דלג לתוכן

ראוטר בזק - כל מה שנתב Be יכול לעשות בשבילכם

בזק ראוטר: כל המידע על נתב בזק שמציעה החברה, מהו נתב BE, איזה אפשרויות לגלישה באינטרנט הביתי הוא נותן, מהי טכנולוגיית MESH ואיך ניתן להצטרף

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

נתבים של בזק

נתב של בזק Be: ההבדל בין נתב למודם הוא שנתב יכול להתחבר למספר התקנים, ובמקרה של נתב Be של בזק יכול לתמוך בכ-30 מכשירים מחוברים בו זמנית. מה זה אומר? זה אומר שכל המשפחה שלכם יכולה ליהנות מגלישה בו זמנית בטלפונים החכמים, מחשבים ניידים ונייחים, סטרימרים, טלוויזיות חכמות, קונסולות משחקים, ואפילו מזגנים חכמים שמגיעים עם שליטת WiFi. הראוטר של בזק Be מאפשר צפייה ללא הפרעות גם באיכות 4K. המעבד בעל שתי הליבות מאפשר תמיכה בקצבים גבוהים וקצב הגלישה מגיע עד 1 ג׳יגה. 

לנתב יש שתי רשתות פנימיות אבל אתם גולשים ברשת אחת, ראוטר Be כבר ינתב אתכם בין הרשתות לגלישה ללא הפרעות. הנתב ניתן רק ללקוחות האינטרנט של בזק בתשתית בזק בלבד. הנתב כולל טכנולוגיית MESH לחלוקת עומס יעילה והגברת קליטה, והוא מגיע עם הגנת סייבר מתקדמת מובנית במכשיר. ראוטר של בזק נמסר במסלול השכרה ובעת הפסקת השירות יש להחזירו על מנת להפסיק את התשלום. 

נתב Be Fiber: נתב התומך באינטרנט סיבים של בזק בי פייבר, בתקן WiFi 6. נתב בי פייבר מתאים לגלישה בקצב גבוה עד מהירות הורדה של 2.5 ג'יגה ומאפשר חיבור מספר גדול של מכשירים לרשת באותו הזמן, עד כ- 28 מכשירים בבית.

נתב Be Multi Fiberהדור הבא של נתב ה- Be fiber, תומך תקן WiFi 7, עדיין לא זמין ללקוחות. 

עדיין צריכים להגביר ולהגדיל את טווח הקליטה של האינטרנט ברחבי הבית?

לחברת בזק נתבים שונים, המותאמים לגלישה על תשתית האינטרנט הרגילה או על תשתית הפייבר. אך עם עדיין אתם נתקלים בתקיעות בגלישה או רוצים לשפר את חווית הגלישה שלכם מעבר לנוכחית, בזק מציעה את מגביר הקליטה Be Mesh , שהוא גלגולו החדש של מגביר הקליטה הותיק יותר של בזק Be Spot.

Be Mesh- מגביר הקליטה המתקדם של בזק. מאפשר גלישה רציפה בכל החדרים וגם באזורים מרוחקים בבית. מגדיל הטווח מאפשר נקודת WiFi נוספת בבית ובכך מגדיל את הקליטה של הרשת האלחוטית. ניתן להתקין את המגביר בצורה פשוטה ועצמאית ולחבר אותו לכל שקע חשמל. 

בזק Mesh Fiber- מגדיל טווח אינטרנט סיבים, לגלישה איכותית ברחבי הבית במהירות של עד כ- 1 ג'יגה. משפר קליטת אינטרנט הסיבים של בזק גם בחדרים בהם קליטת ה- WiFi חלשה או בחדרים המרוחקים מהנתב.

BeSpot- מגביר וויפיי, הפתרון לאזורים בבית שבהם קליטת האינטרנט לא טובה. בי ספוט של בזק מתחבר לשקע הטלפון ויוצר נקודת גישה נוספת של אינטרנט בחדרים מרוחקים. ההתקן מאפשר חווית שמוש איכותית באינטרנט בין אם זה בגלישה, בצפייה, במשחק וכדומה. ה- be spot תומך בקצבי גלישה עד 400 מגה וה- be spot 2.0 (גרסה משודרגת) תומך בקצבי גלישה של עד 1 ג'יגה. התקנתו מהירה, אך דורשת טכנאי בזק. 

ראוטר של בזק בינלאומי WiFi+: ראוטר דומה ביכולותיו לראוטר של בזק, האחות הגדולה. גם הנתב הזה תומך בעד 30 מכשירים בו זמנית, ניתן לצפות באיכות של 4K ללא הפרעות, והוא מנתב בין שני תדרי WiFi. מעבד הדואל-קור (שתי ליבות) מאפשר תמיכה בקצב גלישה עד 1 ג׳יגה. נתב WiFi+ ניתן במסלול של השכרה או רכישה, וניתן להוסיף שתי יחידות של מגדיל טווח בטכנולוגיית MESH במסלול השכרה.  

הצטרפות לבזק

שירות Be Mesh של בזק

מה קורה כשכל בני הבית צריכים להיות מחוברים לרשת האלחוטית בבית כל הזמן? מה עושים אם יש אזורים ״מתים״ בבית עם קליטת WiFi חלשה? הפתרון לכך הוא מגביר...

נתב Be - ראוטר בזק - הדור הבא של הנתבים

בעידן האינטרנט המהיר והבית החכם, נדרש נתב רב עוצמה שיהווה שער רחב, בעל קיבולת ויכולת העברת קצבים גבוהים. הנתב המתקדם ראוטר Be מבית בזק, עומד בחזית...

חבילות בזק

תגובות