בזק הוותיקה מציעה חבילות תקשורת שונות- שירותי טלפון קווי, אינטרנט ביתי ועסקי ותשתית סיבים אופטיים לגלישה מהירה.

בתחילת דרכה היתה בזק ספקית התקשורת הראשונה בישראל והיא פרסה תשתית טלפון קווי ולאחר מכן תשתית אינטרנט. בשנים האחרונות עסוקה החברה בפריסת תשתית אינטרנט פייבר לגלישה בקצבים מהירים.  החיבור לאינטרנט בישראל דורש הצטרפות לשתי חברות: חברת ספק וחברת תשתית, כאשר בזק משמשת כחברת תשתית ואפשר להתחבר דרכה גם לחבילות בנדל שכוללות את שני השירותים יחד.

החל מחודש אפריל 2022 ובעקבות רפורמת האינטרנט שעליה החליט משרד התקשורת כי מעתה חיבור הלקוחות לאינטרנט הביתי יעשה באמצעות חברה אחת בלבד שתספק את שני השירותים (ספק ותשתית) ולכן חדלה בזק למכור חבילות תשתית אינטרנט בלבד והיא מאפשרת להצטרף לחבילות אינטרנט משולבות הכוללות תשתית בזק וספק אינטרנט של אחת מספקיות האינטרנט.

למידע על חבילות האינטרנט המשולבות של בזק, כנסו לעמוד חבילות אינטרנט בזק


תשתית אינטרנט בזק

Actions
מבצעי תשתית בזק
בזק תשתית אינטרנט- בזק מספקת תשתית אינטרנט מהיר בישראל במגווון מהירויות. במשך השנים הציעה בזק תשתית ADSL ובשנים האחרונות היא עוסקת בפריסת תשתית בזק פייבר לגלישה במהירויות גבוהות של 600 ו-1000 ג'יגה.
כאן תוכלו לקבל מידע על החבילות והמחירים של בזק באינטרנט ובסיבים האופטיים.

תשתית וספק

בזק סיבים אופטיים

טריפל בזק ו-yes

אינטרנט בזק 200 מגה

בזק מעבר דירה

עוד בבזק

בזק - תשתית שאלות ותשובות

מהו האינטרנט המהיר של בזק?
טכנולוגיית האינטרנט המהיר של בזק (VDSL) מאפשר גלישה יציבה ואיכותית במהירות של עד 200 מגה. בזק מציעה גם אינטרנט פייבר מהיר עד 1 גי'גה.
מהם השירותים המתקדמים אותם ניתן להוסיף לתשתית בזק?
בזק מאפשרת הוספת שירותים מתקדמים כגון: משפרי גלישה, אנטי וירוס, בית חכם ועוד.
מהו נתב Be של בזק?
נתב Be של בזק מאפשר גלישה עוצמתית יותר, הגנת סייבר לכל המכשירים המחוברים אליו, סטירימנג איכותי ובחירה אוטומטית של התדר המתאים ביותר לגלישה איכותית.
איך הופכים את הבית ל"בית חכם"?
שירות Be Home - הבית החכם של בזק, מיועד לבעלי תשתית בזק. השירות מאפשר לכם לדעת מה קורה בבית עם מצלמות, חיישנים ומתגים חכמים ואף לקבוע פעולות אוטומטיות לניהול יעיל של הבית מכל מקום ובכל זמן.
להשוואת מחירי תשתית אינטרנט

חברות תשתית נוספות:

חבילות תשתית אינטרנט של בזק

חבילות תשתית אינטרנט של HOT

בזק עסקים