ראוטר בזק - כל מה שנתב Be יכול לעשות בשבילכם

בזק ראוטר: כל המידע על נתב בזק שמציעה החברה, מהו נתב BE, איזה אפשרויות לגלישה באינטרנט הביתי הוא נותן, מהי טכנולוגיית MESH ואיך ניתן להצטרף

נובמבר 21

נתב של בזק Be: ההבדל בין נתב למודם הוא שנתב יכול להתחבר למספר התקנים, ובמקרה של נתב Be של בזק יכול לתמוך בכ-30 מכשירים מחוברים בו זמנית. מה זה אומר? זה אומר שכל המשפחה שלכם יכולה ליהנות מגלישה בו זמנית בטלפונים החכמים, מחשבים ניידים ונייחים, סטרימרים, טלוויזיות חכמות, קונסולות משחקים, ואפילו מזגנים חכמים שמגיעים עם שליטת WiFi. הראוטר של בזק Be מאפשר צפייה ללא הפרעות גם באיכות 4K. המעבד בעל שתי הליבות מאפשר תמיכה בקצבים גבוהים וקצב הגלישה מגיע עד 1 ג׳יגה. 

לנתב יש שתי רשתות פנימיות אבל אתם גולשים ברשת אחת, ראוטר Be כבר ינתב אתכם בין הרשתות לגלישה ללא הפרעות. הנתב ניתן רק ללקוחות האינטרנט של בזק בתשתית בזק בלבד. הנתב כולל טכנולוגיית MESH לחלוקת עומס יעילה והגברת קליטה, והוא מגיע עם הגנת סייבר מתקדמת מובנית במכשיר. ראוטר של בזק נמסר במסלול השכרה ובעת הפסקת השירות יש להחזירו על מנת להפסיק את התשלום. 

עדיין צריכים להגביר ולהגדיל את טווח הקליטה של האינטרנט ברחבי הבית? בזק מציעה את מגביר הקליטה Be Mesh , שהוא גלגולו החדש של מגביר הקליטה הותיק יותר של בזק Be Spot.

ראוטר של בזק בינלאומי WiFi+: ראוטר דומה ביכולותיו לראוטר של בזק, האחות הגדולה. גם הנתב הזה תומך בעד 30 מכשירים בו זמנית, ניתן לצפות באיכות של 4K ללא הפרעות, והוא מנתב בין שני תדרי WiFi. מעבד הדואל-קור (שתי ליבות) מאפשר תמיכה בקצב גלישה עד 1 ג׳יגה. נתב WiFi+ ניתן במסלול של השכרה או רכישה, וניתן להוסיף שתי יחידות של מגדיל טווח בטכנולוגיית MESH במסלול השכרה.  


חבילות בזק

תגובות