דלג לתוכן

מגדיל טווח ה-Wi-Fi בטכנולוגיית Mesh וגם נתב חדש

בזק בינלאומי משיקה את מגדיל טווח ה-Wi-Fi בטכנולוגיית Mesh המאפשר אינטרנט מהיר בכל הבית, ואת נתב Wi-Fi פלוס החדש של החברה. שני המוצרים מעניקים פתרון לרשת ה- Wi-Fi בבית.

1 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מאי 2020

בזק בינלאומי משיקה מגדיל טווח בטכנולוגיית Mesh המאפשר אינטרנט מהיר בכל הבית ואת נתב הדגל החדש והמתקדם של החברה. יחידת ה-Mesh מתחברת לנתב והיא מהווה את יחידת הבסיס. שני המוצרים מעניקים פתרון מלא לרשת ה- Wi-Fi בבית. מגדיל הטווח עובד בטכנולוגיית Mesh של חברת TP-Link ומספק פתרון לאינטרנט הביתי. הוא מאפשר אינטרנט מהיר בכל פינה בבית, עוזר לשמור על מהירות גלישה, מגדיל את הטווח בבית ואף אינו מחייב להיות בטווח הקליטה של הנתב. טכנולוגיית ה Mesh מאריכה קליטת ה- Wi-Fi בבית ואת הקליטה בחדרים המרוחקים מהנתב ובמקומות עם קושי קליטת רשת כמו מרתף וממ״ד. טכנולוגיה זו עוזרת בשמירת מהירות הגלישה, כאשר המכשירים הביתיים המחוברים לרשת האלחוטית מתחברים לנתב או ליחידת ה-Mesh. המכשירים המחוברים לרשת ה- Wi-Fi עוברים בין יחידות הMesh באופן אוטומטי וממשיכים לגלוש על גבי הרשת האלחוטית בצורה חלקה ורציפה. את מגדיל הטווח החדש של בזק בינלאומי ניתן להתקין באופן עצמאי ובצורה פשוטה ונוחה על ידי שימוש באפליקציה בשפה העברית. בנוסף, המכשיר מאפשר צפייה מרחוק במכשירים המחוברים ל- Wi-Fi, מבצע עדכוני מערכת אוטומטיים ללא צורך בהתערבות הלקוח ומאפשר בקרת הורים.

בזק בינלאומי יוצאת במקביל גם עם נתב חדש הנקרא: Wi-Fi+, התומך במהירויות גבוהות של עד Mbps250 וצפוי להיות מושק בחודש יוני הקרוב. נתב Wi-Fi+ מסוגל לתמוך בסיבים אופטיים, מאפשר שידור רצוף וחלק של הרשת בכל חלקי הבית ותומך בטכנולוגיית תשדורת מתקדמת (Ipv6, Multicast, ו- easy mash).

מהן העלויות של שני המוצרים החדשים?

מגדיל טווח הכולל 2 יחידות Mesh - בעלות של 14.90 ש״ח לחודש למשך 36 חודשים או 16.90 ש״ח לחודש למשך 36 חודשים וכולל תמיכה מורחבת מהמוקד הטכני של בזק בינלאומי הפעיל 24/7. למוצר אחריות ל- 3 שנים מהיבואן הרשמי.

נתב Wi-Fi+  השכרה במחיר של 19.9 לחודש. 

ניתן גם להזמין חבילה של ציוד הקצה הכוללת: 2 יחידות Mesh ונתב Wi-Fi+ בעלות של 29.90 ש"ח לחודש (במודל השכרה)

*המחירים אינם כוללים משלוח

בזק בינלאומי אינטרנט

סייבר קידס

יש לכם הגנה נגד וירוסים, סיננתם וחסמתם אתרים לא ראויים ואבטחתם את הרשת מפני פריצות וגניבת מידע. אבל מה קורה עם הילד שלכם ברשתות החברתיות?

סייבר שילד

שירות חדש לבזק בינלאומי בשיתוף חברות סיסקו וצ'ק פוינט להגנה מפני מתקפות כופר.

מוקד הסייבר של בזק בינלאומי

חברת בזק בינלאומי הקימה מוקד הגנת סייבר המעניק ייעוץ מקצועי ותמיכה ללקוחות פרטיים של כלל החברות.

סייבר וול

שירות הסייבר וול של בזק בינלאומי מגן מפני הונאות ברשת ואתרי אינטרנט מזויפים

תגובות