בזק טריפל - בשלב זה החברה עדיין לא משווקת חבילת טריפל. כשיושק שירות הטלוויזיה החדש של בזק ייתכן ותוצע גם חבילת טריפל שתכלול טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי.

עדכון: יולי 21

חברת בזק צפויה להיכנס בעתיד לשוק הטלוויזיה ולהציע שירות תוכן שיבוסס על תוכן שתרכוש מספקי תוכן בארץ ובחו"ל. עד היום בזק לא יכלה למכור שירותי טריפל בגלל ההגבלות הרגולטוריות שמונעות ממנה לבצע שיתופי פעולה עם חברת yes שבבעלותה. לאחר שתשיק בזק שירות טלוויזיה עצמאי משלה תוכל החברה לשווק חבילת טריפל שתכלול את שירות הטלוויזיה ואת האינטרנט והטלפון הקווי .

כניסתה של בזק לשוק הטלוויזיה תוסיף תחרות לזו שכבר קיימת בשוק בשנים האחרונות, ואם אכן תמכור גם שירותי טריפל תהיה לה השפעה גדולה מאוד על המתרחש בתחום זה. יש לזכור שבזק מחזיקה כיום בכ-70% משוק האינטרנט ויש לה בכך יתרון רב על מתחרותיה.

במידה וחברת בזק תצא עם חבילת טריפל, תוכל החבילה לכלול גם את שירותי הפייבר של בזק המאפשרים גלישה במהירויות גבוהות במיוחד באמצעות סיבים אופטיים. בזק השיקה את שירות ה-Bfiber בשנת 2021 והיא מציעה ללקוחותיה ולמצטרפים חדשים, הנמצאים באיזורי פריסת התשתית של הסיבים, להצטרף לאינטרנט המהיר.

לעוד מידע על שירותי בזק:

בזק טלפון קווי

בזק תשתית אינטרנט

בזק תשתית וספק אינטרנט

בזק סיבים אופטיים


להשוואת מחירי טריפל

חברות טריפל נוספות:

טריפל בזק בינלאומי ו-yes | סטינג TV

סלקום טריפל - אינטרנט פייבר TV

חבילות פרטנר טריפל- הצטרפות, מחירים ומבצעים

מסלולי ומבצעי טריפל HOT

יס טריפל | חבילות טריפל יס - כל המידע והמחירים

טלוויזיה בזק חוות דעת, ביקורת והמלצות