דלג לתוכן
מבצעי האינטרנט של בזק בינלאומי ובזק

מבצעי האינטרנט של בזק בינלאומי ובזק

בזק בינלאומי ספק אינטרנט: מבצעי אינטרנט בבזק בינלאומי המציעה גלישה ברשת ה- POWER NGN וברשת הפייבר- סיבים אופטיים. עוד מידע על חבילות אינטרנט של בזק בינלאומי ושל בזק, במהירויות השונות וגם מידע על תשתית הסיבים, תוכלו למצוא בעמוד "ספק ותשתית".

עדכון 2023:

בעקבות רפורמת ספק ותשתית של משרד התקשורת חברת בזק בינלאומי משנה את פניה. יחד עם מיתוג חדש- B בינלאומי TECH, תתחיל החברה לעבוד כחברה עצמאית ותעבור מאספקת שירותים למגזר הפרטי והעסקי לאספקת שירותים למגזר העסקי בלבד בתחום ה-IT לארגונים. שירותי בזק בינלאומי החדשים שיתווספו לסל הקיים יכללו מענה מלא בתחום ה- IT עם התמקדות במנועי צמיחה מרכזיים (כמו: דאטה סנטר), הגנת סייבר, מיגרציה לענן ושירותי תקשורת גלובליים.

חברת בזק בינלאומי הוקמה על ידי החברה האם בזק ב-1996 כחברה לשירותי טלפון בין-לאומיים. החברה מספקת שירותי אינטרנט כבר משנת 1999 ועד היום החברה שיווקה חבילות על גבי התשתיות השונות שפועלות בישראל. עד 2015 הדרך היחידה להצטרף לשירותי אינטרנט בישראל הייתה על ידי רכישת שירות תשתית מבזק או הוט, ושירותי ספקית אינטרנט מאחת הספקיות ובהן בזק בינלאומי. לאחר מכן התאפשר לצרכנים לרכוש גם חבילות בנדל של תשתית וספק אך עדיין השירות היה מפוצל. עם ביטול הפיצול לא מתאפשר עוד לרכוש חבילות נפרדות ובזק בינלאומי תשווק רק חבילות אינטרנט מלאות של ספק ותשתית, כך שכל ההתנהלות בכל הנושאים - תקלות, חשבון חודשי, שירות, והצטרפות לאינטרנט של החברה ייעשה רק מול בזק בינלאומי.

בזק בינלאומי ספק אינטרנט

מבצעי בזק בינלאומי

בזק בינלאומי היא ספקית אינטרנט ותיקה המאפשרת גלישה מהירה עם הכבל התת ימי. עד לא מזמן הציעה חבילות ספק אינטרנט עם הצטרפות עצמאית לתשתית ועכשיו מציעה רק חבילות אינטרנט הכוללות ספק ותשתית. חברת בזק בינלאומי מציעה גם חבילות פייבר במהירויות של 600 מגה עד 1 ג'יגה.

ספק ותשתית בזק בינלאומי

ספק ותשתית בזק

בזק בינלאומי סיבים אופטיים

בזק פייבר

כאן תוכלו לבצעי בדיקת סיב אופטי לפי כתובת ולגלות אם ניתן להתחבר לתשתית פייבר בזק / בזק בינלאומי בכתובת בה אתם מתגוררים

כבל תת ימי בזק בינלאומי

כבל תת ימי | אינטרנט מהיר של בזק בינלאומי

חיבור לרשת האינטרנט באמצעות כבל תת ימי של בזק בינלאומי מאפשר גלישה מהירה ואיכותית, הורדת קבצים במהירות גבוהה, חוויית משחקי רשת טובה ועוד. לאחרונה...

שירותים נוספים

סייפי – Safey אפליקציה להגנת ילדים של בזק בינלאומי

אפליקציית הגנות ילדים חדשה מבית בזק בינלאומי לסמארטפון ולמחשב

סייבר וול

שירות הסייבר וול של בזק בינלאומי מגן מפני הונאות ברשת ואתרי אינטרנט מזויפים

גיימר פלוס - שירות חדש | בזק בינלאומי

בזק בינלאומי משיקה את +Gamer, שירות גיימינג חדש ומתקדם המאפשר לשחקנים נתיב מהיר לשרתי המשחק בחו"ל.

מגדיל טווח ה-Wi-Fi בטכנולוגיית Mesh וגם נתב חדש

בזק בינלאומי משיקה את מגדיל טווח ה-Wi-Fi בטכנולוגיית Mesh המאפשר אינטרנט מהיר בכל הבית, ואת נתב Wi-Fi פלוס החדש של החברה. שני המוצרים מעניקים פתרון...

ספק - בזק בינלאומי שאלות ותשובות

על איזו רשת אינטרנט מבוססת בזק בינלאומי?

רשת האינטרנט של בזק בינלאומי מבוססת על כבל תת ימי. בהתחברות לספק האינטרנט של החברה יקבל המשתמש ביצועי אינטרנט מהירים, צפייה ישירה איכותית, אפשרות לביצוע מספר שימושים בו זמנית ועוד.

מהן מהירויות הספק של בזק בינלאומי אליהן ניתן להצטרף?

בזק בינלאומי מציעה ספק אינטרנט במהירות גלישה של עד 1 ג'יגה בהתאם לתשתית האינטרנט הקיימת בבית.

איך אני מצטרף לאחת מחבילות ספק האינטרנט של בזק בינלאומי?

במסגרת הרפורמה החדשה, חברת בזק בינלאומי אינה מאפשרת רכישת ספק בלבד. אצלנו באתר כמהזה תוכלו למצוא מידע עדכני על חבילות הספק והתשתית במהירויות השונות. פנייה לנציגי בזק בינלאומי על ידי השארת פרטים בעמוד ספק +תשתית.

מהם השירותים הנוספים אותם אוכל להוסיף בעת ההתחברות לספק של בזק בינלאומי?

חברת בזק בינלאומי מציעה עוד שירותים אותם ניתן להוסיף בזמן ההתחברות לספק. לדוגמא: שירות Cyber Wall, שירות +Gamer וגם Safy - אפליקציה בהתאמה אישית לגיל הילדים המנטרת וחוסמת תוכן פוגעני ומאתרת שת מיקום הילד בזמן אמת.