כבל תת ימי | אינטרנט מהיר של בזק בינלאומי

חיבור לרשת האינטרנט באמצעות כבל תת ימי של בזק בינלאומי מאפשר גלישה מהירה ואיכותית, הורדת קבצים במהירות גבוהה, חוויית משחקי רשת טובה ועוד

כבל תת ימי של בזק בינלאומי

כיום אינטרנט מהיר ויציב חשוב מאוד ואנחנו תלויים בו בהמון תחומים בחיים, כגון ניהול הדואר אלקטרוני, גלישה באינטרנט, צפייה בתכנים און ליין, צפייה ישירה, צפייה בסרטים באיכות HD ואפילו צפייה בחלק משירותי הטלוויזיה ועוד. אז מדוע מהירות גלישה מסויימת עובדת מעולה ומאפשרת גלישה רציפה במחשב אחד בעוד שבמחשב אחר במקום אחר הכל תקוע ולא זז? הסיבה היא שמהירות ורציפות הגלישה תלויות בגורמים נוספים.

רשת האינטרנט בארץ מבוססת על כבל תת ימי. הכבל התת ימי הוא בעצם כבל עשוי סיבים אופטיים שמחבר בחיבור ישיר בין ישראל אל שדרת האינטרנט של כל העולם. בעוד שספקיות האינטרנט השונות מחוברות לרשת הגלובלית באמצעות כבל תת ימי משותף, לחברת בזק בינלאומי כבל תת ימי בבעלותה - Power NGN אשר משמש את לקוחותיה בלבד. החיבור באמצעות כבל תת ימי פרטי עם קיבולת גדולה של 7.2 טרהבייט, מאפשר לחברה לספק גלישה איכותית במהירויות גבוהות של עד 200 מגהבייט גם בשעות לחץ, מאפשר צפייה ישירה רציפה בסרטים באיכות  HD, חווית משחקי רשת גבוהה ושימוש באינטרנט במספר מכשירים בו זמנית ללא תקלות והפרעות.

בזק בינלאומי מציעה חבילות משולבות של ספק ותשתית במהירויות שבין 15 מגה ועד למהירות של 500 מגה, חלקן כחבילות שוק סיטונאי עם תשתית של בזק והתנהלות מלאה מול בזק בינלאומי בלבד, וחלקן בבנדל רגיל עם תשתית בזק או עם תשתית של הוט. בנוסף בזק בינלאומי מציעה חבילות של ספק בלבד בכל המהירויות הקיימות בשוק הן של תשתית בזק והן של תשתית הוט החל מ-15 מגה ועד ל-500 מגה.


הצטרפות לבזק בינלאומי

בזק בינלאומי אינטרנט

שירותים נוספים

תגובות