יס טריפל: חבילות משולבות - טלוויזיה של yes, ספק ותשתית אינטרנט, טלפון. בשלב זה לא נמכרות חבילות טריפל יס. באתר ניתן להשוות מחירי חבילות טריפל של כל החברות ולקבל מידע על כל חבילות yes למצטרפים חדשים.

לכל המידע על חבילת ULTIMATE של יס: כל הערוצים והחבילות של יס (מלבד ספורט וארוטיקה) ו-VOD בחינם!

טריפל יס – יש או אין?
טריפל הוא למעשה חבילת תקשורת המאגדת מספר שירותים: טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי. חלק מהחברות מציעות טריפל עם תשתית אינטרנט בלבד ואחרות מציעות גם ספק אינטרנט בחבילה.

למה לחברת yes אין כרגע חבילת טריפל באופן רשמי?
בשל אילוצים רגולטוריים, לקבוצת בזק (אשר yes נכללת בתוכה) יש איסור למכור חבילות משולבות ולכן בשלב זה לא מוצעות חבילות יס טריפל.

איך המנויים של yes  יכולים להרכיב לעצמם חבילת יס טריפל?
ניתן לבנות חבילות "טריפל של יס" / "טריפל של בזק" באופן עצמאי- חבילת תקשורת הכוללת טלפון בזק, תשתית אינטרנט בזק, יס טלוויזיה. 

חברת בזק בינלאומי השיקה טריפל בשיתוף פעולה עם yes. החברה משווקת חבילות הכוללות אינטרנט וטלפון של בזק בינלאומי וטלוויזיה של STING - המותג החדש של יס. לעוד מידע על טריפל בזק בינלאומי ו-yes.

אפשר לשלב ספקים נוספים בחבילת טריפל יס?
כמובן. אפשר לרכוש את כל אחד מהמוצרים באופן עצמאי ולבדוק שירותי אינטרנט וטלפון קווי של חברות שונות.

האם בעתיד תשווק חבילת טריפל yes?
במידה ויאפשרו לחברה למכור טריפל יס ובזק, ייתכן ויוכלו להציע חבילה משתלמת וזולה יותר מהמוצע כיום. כרגע הטריפל המוצע על ידי בזק בינלאומי הוא רק עם שירות סטינג.

אז אם לא טריפל יס, מה כן?
בשלב זה, החברות שמציעות טריפל הן: הוט, סלקום, פרטנר וטריפל סי. הטריפל של הוט כולל טלוויזיה, תשתית אינטרנט וטלפון קווי. סלקום מציעה טריפל דומה אך האינטרנט כולל ספק ותשתית, וכך גם בפרטנר. בטריפל סי מציעים טריפל הכולל טלוויזיה, ספק אינטרנט ותשתית.


יס מסלולי טלוויזיה

הצטרפות לYES
להשוואת מחירי חבילות טריפל

טריפל בחברות נוספות

סלקום טריפל - הכל על הטריפל של סלקום

מסלולי ומבצעי טריפל HOT

טריפל בזק בינלאומי וסטינג TV

חבילות פרטנר טריפל- הצטרפות, מחירים ומבצעים

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

טלוויזיה YES חוות דעת, ביקורת והמלצות